Jump to content

Moto Zajednica

dete na putu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

evo juce popodne odem ja do Mancule na tradicionalnu kaficu...

i usput razmisljam da zapalim do Svilajnca da se upoznam sa mz-jasima...

popijem tu kaficu uz smaranje nekog lika i krenem i na nekih 30 m od Mancule ,

na putu koji je pun rupa i ne asfaltiran (znaju oni koji su bili na defileu u Cacku),

i idem tako oko 20 na sat i dete prelazilo put i na metar od mene okrece se i trci u suprotnom smeru pravo na tocak...

sad mozda ocekujete srecan kraj, al ne bas... udarih u dete od 5 i kusur godina i izgubih kontrolu i ljosnuh na taj kamenjar od puta...

prvo pitah sta je sa detetom, rekose da je dobro... e ondak se vratih motoru

kome je rikno kilometar sat i na kome je slomljena bocica od prednje kocnice...

odna parkirah motor ponovo kod mancule i pokusavam da sredim sta sam mogao, a nisam mogao nista...

odoh kod deteta koje je prestalo da place a cak je i ono znalo da je pogresilo i promumlalo da nije gledao... roditelji su isto bili ok...

jbg... na kraju sam i ja plakao ko dete gledajuci u motorcic... :(

p s ja sam prosao sa odrljanim laktom, kolenom, stomakom, a izgleda da sam kuk malo pojebao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

a gde su mu bili roditelji,trebao si njima po jednu vaspitnu >:( opet se dobro zavrsilo a motor ces da sredis ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Dobro je kad ste i dete i ti dobro! Uvek je moglo i mnogo gore. Ok za stetu(mogao si da trazis nadoknadu) ali niko ne moze da ti plati pretrpljeni strah!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

xexe ... kad sam video naslov teme sa  :(  ovakvim smajlijem pored , pomislio sam da si napravio dete nekoj maloletnici pa si sad u frci ...  ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

xexe ... kad sam video naslov teme sa  :(  ovakvim smajlijem pored , pomislio sam da si napravio dete nekoj maloletnici pa si sad u frci ...  ;D ;D ;D

 

 

ahahahahahahahaaaaaa  ;D ;D ;D

a gde su mu bili roditelji,trebao si njima po jednu vaspitnu >:( opet se dobro zavrsilo a motor ces da sredis ;)

pa ima tu neceg... al me boli za motor...

a ljudi vise ne vaspitavaju decu kao pre (ne pretrcavaj, gledaj i td...)

nesto se po tom pitanju mora uraditi...

fala Bogu dete je ok, a motor  :-\ :-\ :-\ :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

A jel bi te bolelo malo vise da si ga ubio ,ejjjj srbine pleh se popravi ili kupi drugi a ljudski zivot je nepopravljiv.razmisli malo na tu temu i ne placi za gvozdjem.pocela je skolska godina deca ko deca su nepredvidiva i treba voditi maximalno racuna ,pa svi smo mi bili deca i ponekada nekom zagorcali zivot.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Moram da se nadovezem ,pa ovaj sait bi trebao da sluzi za edukaciju i druzenje ljudi vezanih oko jedne stvari motocikla,e ne za bodrenje i pogresno savetovanje drugih .Samo znam da ce vecina vas kad tad biti roditelj pa ce okusiti muke tantalove.

Il mozda gresim mozda ste se vi rodili sa po 18 god.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Moram da se nadovezem ,pa ovaj sajt bi trebao da sluzi za edukaciju i druzenje ljudi vezanih oko jedne stvari motocikla, a ne za bodrenje i pogresno savetovanje drugih .Samo znam da ce vecina vas kad tad biti roditelj pa ce okusiti muke tantalove.

Il mozda gresim mozda ste se vi rodili sa po 18 god.

 

Dobro razmisljanje. Niko ne kaze 'sto ne objasni detetu da bude opreznije', etc. (kad vec roditelji nisu), nego odma vaspitne, lova, jos malo vaspitnih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Prosao si super, kako ti tako i neodgovorni malac u kompletu sa roditeljima. Motor ce da se poporavi, nema vajde od kukanja i plakanja. Pomisli sta je sve moglo da se desi i shvatices da si prosao extra i da nemas dete na savesti.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 594 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

xexe ... kad sam video naslov teme sa  :(  ovakvim smajlijem pored , pomislio sam da si napravio dete nekoj maloletnici pa si sad u frci ...  ;D ;D ;D

 

 

 

Heh,i ja pomisleh isto to!!!

S'obzirom da je proslo ok sad mozemo da se salimo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

Moram da se nadovezem ,pa ovaj sajt bi trebao da sluzi za edukaciju i druzenje ljudi vezanih oko jedne stvari motocikla, a ne za bodrenje i pogresno savetovanje drugih .Samo znam da ce vecina vas kad tad biti roditelj pa ce okusiti muke tantalove.

Il mozda gresim mozda ste se vi rodili sa po 18 god.

 

Dobro razmisljanje. Niko ne kaze 'sto ne objasni detetu da bude opreznije', etc. (kad vec roditelji nisu), nego odma vaspitne, lova, jos malo vaspitnih...

slazem se... nisam ni ja rekao da sam prvo gledao motor pa dete...

prvo sam sve video sta je sa malim a onda motor...

redosled: mali>motor>ja

ali roditelji su me totalno razovacarali, kao da ga je udario onaj plasticni motorcic...

a dete je legenda i izvinio mi se (mada sam ga teze razumeo jel jedva da govori)...

ali zamislite ko bi bio kriv da je neko sa kolima bio na mom mestu i da je isao mal brze...

roditelji... a za stetu cu ja platiti... snacicu se nekako bitno da je mali ok...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Opet pogresan raspored izgleda ti mnoge stvari uzivotu nisu jasne

mali>motor>ja

pa zar je to parce gvozdjurije bitnije od tebe ,pa ti si njega kupio a ne on tebe i dokle god si ziv i ceo imaces prilike da kupis drugi u suprotnom niko nezna dali se gore dobijaju ili kupuju motori

Sedni malo i razmisli o svemu ,pare dolaze i odlaze i uz odedjena odricanja sve se moze postici ,nesreca nasa je sto su kod nas odricanja mnogo veca nego kod komsija ali ko je ziv i zdrav i ne nosi nikoga na dusi,ne robija dozivece mozda i bolje vreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

Opet pogresan raspored izgleda ti mnoge stvari uzivotu nisu jasne

mali>motor>ja

pa zar je to parce gvozdjurije bitnije od tebe ,pa ti si njega kupio a ne on tebe i dokle god si ziv i ceo imaces prilike da kupis drugi u suprotnom niko nezna dali se gore dobijaju ili kupuju motori

Sedni malo i razmisli o svemu ,pare dolaze i odlaze i uz odedjena odricanja sve se moze postici ,nesreca nasa je sto su kod nas odricanja mnogo veca nego kod komsija ali ko je ziv i zdrav i ne nosi nikoga na dusi,ne robija dozivece mozda i bolje vreme

znam sta mi pricas, al sam ja ustao ziv i zdrav, video malog i onda motor, a ja cim sa ziv nije mi nista...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

Dule ne uzmi za zlo sto te kritikujem ,ti i jedino ti si naj bitniji u svemu, pa onda sve ostalo ,naravno odlicno je sto se sve tako zavrsilo .

kako da ne... prihvatam ja kritike...

p s uradio sam bocicu za predju kocnicu...

juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja