Jump to content

Moto Zajednica

Kozna navlaka za rezervoar

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Letos na Kritu sam provalio da 80% motora imaju kozne presvlake za rezervoar! Po meni mnogo dobra stvar pogotovo za nas endurce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Nema kod nas,mozes da gledas preko E-Bay-a i da narucis od nekoga ko se time bavi (licitira umesto tebe,placa,donosi i naravno,uzima proviziju za sve to).  Moja presvlakica za horneta je  kostala  85e  a dok je dosla do mene cena je bila 125e. Eto. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

A jel moze to neko kod nas da napravi? Ovi sto prave bisage i sl.? 

 

 

Recimo za TA crni kao moj bi trebalo da izgleda ovako

 

pUCdk_1132w7487772ue1.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd

Koja je svrha ove navlake, osim sto mozda ima neki djepic i kopcanje za tank torbu?

 

Zar je potrebno jos nesto osim toga? ;) Lepa je.. i stiti rezervoar od grebanja... kao sto rece kolega gore..

 

Na E-bay sam nasao... kosta oko 100e.. ali meni treba i da pise monster na njoj.. a takve nema tamo...  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 459 postova
  • Lokacija: Dorcol
  • Motocikl: zx12r

Ja sam se svojevremeno zanosio(i jos uvek se zanosim),da sasijem tu presvlaku za moj zx 12,jer je to jeftinija varijanta,ali nisam uspeo u zemlji Srbiji da nadjem odgovarajuci materijal. Evo jednog zanimljivog sajta www.topsaddlery.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5537 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Bakster navlake za rezervoar i torbe koje se kace na presvlaku mogu da se naruce u 3T-Racing u Balosavi. Nekoliko ljudi iz Kraljeva je kupilo kod njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Koja je svrha ove navlake, osim sto mozda ima neki djepic i kopcanje za tank torbu?

S obzirom da ih u Grckoj mnogo motora ima, kontam da im je jedna od bitnijih uloga da se ne opeces o suncem zagrejan rezervoar... inace, rade se u tonu motora i fenomenalno se uklapaju (narocito one tamnijih boja)...

 

Evo kako npr. izgleda na Africi...

 

 

 

post-122-12879003963049_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5537 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Bakster navlake za rezervoar i torbe koje se kace na presvlaku mogu da se naruce u 3T-Racing u Balosavi. Nekoliko ljudi iz Kraljeva je kupilo kod njih.

Mnogo dobro izgleda, steta sto nema kod nas da se kupi :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Našao sam čoveka koji može da mi donese Bagster kožnu presvlaku za rezervoar iz Hrvatske. Interesuje me da li je ovo dobra kupovina s obzirom da je sigurno preko 100 eura. Koristio bih tank torbu sa vremena na vreme ali se bojim da mi ne izgrebe rezervoar zato sam i došao na ideju da kupim Bagster. Da li pored toga što štiti rezervoar od grebanja i sunca, ova presvlaka nudi još neku pozitivnu stvar? Da li se isplati kupiti ili te pare iskoristiti za nešto drugo (kacige na popustu u louisu?) ?

 

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5537 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ovo ti nije najjeftinije resenje za tank torbu, ali je vrlo dobro. Presvlaka i torba kostaju nesto preko 200eura, ako se ne varam. Inace, to mozes da narucis i u 3T-racing, Balosava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Ne bih kupio tank torbu od Bagstera jer su preskupe za moj ukus. Koristio bih neku jeftiniju, IXS, Held...  Da li mogu i neke druge torbe da se nakače na presvlake osim Bagsterovih?

 

Prednosti i mane kožne presvlake? Estetski mi se baš i ne sviđa ali treba sačuvati rezervoar....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ne bih kupio tank torbu od Bagstera jer su preskupe za moj ukus. Koristio bih neku jeftiniju, IXS, Held...  Da li mogu i neke druge torbe da se nakače na presvlake osim Bagsterovih?

 

Prednosti i mane kožne presvlake? Estetski mi se baš i ne sviđa ali treba sačuvati rezervoar....

 

Ne mozes da nakacis neku drugu torbu, sem onih koje se vezuju ispod rezervoara. Bagster presvlake traze iskljucivo

Bagster tank torbe.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Ja sam vidio ,cini mi se na Yomanovom Stromu i izgleda "mnogo dobro"....

Ne znam kakva su iskustva sa tocenjem benzina,kisom,da li "matira" lak na rezervoaru....bilo bi dobro da cujemo "iz prve ruke".....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 416 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Zasto koza?Zar nije bolji kvalitetan skaj. Koza upija vodu,a kad se susi mozda malo i promeni izgled. Ili neki od pvc materijala koji se upotrebljavaju za sedista!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: NIš
  • Motocikl: BMW R1200GS

video sam ovu temu pa daj da preporucim gde da kupite posto sam ja vec narucio za moj motor i dosta je jeftinije...

sajt vam je:

 

http://www.topsellerie.co.uk/HONDA-CB-1300-seats-petrol-tank-covers-tank-bags-motorbike_5_270.html

 

stize u beograd za dva dana od narucivanja a jedno 5 dana posle dok prodje carinu stize na kucnu adresu. Nisu od koze kao sto sam procitao gore vec su od kvalitetnijeg skaja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja