Jump to content

Moto Zajednica

Motocasce TITANS 2008, B.Koviljaca (22.-24.08.2008.)

Recommended Posts

  • motoras, 2385 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

OK.Ja cu poneti i sator i vrecu pa cu da vidim sta mi je ciniti kad dodjem. 8) Bembara je spremna kao i uvek.Pre podne radim,a posle posla stizem.Wrooaaammmm... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Bijeljina

E sada i jedna molbica za nase bj bikerse,tj.kako doci do majice,kad se vidim s nekim na skupu svi kazu sto nisi napisao na forumu donio bi neko i tako stalno.Sad pisem ako neko od nasih Bj Bikersa dolazi u Koviljacu molim za jedno crnu XL majicu i jednu M ili S velicine za moju kcerkicu (9 god) koja polako krece s tajom.Ako neko krece molim da mi se javi na PP da znam gdje ih mogu uzeti

 

 

hvala unaprijed

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: HONDA SILVER WING 600

ekipa mk KNEZ spremna je da krene. ja nazalost jos nisam u mogucnosti da idem bilo gdje ali nesumnjam u dobar provod .pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

E evo da je prvi ostavim komentar o utiscima sa motocasca. Prvo da se zahvalim Cedi i njegovoj ekipi na odlicnoj organizaciji. Hvala vam na pravoj dobrodoslici. Skup kao skupe je odlicno bio obezbjedjen. Piva i hrane nije ni u jednom trenutku falilo.......Drago mi je sto je bilo dosta moto klubova sa svih strana. E sad sto se tice nasih slika to ce biti kasnije ubaceno kada se pregleda i odluci sta moze da ide na sajt. Jos jednom Cedo hvala tebi i hvala Titansima i hvala svim ljudima koji su doprinijeli da se organizuje ovakav moto skup. VIDIMO SE I SLEDECE GODINE A NADAMO SE DA CE TE I VI DOCI KOD NAS SLEDECI PUT.

 

 

puno pozdrava od MOTO KLUBA DUHOVI LJELJENCA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

ekipa mk KNEZ spremna je da krene. ja nazalost jos nisam u mogucnosti da idem bilo gdje ali nesumnjam u dobar provod .pozdrav svima

Ti sacekaj skup u Pancevo pa ce idemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Srbija / Novi Sad

mk titans-u hvala na lepom dočeku, a čedi svaka čast čovek koji je našao vremena za svakog pojedinca , da odradi ovako dobru organizaciju čovek je stvarno car!

 

post-3045-1287900294036_thumb.jpg

post-3045-1287900294084_thumb.jpg

post-3045-12879002941142_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

  Ima bajkera i ovakvih i onakvih,i koji su manje ili vise simpaticni,i s kojima se manje ili vise druzite...

Ali mislim da je Ceda bajker,nadam se da cete se sloziti sa mnom,koga svi cene i postuju i koga ne mozete,a da ne volite.

I ove godine Ceda i njegovi Titansi priredise skup,na koji se,kako neko rece,ide jer se pravi zbog ljubavi prema bajkerima i motorima!!!

A prisutan broj bajkera,upravo govori,da je vecina u ovom skupu upravo to i prepoznala!!!

Sigurno da sve nije bilo apsolutno idealno,ali zelja da se sve organizuje na najbolji moguci nacin,kao i veliko srce Titansa,sve potiskuje u drugi plan!!!

 

Mali predah na putu ka Banji

9DrJJ_17474103vt1.jpg

404.jpg

 

Pakleni vozaci

ZzoVz_82497472rs1.jpg

404.jpg

 

Imaju li ove muzeve,decu...

Anmdn_88430565cy9.jpg

404.jpg

 

Poznate "face"!

xb0Lq_22085929jv6.jpg

404.jpg

 

Imalo je vremena i za kupanje na Drini,a ona je prelepa!!!

boGb0_56307421id6.jpg

404.jpg

 

Lepe zene valjevske!!!

NTAxc_44236365ku8.jpg

404.jpg

JBpPa_10547233qr7.jpg

404.jpg

 

Dusko,Dusko...

RkOxI_87677650tw1.jpg

404.jpg

e6uOb_20390256ht5.jpg

404.jpg

 

Stvarno puno motora!!!

e6rbE_10oa2.jpg

404.jpg

 

Banja Koviljaca je zaista prelepa!!!

UyeJi_11gh8.jpg

404.jpg

ZrBMI_12re2.jpg

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Slazem se da je organizacija bila odlicna ali na zalost uvek postoje kompleksasi koji sve to znaju da pokvare.Manijaci kpoji su maltretirali svoje masine a  i vecinu ljudi koji su dosli da se druze i uzivaju,tako da sam planiranih dva dana skratio na jedan.Nego da se ja vratim na pravu temu, rakije repete,pasulj repete, pivo po odlicnoj ceni samo sto je nestalo crnog a ja se nameracio ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Ceda i ostali su nas super docekali ugostili i na njihovu veliku srecu i ispratili.

Svega je bilo, sunca, kise, hladovine, biketine, pasulja, prasetine, jagnjetine, piva i pijanih kre.....

 

 

post-1836-12879002970843_thumb.jpg

post-1836-12879002971101_thumb.jpg

post-1836-1287900297135_thumb.jpg

post-1836-12879002971705_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

U banji je bilo super, nama sta,se svidelo, steta sto nismo mogli doci pre, pasulj smo propustili ali zato smo probali vola. Steta za onim prasicima na stolu sto je tolko ostalo. Nausput smo overili samo 1 prodavnicu:

23082008001.jpg

23082008002.jpg

Cim smo dosli odmah su nam domacini pomogli da nadjemo i smestaj za mene i devojku, inace ja za ene to luxus ali kad sam vodio devojku jebiga, uglavnom hteo sam da kazem da smo bili malo vise od centra u nekoj brvnari, to smo platili 1000 din za nas dvoje, i vredelo je svakog dinara, unutra ima tv, radio, tus kabina, bas je do jaja odusevio sam se, kamin, grejanje za prego zime na gas, nemam reci, komsije su nam bili shone i Gagi iz Blues Delivers -  Coyote, i imali smo zajednicko dvoriste u kojom je bila tocionica piva a pivo za DZ, da neverujete. A ljudi su stvarno ljubazni cak su nas i odvezli kolima dole na skup. Evo par fotki od mesta de smo prenocili:

24082008006.jpg

24082008007.jpg

24082008008.jpg

A na nesrecu kad smo isli na skup naisli smo na vecu kolonu koja se ispostavila da je bio veliki sudar motora i pijanog bicikliste kolko sam cuo sa nesrecnim ishodom po obojicu, bajker je iz Sabca, nisam kasnije cuo nista o tome ako neko zna nek pise:

23082008003.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Samo da se zahvalim cedi i ostalim Titansima na odlicnom prijateljskom doceku pored svih obaveza imali su vremena da svakom gostu poklone par minuta paznje.Jos uvek sam pod jakim utiskom,gde sam bio sta se sve lepo dogodilo.O detaljima sa samog skupa nebih nista jer je sve bilo vise nego odlicno.Treba dati zahvalnicu svim gradjanima Koviljace koji su onako pozdravili usred grada onako veliki broj motorasa koji su pucali,palili gume nasred ulice kao nigde.Ovo me je podsetilo nekada u Preluci niko nije mogao da izadje iz kampa a da neupali gumu i digne na tocak.Mestani su sedeli na ivicnjaku i sve to posmatrali sa uzitkom,kolona automobila ceka da se upali guma i napravi krug.I niko se nije ljutio cak ni policajce nisam video da su i jednom reagovali na sve to.Zahvalnos i ljudima koji su nas onako domacinski primili na konak i vlasniku perionice na onakvoj nocnoj predstavi do pet ujutru.Detalje vam necu pricati da se sekirate sto niste bili,morate doci i doziveti Koviljacu i Titanse

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Han-Pijesak

Cedo, tebi i prijateljima puno pozdrava iz Dalmacije. Na zalost nisam mogao da budrm na dva mjesta odjednom, jer po komentarima vidim da je bilo dobro kod vas kako se i ocekivalo. Samo naprijed, i vidimo se nekom drugom prilikom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Banja Kovljača

Ја сам један од локалаца који је присуствовао минифестацији и који је због исте пробустио фестивал пива у беегееу, али не кајем се. Честитам Асфалт Катеру Чедомиру и његовој екипи на организацији. Исто тако, поштовање бајкерима који су својим присуством увеличали догађај. Све је било...како каже Жика Павловић:" На нивоу"! Е сад, једино ме копкало зашто је нестало црног пива, или је поново у питању ватиканско-коминтерновска завера против небеског народа или су организатори набавили мало вопија или смо ми сви fuckin` пивопије који би ојадили за дан и минхенски Октобар Фест. Жао ми само што нисам стигао да упознам једну дугокосу девојку - Валкирију (прим.а.) у  full кожној опреми, али нема везе, next year. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Konacno sam ugrabio malo vremena da pregledam komentare. Zahvaljujem se svima koji su postovali na forumu, i onima koji su nas pohvalili, i onima koji su nas kritikovali. Hvalisanje nas nece opustiti, ali ce nam kritike pomoci da budemo jos bolji! Nedostataka je bilo i mi smo se trudili da ih otklonimo u hodu...

Vidim da se najvise pitate zasto je nestalo crnog piva? Razlog je jednostavan: kolicina koju smo nabavili je pukla k'o alva jer je cena bila izjednacena sa cenom svetlog piva! A veseli bajkeri uobrazili da je to povoljna varijanta pa navalili da cirkaju k'o da crno pivce nisu videli ove sezone... Ostale komentare cu ispostovati sto pre, samo da ugrabim nekoliko sati sna (svako ko je ucestvovao u organizaciji moto susreta zna o cemu pricam). Hvala svima koji su bili kod nas u poseti, i drago mi je da ste se lepo proveli. Mi smo se potrudili da pruzimo maksimum. Over and out.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Na žalost, tačno je da je u subotu u Novom Selu (30 km od Šabca) došlo do saobraćajne nesreće sa tragičnim ishodom. Naš brat Čera iz moto kluba "Čivija" više nije sa nama i pre vremena je počeo da vozi putevima nebeskim. Danas smo išli da mu odamo poslednju počast. MK "TITANS" izražava iskreno saučešće porodicama poginulih. Neka im je pokoj duši.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: HONDA SILVER WING 600

ekipa mk KNEZ spremna je da krene. ja nazalost jos nisam u mogucnosti da idem bilo gdje ali nesumnjam u dobar provod .pozdrav svima

Ti sacekaj skup u Pancevo pa ce idemo

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Citat: dreadx 25.Avgust 2008.

Жао ми само што нисам стигао да упознам једну дугокосу девојку - Валкирију (прим.а.) у  full кожној опреми, али нема везе, next year.  

 

Pomenuta Valkirija je Zorjana iz Kule (br. tel. poznat redakciji), koja je opravdano ponela titulu miss "najlepsi osmeh". Za tebe i za sve ostale momke kojima je slomila srce, evo jedne lepe slicica, pa se tesite:

 

 

 

post-1594-12879003235637_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Yamaha XJ-900 ('91.)

Hvala svima vama koji ste nas posetili. Nadam se da je provod bio dobar i da ste zadovoljni, a propuste kojih je ove godine bilo trudicemo se da dogodine eliminisemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Banja Kovljača

хе, хе, хе it`s a magic smile, само више црног пива (а може и светлог а може и између)  а мање кише и све је под контролом!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja