Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore,putovanje kroz netaknute prirodne ljepote!

Recommended Posts

  • 4_tocka_i_karoserija, 1581 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 11 sati, ivandeka je napisao:

U svakom slučaju, od Kolašina obavezno na kanjon Morače, lepota za vožnju motorom, zajebi autoput...

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 

 

Generalno podržavam izbegavanje autoputa kad god je moguće.

Ali, ko nije prošao, predlažem da se ipak prođe crnogorski autoput. Nije izazovan ni lep za vožnju, ali je svakako užitak - to što je autoput daje mogućnost da vozite i blejite okolo, a predeli su prelepi. Ja sam baš uživao.

Naravno, prošao jednom, i ne planiram skoro opet, ali ko nije nijednom, trebalo bi :) 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
 
Generalno podržavam izbegavanje autoputa kad god je moguće.
Ali, ko nije prošao, predlažem da se ipak prođe crnogorski autoput. Nije izazovan ni lep za vožnju, ali je svakako užitak - to što je autoput daje mogućnost da vozite i blejite okolo, a predeli su prelepi. Ja sam baš uživao.
Naravno, prošao jednom, i ne planiram skoro opet, ali ko nije nijednom, trebalo bi  
Slažem se, ali da se prođe autom...

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Evo informacije iz prve ruke, juce stigli u Budvu.
Od Raške do Novog Pazara radovi celim putem, sigurno 20km. Naizmenicno propuštanje vozila, semafori, ici kolima je katastrofa. Mi smo ok prošli, provlačili se izmedju kolona.
Granični prelaz Špiljani, zbog radova u CG radi tek od 17 sati, ne može se preći pre toga.
Mi stigli negde u to vreme, nema guzve, lako se prolazi. Treba samo pasos ili lk i saobraćajna, niko ne pita za dozvolu, drug imao probnu,prošo lagano...
U CG, od same granice, pa skroz do Rožaja radovi non stop. Put katastrofa, rade se tuneli, mostovi, semafori na svakih par km.
Opet, motorima je puno lakse, nismo imali zastoje.
Isli preko Komova, lepa priroda, ali vrlo zahtevan i umarajuci put. Nekih 40 km smo vozili skoro sat i po. I smrzli se preko onih prevoja.
Od Kolasina dp Podgorice ipak išli autoputem, jer je vec pao mrak, pa smo morali da pozurimo. Autoput je vrh, imao sam utisak da je sastavljen samo od tunela i mostova. Putarina 1,5e, uživao sam dok sam vozio.
Najvise mi se odužio put od Podgorice do Budve, bas nas stigao umor. Stigli u smestaj u 10:30 uveče. A krenuli u 7 ujutru iz Le. Imali smo jedan peh, zato nam se malo odužilo, ali o tome u drugoj temi.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

TAko je to sa putem ka CG, nikad se ne zna pouzdano vreme, i skoro uvek ode na 10+ sati. Ukoliko nisi manijak za kormanom ili volanom.

Nisam hteo da predlozim malogranicni prelaz iz Tutina direktno se silazi u Rozaje, zbog toga sto u Srb ima makadama i pitanje je dal ce carinici da zezaju. Posle u CG je asfalt ali uzak sa najmanje dva prevoja i ostrim krivinama.

Ko to zeli  da bi izbegao radove i guzve moze se raspitati kod policije Tutina.

Daljeu Srb  se guzva moze izbeci  ka Dugoj Poljani i dalje preko GOlije do Ivanjice. MAda i tu ima parkm makadama.

Uzivajte.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja