Jump to content

Moto Zajednica

Tezak udes Danila Ikodinovica

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

--------------------------------------------------

02-JUL-2008 16:12:18

ZEM-NOVI SAD-IKODINOVICH

Ikodinovichevo stanje sve bolje

 

NOVI SAD, 2. jula 2008. (Beta) - Naccelnik urgentne hirurgije

Klinicckog centra Vojvodine Zoran Djermanov izjavio je danas da se

vaterpolo reprezentativac Danilo Ikodinovich polako izvlacci iz stanja

neposredne zzivotne ugrozzenosti.

 

Djermanov je novinarima ispred Urgentnog centra rekao da su svi

Ikodinovichevi vitalni parametri stabilni, kao i da je stanje njegove

povredjene desne ruke bolje i bez dodatnih komplikacija.

 

"Mozzemo da budemo mnogo vechi optimisti nego jucce. CCeka ga i dalje

veoma dug oporavak, joss dosta intervencija i revizija i sad smo vech

sigurniji u ishod njegovog leccenja", izjavio je Djermanov.

 

Naccelnik Urgentnog centra dodao je da je Ikodinovich i dalje pod

anestezijom i da che tako ostati joss nekoliko dana, kako bi se

povechale ssanse za njegov potpun oporavak.

 

Vaterpolo reprezentativac Srbije Danilo Ikodinovich primljen je 28.

juna u Kliniccki centar Vojvodine sa tesskim povredama krvnih sudova

ruke, opasnim po zzivot.

 

On je povredjen u saobraccajnoj nesrechi kada je vozechi motocikl

marke "jamaha", usled brzine neprilagodjene stanju puta i drugim

uslovima, udario u zadnji deo "zastave koral" koja se kretala u istom

smeru.

 

Od udara se automobil odbio u desnu stranu i udario u cisternu koju je

vukao traktor i tom prilikom cisterna se prevrnula.

 

Nesrecha se dogodila na putu Zrenjanin - Novi Sad.

 

(Kraj) pen/mcj/vbr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Eto covek se oproravlja bas i na televiziji rekose da ce mu sacuvati ruku ! SUPER! Eto i sto postova Gremlin pise ko je kriv ko nije kriv...ali nebitno vazno je da ce coveku biti pa da ne kazem odmah dobro ali BOLJE!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

dobro sad nastavite da ga pljujete.  8)

 

 

 

 

 

 

 

Ma moz da mu pljunu pod prozor da mu se zimu klizaju kokoske.SAMOI ZLI LJUDI SMRADOVI I LJUBOMORCI MOZ DA KAZU NESTO PROTIV DACE.DAJ BOZE STO PRE DSA SE OPORAVI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

SAMOI ZLI LJUDI SMRADOVI I LJUBOMORCI MOZ DA KAZU NESTO PROTIV DACE.

Znaci, ovo je stvarno vrhunac koji ne bi da komentarisem...  :o

 

Evo, cak se i policija trudi da ne bude zla i smrdljiva i pravda se da prijavu  "moraju podneti po službenoj dužnosti, jer ih na to tera zakon"....  ::)

 

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=40455&sectionId=33

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Bgd,Lion

Nisam dugo "dolazio" ovde.Na ovaj sajt.Samo zbog ovih klinaca sto kenjaju.I vise mi ih je pun .....

Mnogo su pametni i iskusni. >:( >:(>:(

 

Ovo jeste off i to u nezgodnoj temi, ali moram da se nadovezem. Ne mislim da sam ja neka stara kajla foruma, stavise od relativno skoro sam ovde, ali mislim da je dosta starih clanova sad neaktivno, mozda bas zbog ovoga sto je Bata naveo.

To nije dobro, i realno je tad forum bio zanimljiviji i teme bolje.

Sad je dosta toga usiljeno, i deluje mi da se dosta tema otvara tek onako, kenjanja radi i nekog prepucavanja.

Jos jednom, sorry za off u ovakvoj temi, obrisite ako treba, sve ok.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 564 postova
  • Lokacija: Beograd

Nisam dugo "dolazio" ovde.Na ovaj sajt.Samo zbog ovih klinaca sto kenjaju.I vise mi ih je pun .....

Mnogo su pametni i iskusni. >:( >:(>:(

 

 

 

Drago mi je da se Daca oporavlja.Nadam se da ce sve na kraju biti dobro.

Voleo je R-a,to je i vozio.Uspesan je covek i nije "budala". >:(

Neverujem da ce vise voziti motor ( ima strogu zenu  ;D ).

Ali zelim da ga ponovo vidimo u bazenu.

Drzi se majstore.

 

Bojim se da, kao takmicar, u bazen vise nece uci... :-[ :-[ :-[

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

PRIJAVA PROTIV DAČE!

MUP po službenoj dužnosti podnosi prekršajnu prijavu protiv Danila Ikodinovića, koji je, prema policijskoj proceni, vozio brže od 150 kilometara na sat!

 

Ministarstvo unutrašnjih poslova podneće prekršajnu prijavu protiv vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića zbog izazivanja saobraćajnog udesa kod Novog Sada u kome je i sam teško povređen, saznaje Press u novosadskoj policiji. U MUP-u kažu da prijavu moraju podneti po službenoj dužnosti, jer je u udesu povređen vozač „juga" Perica D. iz Đurđeva kod Novog Sada. Prema prvim policijskim procenama, Ikodinović je u trenutku udesa vozio motor brzinom od najmanje 150 kilometara na sat!

 

FAKTI

 

- Vaterpolo reprezentativac Srbije Danilo Ikodinović primljen je 28. juna u Klinički centar Vojvodine sa teškim povredama krvnih sudova ruke, opasnim po život

- On je povređen u saobraćajnoj nesreći, kada je vozeći motocikl marke „jamaha", usled brzine neprilagođene stanju puta i drugim uslovima, udario u zadnji deo „zastave koral" koja se kretala u istom smeru

- Ikodinović je posle udara pao na kolovoz, dok se „jugo" od udara zaneo i udario u traktorsku prikolicu prevrnuvši je na desni bok

- U ovoj saobraćajnoj nezgodi Perica D., vozač „juga", prošao je sa lakšim ozledama, dok je vozač traktora Miroslav K. (33) iz Kaća ostao nepovređen

- Kompletno veštačenje i vanredni tehnički pregled motora koji je vozio Danilo Ikodinović i automobila u koji je udario još nisu završeni, ali, prema prvim podacima, gotovo smo sigurni da je Dača vozio najmanje 150 kilometara na sat, a verovatno i brže od toga! Poznato nam je, naime, da se „jugo" u koji je udario Ikodinović kretao brzinom između 60 i 70 kilometara na sat. On je udario u „jugo" sa zadnje leve strane, i to u deo koji je najjači na ovom automobilu, i od siline udara potpuno je odvojio vezni lim! Na osnovu toga, ali i drugih podataka sa lica mesta, zaključili smo da je Ikodinović vozio brzinom od najmanje 150 na sat! - objašnjavaju u novosadskoj policiji.

Službena dužnost

U MUP-u kažu da će nadležnom tužiocu biti podneta krivična prijava protiv Danila Ikodinovića jer je u ovom udesu povređen i vozač „juga" u koji je udario vaterpolista.

- Prijavu protiv Ikodinovića moraćemo da podnesemo po službenoj dužnosti, na to nas tera zakon, jer je u ovom udesu povređeno još jedno lice, vozač „juga"... Imamo i svedoka ovog udesa, koji se nalazio u automobilu odmah iza Ikodinovića - rečeno je Pressu u novosadskoj policiji.

 

Kopirano sa sajta PRESS ONLINE

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • krelac, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Xciting 250, Ducati Monster Dark 600

Ljudi,ja stvarno ne bih ikoga da vredjam ovde,jer pre svega delimo istu ljubav prema motorima i tako dalje...

Ja ne kazem da to ne moze svakom da se desi,da je to bio trenutak i ostalo,ali cinjenica je da je vozio ekstremno brzo i ako je kriv ne vidim zasto vi tu vidite ljubomoru,mrznju i ostalo.

To bi voleo da mi objasni neko hladne glave,a ne da reagujete kao da sam vam ruku svima odsekao.

I JOS JEDNOM,mnogo mi je zao decka,steta za jednog takvog sportistu,ali dnevno u Srbiji desetine motorista koji su ni krivi ni duzni povredjeni dobijaju otpusne liste iz bolnica i lekari se pronasaju prema njima kao prema najgoroj stoci,a oko ovoga se digla tolika frka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Doca je u pravu kao i dejang i kraj.

A oni koji samo vredjaju i ne zele da vide cinjenice :) sta da se radi svi kod ocnog i po naocare :).

Mislim svrha vredjanja?! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Danila znam licno, on je dobar i izuzetan momak u svakom smislu i zelim mu od srca sto bolji oporavak ! ali isto tako mislim da je "malo" divljao !

Ljutite se koliko hocete ! Ne zelim nikome nista lose ili takvu nesrecu ! ali, Daca je napravio gresku ! Svi mi volimo da damo gas i da peglamo i samom tim rizikujemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

To ti pricam Mikko brate hvala bogu da sam ja / ostali i bilo ko da se decko(covek) oporavi!!!!!!!!! Ima me bre na 3 support grupe za Dacu na facebooku :)  . Ali stvarno su neki komentari ju ju ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova
link=topic=20900.msg277148#msg277148 date=1215036968]

Eto covek se oproravlja bas i na televiziji rekose da ce mu sacuvati ruku ! SUPER! Eto i sto postova Gremlin pise ko je kriv ko nije kriv...ali nebitno vazno je da ce coveku biti pa da ne kazem odmah dobro ali BOLJE!

 

Ja sam postovao vest novinske agencije BETA, verovatno  najbolje on hasih domacih novinskih agencija. Vest je prensena copy/paste bez ikakvog dodavanja i oduzmanja. Znaci, suve informacije agencijskog tipa, bez mnogo filozofije i emocija - 5 x W = Who, What, When, Where, Why.

 

Mislim da strasti treba da se smire - jedno je sigurno - ja ne verujem da postoj covek koji nije uz Dachu u ovim trenutcima najtezim za njega samog. Ali da li je kriv ?  Pa nije da nije kriv, ma koliko ga mi svi voleli (ja ga lichno poznajem) , ali da ponovim - NEMOJMO SADA O TOME.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Danilu zelim da se sto pre oporavi, kao i svakome ko se ne daj boze nadje u slicnoj sitaciji. A da su ljudi "pomalo" revoltirani jbg, u svakoj nesreci gde ucestvuje motociklicta svi ospu paljbu po nama kao da smo sotone a sad odjednom neko vozi ko' manijak napravi sranje i svi puni razumevanja. Najgore sto on covek nema veze sa nasim mentalitetom i licemerjem koje vlada u narodu pa kad neko skrene paznju na ovaj fenomen odmah se namerno tumaci kako taj neko ne zeli da ovaj covek ozdravi sto siguran sam nije istina. Licno sam na sajtu Blica u komentarima citalaca pokusavao vise puta da ostavim komentar sa linkovima komentara vezanih za Dacinu nesrecu i nesrece drugih motorista cisto da ljudi vide koliki su licemeri al' paz' da ne objave.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Aman ljudi, koji dvostruki arsini, sta ste navalili ko smrt na babu. Ima na formumu (iako mnogi misle da nema) dosta ljudi (dobrih ljudi) koji se ne pridrzavaju strogo svih propisa, voze brzo, neki mozda po gradu voze sa kacigom na laktu (ili nesto drugo sto je na forumu tabu tema), ali jednostavno previse je kenjat*ra koji omalovazavaju takve motoriste, i nece da se uopste upustaju u bilo kakvu raspravu, jer ne mogu da postignu nista. Kad krene kolektivno pljuvanje po nekom ko vozi brzo, ili ne daj boze nosi kacigu na laktu, prosto se pojedinci nadmecu ko ce bolje da ga naruzi. E sad, ako je taj neki nepoznat lik, niko nece da se smara i da ga brani, i da sebe izlaze lincu. Ali ako je u pitanju neko koga poznaje i zna da taj nije neki bolid, sigurno ce ga braniti, a Dacu mnogi znaju (kao sto vidimo neki ga znaju i licno), pa ga puno njih i brani, a mnogima je i prekipelo da slusaju kenjat*re redovno. Kad kazem da ga brane, ne mislim na opravdavanje brze voznje, vec na sprecavanje “razapinjanja na krst”. Jasno je da je decko vozio brzo, ali dajte bar dok ne spase glavu malo oladite sa takvim komentarim, posle raspalite iz sve snage.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Slazem se da stvarno treba stati na loptu. Bez obzira da li je Daca ili neko totalno nepoznat u pitanju (a mozda pogotovo u tom slucaju), ne mozemo znati vozacke navike neke osobe. To sto je mozda u tom slucaju neko vozio prebrzo ne znaci da tako uvek vozi. A sudbina ne bira gde udara.

Sumnjam da iko od nas bas UVEK vozi po svim propisima. Svi smo bar jednom potegli jace gas da vidimo "koliko moze da razvije", svi smo bar jednom seli bez kacige "samo da trknemo do prodavnice i pogledamo nesto". U svim tim slucajevima se nekom mogla dogoditi neka nesreca, sto nikako ne znaci da po toj osobi treba raspaliti kao da je sami djavo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova

Tadić posetio Daču:

 

http://www.blic.co.yu/hronika.php?id=47952

 

Mislim sta reci... Voleo bih da sam tolika faca, da kad sam se skrshio pa me namestali na Banjici, da mi je doshao gosn predsednik i rekao: Benderu faco drzi se ;)... Pa to bi bio totalni hit...

 

E da, slazem se da bi trebalo spustiti loptu.

 

Mislim da se generalno moze uociti jedan obrazac kod komentarisanja saobracajki na ovom forumu. Nekako postoji grupa ljudi koja reaguje nekako instiktivno, onako kao iz nekakvog straha, te sveopstem ludilu koje nas okruzuje pokusava dati nekakav smisao. Da pojasnim: pojedinim bajkerima, koji mozda josh i nemaju toliko iskustva, koji negde podsvesno kapiraju da je motor ipak jedan vid kockanja sa zivotom - ali nekako im to josh nije doprlo do svesnog dela, koji to jednostavno josh nisu prelomili u sebi, - izgleda da je mnogo lakse kad sami sebi nadju nekakvo logicno objasnjenje saobracajke - tipa: Hebiga R1, SS mashine su smrt, ako je pao sa chopera - voleo je da popije, 100% je ishao prebrzo, a znam ta krivina je zahebana, nije imao iskustva, oprema, itd... Daleko bilo, ali da se meni nesto dogodi, verovatno bi se pojavio neki komentar tipa: hebiga puno se okretao za tangicama dok je vozio, SS je opasna mashina, itd... Za ajd npr recimo gosn Mikku bi nedaj Boze bilo - brate BMW ima 160HP , zahebano, nije to za svakoga itd... Tj, za svakoga ali SVAKOGA ce neko naci nesto i tako pokusati dati sebi oduska u nekakvom logicnom objashnjenju shatro logicnog univerzuma. Nazalost u pravom univerzumu haos je konstanta - nema tu puno logike. Te ako se malko dublje analizira uocava se da iz takvih komentara ne izbija mrznja nego nekakav strah, pogotovo kod mladje raje, te ne treba te ljude napadati...

 

E sad, zasto ovi stariji pizde. Evo recimo da pokusham to objasniti ovako: imam poznanika koji vec 20god zivi u Nemackoj. Tamo je pre 20god poceo da vozi motore. Skoro je nesto poslom doshao u Srbiju, i ja mu nabavim motor - da dok je ovde zuji po gradu i zavrhava poslove, a posto je covek bajker, on je to oberucke prihvatio. Nakon BUKVALNO i bez preterivanja 3 dana se skucao u taksistu. Sta reci, covek ne moze da veruje kakav horor je biti bajker u Srbiji. On covek navikao na Nemacke puteve i kulturu u saobracaju - kad se provozao po nashim ulicama i upoznao sa nashom kulturom - odseko se. Kamion pretovaren - prosipa shut i pesak po ulici, taksisti - polukruzno bez migavca preko 2 pune, crveno niko ne hebe, prednost josh manje, dotrajala vozila, dotrajali autobusi, ulje - ludilo. Njegov zakljucak je - ko ovde vozi motor - taj se zesce ali zesce kocka sa svojim zivotom. Naravno, covek vishe nema nameru da seda na motor dok se ne vrati u Nemacku. E sad, stariji bajkeri su i sami svesni svega ovoga, plus da je zvanicna statisticka verovatnoca da poginesh sa motora 15x veca nego sa kolima, a da ljudi cesto ginu sa kolima ne svojom krivicom a kamoli sa motorima, kao i da je ljubav prema motoru nesto sto je jace od svih statistika. Stoga njima pokushaji logicke analize necega krajnje nelogicnog - ocito idu na nerve. Oni su tu dilemu odavno razreshili u sebi, kapiraju da te bukvalno delic sekunde deli od nezamislivog sranja, da smo mi svi u Bozijim rukama, da djavo nikada ne spava, i da ma koliko bio control freak - shit happens, te se ljudi jednostavno saosecaju sa unesrecenim kapirajuci da se to SVAKOM moze desiti bez obzira ishao on 60 ili 360. Kad se to desilo Andreju, coveku koji je bio fokusiran ko pilot, imao full opremu, trezvenjak, uvek apelovao po forumu "samo polako", vozio endura - sta dalje reci... Naravno, ko zna u kakvom stanju je bio jugo u koji se Daca zakucao. Nedostatak para povlaci sa sobom nemarnost, a nemarnost nesrecu. Ko zna, mozda je ovom u jugu bio kriv/prljav/napuko bocni retrovizor, a mrzelo lika ga da ga nastela, mozda su mu prozori bilo prljavi, mozda je u jugu, s obzirom da nema klimu bilo +50 te lik nije znao gde udara, mozda da je lik koji je vozio raspadnutog juga, bio neki shvaba, u mecki, klimatizovanoj, sa elekricno shtelujucim retrovizorima, opranoj i ispoliranoj, mozda do svega ovoga ne bi doshlo. Mozda smo svi mi prolazili nekada pored takvog juga samo smo imali vishe srece. Sve u svemu dovoljno smo shebani na ulicama, ne moramo josh da se glozhimo po forumima ;D... Peace...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

E sad, zasto ovi stariji pizde. Evo recimo da pokusham to objasniti ovako: imam poznanika koji vec 20god zivi u Nemackoj. Tamo je pre 20god poceo da vozi motore. Skoro je nesto poslom doshao u Srbiju, i ja mu nabavim motor - da dok je ovde zuji po gradu i zavrhava poslove, a posto je covek bajker, on je to oberucke prihvatio. Nakon BUKVALNO i bez preterivanja 3 dana se skucao u taksistu. Sta reci, covek ne moze da veruje kakav horor je biti bajker u Srbiji. On covek navikao na Nemacke puteve i kulturu u saobracaju - kad se provozao po nashim ulicama i upoznao sa nashom kulturom - odseko se. Kamion pretovaren - prosipa shut i pesak po ulici, taksisti - polukruzno bez migavca preko 2 pune, crveno niko ne hebe, prednost josh manje, dotrajala vozila, dotrajali autobusi, ulje - ludilo. Njegov zakljucak je - ko ovde vozi motor - taj se zesce ali zesce kocka sa svojim zivotom. Naravno, covek vishe nema nameru da seda na motor dok se ne vrati u Nemacku. E sad, stariji bajkeri su i sami svesni svega ovoga, plus da je zvanicna statisticka verovatnoca da poginesh sa motora 15x veca nego sa kolima, a da ljudi cesto ginu sa kolima ne svojom krivicom a kamoli sa motorima, kao i da je ljubav prema motoru nesto sto je jace od svih statistika. Stoga njima pokushaji logicke analize necega krajnje nelogicnog - ocito idu na nerve. Oni su tu dilemu odavno razreshili u sebi, kapiraju da te bukvalno delic sekunde deli od nezamislivog sranja, da smo mi svi u Bozijim rukama, da djavo nikada ne spava, i da ma koliko bio control freak - shit happens, te se ljudi jednostavno saosecaju sa unesrecenim kapirajuci da se to SVAKOM moze desiti bez obzira ishao on 60 ili 360. Kad se to desilo Andreju, coveku koji je bio fokusiran ko pilot, imao full opremu, trezvenjak, uvek apelovao po forumu "samo polako", vozio endura - sta dalje reci... Naravno, ko zna u kakvom stanju je bio jugo u koji se Daca zakucao. Nedostatak para povlaci sa sobom nemarnost, a nemarnost nesrecu. Ko zna, mozda je ovom u jugu bio kriv/prljav/napuko bocni retrovizor, a mrzelo lika ga da ga nastela, mozda su mu prozori bilo prljavi, mozda je u jugu, s obzirom da nema klimu bilo +50 te lik nije znao gde udara, mozda da je lik koji je vozio raspadnutog juga, bio neki shvaba, u mecki, klimatizovanoj, sa elekricno shtelujucim retrovizorima, opranoj i ispoliranoj, mozda do svega ovoga ne bi doshlo. Mozda smo svi mi prolazili nekada pored takvog juga samo smo imali vishe srece. Sve u svemu dovoljno smo shebani na ulicama, ne moramo josh da se glozhimo po forumima ;D... Peace...

 

Bravo za text!!! Dosta sam nauchio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Bendere, svaka čast za ovu "Mozda smo svi mi prolazili nekada pored takvog juga samo smo imali vishe srece."

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

ma ljudi napraviste od ovoga film

to sto je sportista je njegova stvar ,zato ima sve priviligije

ali on je smrtnik kao i mi ostali.zao mi je coveka kao coveka kao i svakog drugog

vecina pise znamo ga, kako sa televizije prepucavamo se ja ga nepoznajem i zelim mu da ozdravi

zasto se nesekirate i za ostale nastradale pogledajte po forumu koliko ih ima a koliko postova

zivot ide svojim tokom pa bi i mi to trebali prepustiti vremenu, a ne da se prepucavamo ko je kriv

to se oduvek zna ko nastrada taj je i kriv i to niko nece ispraviti pa vozite bilo sta.

ljudi imaju pravo na svoje misljenje jedni ga brane drugi okrivljuju to je i normalno

najbitnije je da se iz svih ovih nesreca izvuce jedan pametan zakljucak za sve nas

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

 

..zasto se nesekirate i za ostale nastradale pogledajte po forumu koliko ih ima a koliko postova ...

 

 

TI to ozbiljno? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

 

..zasto se nesekirate i za ostale nastradale pogledajte po forumu koliko ih ima a koliko postova ...

 

 

TI to ozbiljno? ??? ???

 

da ozbiljno za mene je svaki covek isti i veci su mi i blizi ljudi koje poznajem i druzim se sa njima

i ko je ovde toliko dobar da sudi o drugima svako placa svoju gresku bio kriv ili ne

to sto ovde pojedini pisu memoare je nesto . a stvaran zivot je nesto drugo

i u stvarnom zivotu ljudi stradaju i ginu niko to nezeli ali je istina

svi mi zelimo da se oporavi jedni na jedan ,drugi na drugi nacin

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super specialist, 5933 postova
  • Lokacija: Šumadija
  • Motocikl: Suzuki GSXR600, Kawasaki ZX10R

 

..zasto se nesekirate i za ostale nastradale pogledajte po forumu koliko ih ima a koliko postova ...

 

 

TI to ozbiljno? ??? ???

 

da ozbiljno za mene je svaki covek isti i veci su mi i blizi ljudi koje poznajem i druzim se sa njima

i ko je ovde toliko dobar da sudi o drugima svako placa svoju gresku bio kriv ili ne

to sto ovde pojedini pisu memoare je nesto . a stvaran zivot je nesto drugo

i u stvarnom zivotu ljudi stradaju i ginu niko to nezeli ali je istina

svi mi zelimo da se oporavi jedni na jedan ,drugi na drugi nacin

pozdrav

 

Vidi, lepo je to tvoje mišljenje. Samo nisam siguran da vidimo problem na isti način, tj iz istog ugla. Ne verujem da ima nekog na forumu ko ne želi da se bilo koji motoraš oporavi, uključujući i Daču. A problem je u tome što imaš ljude koji će i u ovakvoj temi probati da iskoriste događaj, ili još gore nešto što su čuli a potpuno je nepotvrđeno, da bi potvrdili neki svoj stav. A nekako kapiram da tome nije mesto u temi o udesu nekog i to u trenutku dok se bori za život.

I gde si ti to primetio da ljudi na ovom forumu brinu samo o poznatima? Bar ovde se ljudi pomažu i brinu jedni o drugima, iako se ne znaju.

 

Izvinjavam se za off, ali nisam mogao da odćutim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja