Jump to content

Moto Zajednica

UPDATE: prijavljivanje za BJB RAFTING, jeeeeeeeeeej

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 695 postova

2 autobusa studentkinja? :P :P :P

 

nista nisam obecao :D

 

U kampu sa 2 puna autobusa zajapurenih studenata....ovo će biti Longest Gay Down... za pamćenje... ;D

 

Mislim da ću zaobići ovog Geyjamina u širokom luku..... :D :D

 

:D šta mi uradi bwe  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

ako jos neko napise GAY na ovom forumu, ja vas napustam :)

pa bre ko god bude uchukao gay na google, ima da izbacuje nas forum, pa onda ovo BJ. mnogo ima tu "sluchajnih" faktora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

...ja ću poneti evli_zo -u 350-icu da ga zelja mine, i lalajku sve po dogovoru :D...

Joj :( Nema te na svijet 8)

 

Jedino je problem sto ja nemam motor prije 10. Jula jer tek tada idem za CG, a tada ga prvo treba razraditi (mada to i nece biti toliki problem ;D). Jos samo da nadjem nekoga odozdo ko bi dolazio da ne idem sam i super :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

dakle datum je 25.07.2008 polazak povratak 27.07.2008.

Bice bas tijesno, ali trebalo bi da se uklopim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

ako jos neko napise GAY na ovom forumu, ja vas napustam :)

pa bre ko god bude uchukao gay na google, ima da izbacuje nas forum, pa onda ovo BJ. mnogo ima tu "sluchajnih" faktora :)

 

snap-12.jpg

 

Jbt. vidi stvarno...Od sad ima da se koristi samo reč METRO... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

@evli_zo ... to bre!! razradi ! mada nemas ni mnogo posto ides odozdo pa mozes polako sta te briga neces ga izakati

 

@sviostalikojispominjete GAY ... offtopicujete :P

 

gay je ok !  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

@evli_zo ... to bre!! razradi ! mada nemas ni mnogo posto ides odozdo pa mozes polako sta te briga neces ga izakati

Nije zbog akanja, nego hocu da mogu da vozim pun gas ;D

Ovako moram da ga drzim ispod 6000 ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Bio sam zaintresovan dok nisam procitao da se ovo planira uz pomoc kabeze. Neka fala ne idem ako se planira organizacija sa njima.

 

1. Nismo bili u kampu brstvonica nego na proplanku koji se nalazi posle kampa brstovnica (pre stene za penjanje) , kao nisu oni krivi nego ih neko ispalio .

 

2. Bilo je klope, skuvali su pasulj ali nije bilo niti tanjira niti pribora za jelo tako da su pasulj bacili.

 

3. Wc je bio neki inprovizovani koji se non stop nesto zacepljivao (poljski wc)

 

4. Ako si hteo da pijes vodu onda si morao da se spustis niz strmu padinu ispod kampa do tare.

 

5. Za 2 dana smo se istursrali ni jedanput jer je bilo obezbedjeno jako malo vode za tusiranje.( u subotu smo pola ekipe zapalili na zabljak i tamo nasli privatan smestaj , zapalili smo jer je organizacija bila slaba a neki lik je posa sa sve skijama i odveo nas na skijanje na savin kuk)

 

6. Dobili ljudi od sponzora RedBull da nam  podele, jedan od organizatora (Joca) nam ga prodavao tamo skoro pa po cenama u BG.

 

7. Agregat je bio slab da je jedva terao sijalciu i neki muzicki stup, ako bi ko od devojaka  ukljucio fen sledio je ispad agregata, Pokusali smo da priklucimo bridge uredjaj koji je sa kartice trebao da prebacuje slike na hard disk u usb kucistu, to je agregat jedva uspeo da izgura.

 

8. Kad je doslo vreme raftinga nije se znalo ko pije a ko placa, za pojas i gumeno odelo si morao da se 'snalazis' , gumena odela se niko nije setio da ih nikad opere tako da ja na kraju nisam ni otisao na raf jer ako uzmem tudju CISTU majcu odma mi poiskace nesto po kozi.

 

9. Stigli smo na odrediste u 10 uvece i jedno dobrih pola kilometara smo nosili stvari na ruke jer se jedino pesaka moglo dalje, isli smo po mrklom mraku nista zivo nismo videli kad sam ujutru ustao i video odakle smo stigli oladio sam se i pomislio da smo imali puno srece sto sinoc neko nije po onom mraku pao negde u 3pm (ah da naravno posto sam kavljer nosio sam 3 torbe 1 svoju i 2 od nekih riba).

 

Tako da se ja sa ovime sa kabeze ne bi petljao izuzev sa tim studentkinjama.  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Tako da se ja sa ovime sa kabeze ne bi petljao izuzev sa tim studentkinjama.  ;D

 

pa aj sa nama, motorm si sve što si napisao mozes da prezivis kad imas dva tocka, a mesaj se sa studentkinjama :)

 

šalu na stranu, ja sam prosle godine, nevoljeno se pridruzio njima, isao sam kolima posle mora, i bilo je sve totalno ok, kamp je bio vrh, odlicno " kupatilo " mislim bilo je 2 ili 4 tuš kabine, ja se tusirao svaki dan ... struje je bilo i previse pa se muzika gasila u 3 nocu i tako ... klope i pribora i tanjira normalno sve ... mozda nismo isli u isto hebiga ... ali never mind, ovde je poenta da mi mislimo na voznju a da se prikljucimo nekoj uigranoj ekipi za ostalo ... bitje kul  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

gay je ok !  8)

 

Зар политика није забрањена?  8)

 

ti se ocekujes na turi! imam sjajan teren za taj tvoj bmx :)

 

Да нема тог геј у наслову можда бих и кренуо. Овако ћу у свом хетеросексуалном аранжману!  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

.....Да нема тог геј у наслову можда бих и кренуо. Овако ћу у свом хетеросексуалном аранжману!  8)

 

Hmmmm....vidim da ti ove strane reči ne idu od ruke.

Kad ideš na rafting sa dva muškarca u istom šatoru to zove se "trojka" a ne heteroseksualni aranžman... ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Naj verovatnije otpadam, nevolim da se kacim tamo nekima sa kojima se ne poznajem pa taman bile i studentkinje, a i kampove nevolim, ipak sam konformista i bez kupatila i kreveta ništa . Nepitam šta košta i nemora da bude naj jeftinije ali neki minimum moram imati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Naj verovatnije otpadam, nevolim da se kacim tamo nekima sa kojima se ne poznajem pa taman bile i studentkinje, a i kampove nevolim, ipak sam konformista i bez kupatila i kreveta ništa . Nepitam šta košta i nemora da bude naj jeftinije ali neki minimum moram imati.

 

A i ko zna sta tamo ima za klopu, zajebu radnju!  ;) ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

ja bih da idem. gay? way? day? ako je fair play meni je okay. ;D

 

jedino mozda...

Naj verovatnije otpadam, nevolim da se kacim tamo nekima sa kojima se ne poznajem pa taman bile i studentkinje, a i kampove nevolim, ipak sam konformista i bez kupatila i kreveta ništa . Nepitam šta košta i nemora da bude naj jeftinije ali neki minimum moram imati.

 

ili do tada se opremim i za kampovanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Nažalost imam svu opremu ali mi to ipak ne zamenjuje krevet i topli tuš posle celog dana aktivnosti ili vožnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Varadero 1000

Ja sam bio prošle nedelje u kampu Brštanovica, super organizacija Encijan.

Kamp je dobar, ima gomila bungalova, tuš, klonja, odlični skiperi, cene umerene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Nevezano pod obavezno za ovu temu, ja sam za dobar provod sa dobrim drustvom spreman 1 noc da spavam na livadi, ma da ne spavam uopste ako treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Nažalost imam svu opremu ali mi to ipak ne zamenjuje krevet i topli tuš posle celog dana aktivnosti ili vožnje.

 

Sedi kuci glje si posla. I ja bi ceo zivot da igram fudbala ali da se ne oznojim, ako je nekako moguce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5349 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

@evli_zo ... to bre!! razradi ! mada nemas ni mnogo posto ides odozdo pa mozes polako sta te briga neces ga izakati

Nije zbog akanja, nego hocu da mogu da vozim pun gas ;D

Ovako moram da ga drzim ispod 6000 ;)

 

Mozda krene Sparco-Mixa,ali mozda, posto i Sparco treba da registruje motor.

 

Idemo zajedno, samo ako tvoja masina bude jos u razradi, posto smo mi ipak samo Spa-Mix ekipica. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Ha.... evo juce sam po drugi put morao da odbijem poziv na rafting po Tari (sledeceg vikenda) zbog obaveza tako da ovo ne propustam nikako. Jul mi je sasvim OK (al za gay ne znam bas.... :) )  tako da se prikljucujem spisku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja