Jump to content

Moto Zajednica

UPDATE: prijavljivanje za BJB RAFTING, jeeeeeeeeeej

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 695 postova

Ne da imam volju nego gorim. Reci mi jel moze da se peca taj dan na Tari, jer bi Kepo i ja mozda poneli po jedan mali stapic sa varalicama i musicama, pa ako se nesto i napeca da spremimo pastrmku, posto znam da je tamo ima. Problem su samo dozvole za pecanje, ako znas tu informaciju. Ako moze Kepo ce na nogama da doleti gore a i meni vec voda curi na usta.

 

aaauuu jeste kraljevi :) nemam pojma, ali vala ima da uradimo sve sto treba za tu večeru. u svakom slučaju ponesite opreme kako znate i umete, a za ostalo cemo se snalaziti na licu mesta. ocu pastrmku BRE!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ne da imam volju nego gorim. Reci mi jel moze da se peca taj dan na Tari, jer bi Kepo i ja mozda poneli po jedan mali stapic sa varalicama i musicama, pa ako se nesto i napeca da spremimo pastrmku, posto znam da je tamo ima. Problem su samo dozvole za pecanje, ako znas tu informaciju. Ako moze Kepo ce na nogama da doleti gore a i meni vec voda curi na usta.

 

Ne curi, nego teče!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

citam da "kabeza" ima i paintball...imal to za nas i jel alpinizam zagarantovan?  ;)

 

alpinizam :D ... jeste garantvan

 

a paintbala ima po njihovom planu, samo se doplaćuje, mislim da nije velika kinta u pitanju ali nisam pitao. Mi pratimo celokupan njihov plan za prva dva dana a rastajemo se treceg dana ujutru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

supereeeerrr , taman da se primim i na "kanape" i da zaokruzim da sam probao sve :) na tari smo pricali o fotografiji, a sada cemo pricati o alpinizmu :)

 

do kad su otvorene prijave, mozda nahvatam jos ljudi pa ono, da znam?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

supereeeerrr , taman da se primim i na "kanape" i da zaokruzim da sam probao sve :) na tari smo pricali o fotografiji, a sada cemo pricati o alpinizmu :)

 

do kad su otvorene prijave, mozda nahvatam jos ljudi pa ono, da znam?

 

do kraja sledece nedelje bi treba da dam konacan broj ljudi  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Evo utefteri mene, sa priborom za pecanje naravno pa i ako ne moze da se peca. Za sada solo, ali ako jos neko bude isao iz Valjeva javljam kao sto si rekao do kraja nedelje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Evo utefteri mene, sa priborom za pecanje naravno pa i ako ne moze da se peca. Za sada solo, ali ako jos neko bude isao iz Valjeva javljam kao sto si rekao do kraja nedelje.

 

ej bre ja ocu moju pastrmku :D

 

utefteren,

 

javili su mi se sa raftinga organizaotri, potvrdjen je termin, ide za sada jedan bus mozda čak dva :) i mi ... ono što je offroad do kampa kazu da je ok, relativno ravno, bus ide bez problema, i da ima oko 500-700 metara ... pa ćemo se snaći već nekako za to parče

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ma i da ih treba nositi tih pola kilometra ima nas dovoljno da ih odnesemo na rukama, jedan motor po jedan... A što više buseva, biće zanimljivije...  :o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Benjamin, posao bi i moj drug sa bajkom a mozda bi poveo i devojku, ali su zainteresovani da spavaju u bungalovu.Da li imas neki telefon da rezervisemo ili mozes ti to da uradis za nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

hm....

moram da se odjavim... na moju veliku zalost... nakupilo se par problema za koje sumnjam da cu resiti tokom sledecih nekoliko dana.

 

zelim vam lep provod

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

hm....

moram da se odjavim... na moju veliku zalost... nakupilo se par problema za koje sumnjam da cu resiti tokom sledecih nekoliko dana.

 

zelim vam lep provod

 

e bezveze :( nadam se da ces uspeti sve da sredis  :)

 

nece tara nigde :) idemo mi sada na info turu pa kada budemo sve znali sta i kako mozda bude i nekog vozenja broj dva :)

 

@crven ban: pregledaj pp

 

@kepo: pregledaj pp

 

@overlord: pregledaj pp

 

@castor: pregledaj pp

 

ostali pregledajte sms i propustene pozive :D

 

danas cu sa sokolom odluciti kada tacno krecemo i gde su nam pauze po srrbiji ... ali otprilike u petak, omv knezevac (početak ibarske) okolo 10 ure izjutra :)

 

molim vas SVE da mi pošaljete brojeve telefona vaše na pp pre nego krenemo!

 

u CETVRTAK UJUTRU MORAM IMATI TACAN BROJ LJUDI!

 

proverite da li imate svi :

 

1. Upisanu A

2. Zeleni karton na motor

3. Medjunarodno ovlascenje (iz amsa) ako ne idete svojim motorom (kocho ne moras da vadis za juniora posto i ti ides sa njim)

 

to je to ... jos 4 dana :)

 

 

ps. upravo sam se vratio iz crne gore ... aaaaaaaauuuu :) šta nas čeka :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

JOooooooooooššššššššššŠ 3 dana :)

 

dakle ovako :)

 

plan i program petka, a ostalo cemo dogovoriti u hodu je sledeci

 

10h ujutru POLAZAK za OMV knezevac (početak ibarske), kad cete doci da pijete kafu i točite gorivo je vaša odluka :) soko i ja smo tamo od pola 10

ovde ocekujemo KochaSektu i Castora ... dalje nas petoro idemo ka ...

11:30 VALJEVO , Kafana Dva platana, pauza do 12 ... pridruzuje nam se Crven Ban i jos neko(valjda), mozda kepo ako ne kepo dodje direkt u kamp

idemo ka BB i tari, tamo negde jos se nismo dogovorili upada Overlord, pa ako nista drugo sa nama do grane, ako te puste puste te :) ... malo sam se raspitivao kazu mi svi da i ne gledaju vozacke, ali sta ja znam, ja uvek dam sva dokumenta ...

Od Bajine Bašte ćemo stati u drvengradu, negde na šarganskoj osmici ... tu negde cemo i stici autobus organizatora ... dalje ka visegradu, foči ... kamp ... to već nemam pojma kad cemo i kako cemo, zavisi :) ... nigde ne zurimo :)

 

evil zo + sve sto ide sa njim :D ... ce nam svratiti u subotu kada zavrsimo spust

 

za sada vremenska prognosa prognozira malu do nikakvu kisu na nasem putu do tare, kisu na tari i sunce od tare ... dakle ko ima kisna odela neka ponese. ponesite i pokrivke za motore zbog prasine pored kampa ... kisa bi trebala da pada na polasku dok ne izadjemo iz beograda i posle da prestane skroz do tare ... tako kaze moj termometero izvor iz JAT-a :D ... do sad nije omasio mnogo nikad ... a i rano je za prognozu :)

 

mislim da je to to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ja bi rado išao , ali kako sam primio tek danas bednu platu od 16500 i to tek za maj onda , nažalost nista od toga. Ako se setim dolazim da vas ispratim.  Pozdrav, matori

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Ja bi rado išao , ali kako sam primio tek danas bednu platu od 16500 i to tek za maj onda , nažalost nista od toga. Ako se setim dolazim da vas ispratim.  Pozdrav, matori

 

tnx :)

 

Ajde da se nađemo kod sajma ili tako negdje...

 

hm ... nezgodno je mesto sajam, mogu ja da dodjem da te pokupim kod sajma ili tako nesto ali to je PETAK jutarnje guzve i nema kafe nigde :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

jos dvaaa daanaaa :)

 

plan i dalje stoji, ne promenjen dakle(polasci) 10 h ujutru, omv(kochinasekta, castor, soko, ja), 12 sati dva platana valjevo(crven ban+1), 14h bajina basta pumpa u centru (boban i overlord) ... 16 h šarganska osmica... pa nadalje kako nam se svidi :)

 

oko 12 ljudi oko 9 motora ... mala grupa, lako ćemo se dogovarati za usput šta ćčemo i kako :)

 

kepo nas čeka u kampu

 

 

wheeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650a Classic

ma kakvo god bilo vreme ja sam spremio kondom-odelo za hemisko-bioloski rat tako da samo ako sekire pocnu da padaju moze da sprece polazak :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

ma kakvo god bilo vreme ja sam spremio kondom-odelo za hemisko-bioloski rat tako da samo ako sekire pocnu da padaju moze da sprece polazak :)

 

Nema te sekire koja ce spreciti polazak konjice na rafting :) ... ocu da se skvasim ... i to ocu odma!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

U Valjevu je trenutno potop,kisa pada kao da nikad nije padala.Za Durmitor ponesite dosta tople odece bice hladno jer to je velika nadmorska visina.Ne kaze se dzabe leti ponesi a zimi kako hoces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

U Valjevu je trenutno potop,kisa pada kao da nikad nije padala.Za Durmitor ponesite dosta tople odece bice hladno jer to je velika nadmorska visina.Ne kaze se dzabe leti ponesi a zimi kako hoces.

 

u beogradu sunce :)

 

ma samo topla odeca, adekvatna oprema i bice sve kul  8)  aDvantura bweeee  8) ...

 

još JEDAN DAAAAAAAAAAAAAN :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja