Jump to content

Moto Zajednica

UPDATE: prijavljivanje za BJB RAFTING, jeeeeeeeeeej

Recommended Posts

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

posle grane smo jeli valjda posle nove varoši zaboravio sam podsetite me ... super kafana ... slavko bi mogao da baci detalje ... ja sam ladno zaboravio :(

 

Klopali smo u Prijepolju u kafani "Lovac". I to smo opet fenomenalno klopali... ;) ;) ;) ;)

 

Ako si zaboravio, to je bilo nakon pretvaranja naših ljubimaca u amfibije na dva točka. LM, od kiše se napravila bara koja je dosezala do vrhova viljušaka, ali koju smo mi uspješno "preplovili"... Nažalost, nemamo sliku toga malog mora bukvalno, ali vjerujte nam na riječ da se sa desne strane ceste nazirao ivičnjak, dok ga sa lijeve strane nije bilo uopšte...

 

Eto, od motorista postadosmo plivači sa amfibijama... ;D ;D ;D ;D ;D

 

I, opet kažem, ko god nije išao, zajeb.o se samo tako (da ne kažem da je izeo golem ćutek ;D ;D ;D)... Slijedeći put nemojte da se premišljate. Bez obzira na kišu - provod je najbitniji, a bio je FENOMENALAN!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

hmmmm :-\ hmmm??? cek cek ::). znaci ovako. pljustalo je, amfibija ??? jahali oblake :o, potop :-\ ma kolko ja znam da sabiram - ipak sam se ja tu za...bo? >:(  aaaa, pa ovome cu najmanje 30% da uvecam fakturu ;). em sam radio vikend em nisam visio na mostu, na steni, na camcu, na kisnom odelu ;D ;D ;D. a tek ono "trsa-zabljak". momci bogami, ako ovde na ovim fotkama nije koriscena Adobe tehnologija moracete vi ovo da ponovite >:( - i to cim pre ;):D ;D ;

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Ako si zaboravio, to je bilo nakon pretvaranja naših ljubimaca u amfibije na dva točka. LM, od kiše se napravila bara koja je dosezala do vrhova viljušaka, ali koju smo mi uspješno "preplovili"... Nažalost, nemamo sliku toga malog mora bukvalno, ali vjerujte nam na riječ da se sa desne strane ceste nazirao ivičnjak, dok ga sa lijeve strane nije bilo uopšte...

 

nem' pojma ... ja ništa nisam primetio ... sem da ste zastali iza malo vode :D

 

:P ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650a Classic

znaci..gledam sad ovo..i ..bas nam je bilo dobro rekao bih

samo sto sam ja imao malih problema na granicnim prelazima..moracu malo da artikulisem ovaj opasni izgled..prvo mi je crnogorac trazio da skinem kondom odeli za koje mi je trebalo 45 minuta da ga obucem..i toje ucinio na nagovor mojih pajtosa..cista pakost..znaci samo sto nisam pao na kolena da ga molim da me neskida ponovo..de da se ponovo oblacim

posle toga me je kamion,bukvalno okupao...djubre je videlo baru i mene, i nagazilo gas.a smeker sa otvorenom kacigom je nestao u pobesneloj bujici vode kaja ga je zasula,,malo sam ga ispsovao ali..avaj..steta je vec ucinjena..pa sam na nasoj granici prosao kao da je nista..provalim da nema nikog iza mene i vratim se ko budala..a carinik zblanuto pita..kako si bre ti prosao..i naravno..peglanje prestupnika je bilo za njega maltene seksualno zadovoljstvo:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

po licima vam se vidi da je vredelo biti tamo :)

Veruj mi svaki minut svaki kilometar.Ekipa je bila stvarno ekstra, nista nas nije moglo omesti ni u cemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja