Jump to content

Moto Zajednica

UPDATE: prijavljivanje za BJB RAFTING, jeeeeeeeeeej

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 738 postova
  • Lokacija: Severni pol
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Yamaha XT600, DL650 Adventure

Jel ovo Gej znachi peder,nastran,izopachen ili znachi momachko druzenje? ;D Za svaki sluchaj ja izostajem  8)

 

da nije to neka sifra za "utovar u satoru"...

 

ROFL

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

dakle datum je 25.07.2008 polazak povratak 27.07.2008.

...

za sada ima mesta, ali bi valjalo barem da se utefterite ovde, kako ih ne bi iznenadili, oni ce naj verovatnije odvesti 2 busa tamo ... i biće ludilo zezanje garantovano ...

...

eto toliko, ko upada ? :)

 

Drugari,

 

trebalo bi polako da mi kazete ko ide, i ko ide sigurno :) ... znaci nemojte offtopicovati vise please ...

 

za sada oni koji su mi se prijavili

 

1. JA :) (kroserica)

2. Night Hawk (burago ili ti harli)

3. KochaStariji + KochaMladja

4. KochaMladji

5. Markone

6. Vukan + obavezna kamera + obavezno unimer

7. OverLord

8. Castor

9. Crven Ban

 

opciono (cekamo odgovor):

 

9. Evil_Zo + opciono devojčica + obavezno japanska artiljerija :D

10. Kepo ??? (ako nas se ne plasi vise)

11. Grof ??? (ako se ohrabrio :) )

 

sve ostale nisam shvatio kao da su zainteresovani vec samo da su se sprdali sa necime sto ne razumeju :P

 

"Gay, jolly, joyful, merry describe a happy or light-hearted mood. Gay suggests a lightness of heart or liveliness of mood that is openly manifested"

 

ili ti : http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=18699.msg250155#msg250155

...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ja vjerovatno. Možda bude samnom išla draga ili drugarica... Ali, o tom potom...

 

Nego, koja je finansijska konstrukcija ove gay parade? ;D Da znam da se sračunam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Ja vjerovatno. Možda bude samnom išla draga ili drugarica... Ali, o tom potom...

 

Nego, koja je finansijska konstrukcija ove gay parade? ;D Da znam da se sračunam...

 

pa 45 € je zadovoljstvo raftinga bez klope,

na tih 45 € dakle se dodaje gorivo i klopa pice

 

a dobija se: raftng, spavanje u kampu njihovom (njihove vreće i satori obezbedjeni, stim da mozete poneti svoje), neka akcija na steni neko penjanje ili spustanje zaboravio sam ... ako hocete ima i varijanta sa nekim kucicama ali valjda oko 30€ noc piše gore negde ... ajde kad se odlucis kazes ja sigurno + toliko žena :D da bi bilo lakse da pratimo 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

7. Evil_Zo + opciono devojčica + obavezno japanska artiljerija :D

Nisi dobro razumio, i ja i djevojcica smo opcioni za sada ;)  Nisam jos ni vidio motor, pa cim se sastavim, javljam za definitivno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

7. Evil_Zo + opciono devojčica + obavezno japanska artiljerija :D

Nisi dobro razumio, i ja i djevojcica smo opcioni za sada ;)  Nisam jos ni vidio motor, pa cim se sastavim, javljam za definitivno.

 

aha ... :( ... ok  :( ... :( ... aj razradi to ...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

 

 

opciono (cekamo odgovor):

 

7. Evil_Zo + opciono devojčica + obavezno japanska artiljerija :D

8. Kepo ??? (ako nas se ne plasi vise)

9. Grof ??? (ako se ohrabrio :) )

10. Castor + devojka ili drugarica :D

 

 

 

 

;D ;D

Ja nisam problem, nego sto mi preplasiste bendzamina sa onim silnim africama i transalpima.

Stres je to za njega, nadam se da ce se oporaviti do 25.07.2008.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

sto se bre ovako malo ljudi prijavilo, ccc  ??? upisi me tamo odma i sad :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ja bih se upisao, samo mi razjasni koliko off road deonica postoji jer ja sa mojim K100 RS po sljunku ili necem slicnom ne mogu da pipnem. Napisao si da se motori cuvaju ali iskreno ne bih voleo od njega da se odvajam, volim ga kad je blizu mene i mog srca.Zbrkano ali nadam se da si me razumeo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Ja bih se upisao, samo mi razjasni koliko off road deonica postoji jer ja sa mojim K100 RS po sljunku ili necem slicnom ne mogu da pipnem. Napisao si da se motori cuvaju ali iskreno ne bih voleo od njega da se odvajam, volim ga kad je blizu mene i mog srca.Zbrkano ali nadam se da si me razumeo.

 

offroad: od asfalta do kampa ima jedna nizbrdica ala par sotoina metara ako se dobro secam, sitno bas, bio je prosle godine fin posut kao neki sljunak i ja sa vrlo niskim autom super prosao u oba pravca :), u suprotnom treba nekako pitati na carini ili ti granici da nam daju safe mesto, super su carinici dali bi ... ali to je na dobrih km i malo jos od kampa. inace motori bi bili tacno pored satora :)

 

offroad2: jedan brutalno ali brutalno prelep deo kroz durmitor :( zao mi u startu bilo r-ova što je neće videti :( inace dok smo mi tamo ti mozes da picis preko niksica do zabljaka, sve je asfalt ... ili ako si iz valjeva mozda da ides sa nama do durmitora pa onda soliras nazad istim putem kojim smo dosli. mozda ti se pridruzi jos neko ...

 

Zbrkano ali nadam se da si me razumeo.

 

vozis bmw ... sve razumem :) ... evo kepo je u dubokoj depresiji danima vec :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Necu se prijavljujem zvanicno, jer nisam siguran. Volio bih, ali ako banem, banem...

 

P.S. Crven Bane, ako rijesis da krenes, javi jer bi mogli zajedno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Evo danas, kao poručen, izađe tekst u "24 sata" i to baš o raftingu...

 

Krenuh da ga prečukavam, ali onda mi padne na pamet da vidim ima li to na na internetu, kad ja tamo, a ono međutim...

 

LINAK... ;D ;D ;D

 

Što se motora tiče, ja moj vežem za nogu... I ruku... Barem... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Evo danas, kao poručen, izađe tekst u "24 sata" i to baš o raftingu...

 

Krenuh da ga prečukavam, ali onda mi padne na pamet da vidim ima li to na na internetu, kad ja tamo, a ono međutim...

 

LINAK... ;D ;D ;D

 

Što se motora tiče, ja moj vežem za nogu... I ruku... Barem... ;D ;D ;D

 

das motor dobijes studentkinju :D

 

hehe ispadnu ovi nasi jeftini :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Opet ja sa sitnicama. Kolika je ta nizbrdica do kampa,mislim jer nije neki veliki nagib. Sto se tice vracke nije nista strasno i da se vratim sam istim putem mada bi mogao da odem do Niksica pre vas i stignem do Zabljaka pa opet sa vama natrag do Pozege. U svakom slucaju ako idem cekam vas u Valjevu. Zato me i zanima ta nizbrdica da neteglimo ovo moje kljuse bezveze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Opet ja sa sitnicama. Kolika je ta nizbrdica do kampa,mislim jer nije neki veliki nagib. Sto se tice vracke nije nista strasno i da se vratim sam istim putem mada bi mogao da odem do Niksica pre vas i stignem do Zabljaka pa opet sa vama natrag do Pozege. U svakom slucaju ako idem cekam vas u Valjevu. Zato me i zanima ta nizbrdica da neteglimo ovo moje kljuse bezveze.

 

uf stvano ne mogu da budem precizan, :( ali taj detalj puta mislim da mozes da izdrzis, to je svega par stotina metara makar gurali svi zajedno bmw.a na gore :) ipak se lepše spava pored motora ;)

 

mislim bitno je da ima volje, a ostalo cemo se snaci zar ne :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

citam da "kabeza" ima i paintball...imal to za nas i jel alpinizam zagarantovan?  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ne da imam volju nego gorim. Reci mi jel moze da se peca taj dan na Tari, jer bi Kepo i ja mozda poneli po jedan mali stapic sa varalicama i musicama, pa ako se nesto i napeca da spremimo pastrmku, posto znam da je tamo ima. Problem su samo dozvole za pecanje, ako znas tu informaciju. Ako moze Kepo ce na nogama da doleti gore a i meni vec voda curi na usta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja