Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 2376 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Danas lik pretiče kamion i zamalo čeoni sa mnom.Kočio sam jako da budala završi svoj naum.

Hehe,kad policija iza njega🤣Upališe sirenu,videli šta je napravio.Baš mi drago  što se namestilo da budu iza,kako magarac nije video da su iza njega odmah.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1780 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 16 minuta, zaludan je napisao:

Kriterijumi obuke i "dodele" vozačke dozvole 

Cerka kad je polagala za A1,previdela saobracajni znak  posle 200 metara od starta,"parkiraj,pala si" .

U auto skoli,naucis propise i znakove,na voznji vozis po pravilima i polozio si,sta se vise trazi od auto skole?Da te nateraju da u narednim godinama vozis po propisima?  

Davno sam napisao da policija ne radi svoj posao i da su kazne preblage,i dalje stojim.iza toga

 

Promenio član ivica744

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2862 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
On 6/29/2024 at 9:11 PM, Pedja1971 said:

Срдачан поздрав особи у црном "цитроену дс" која је пре сат и по изгледа намерно покушавала да пообара људе из МК Црна Река, на срећу неуспешно, на Панчевачком путу све до Богословије. Пун гас међу моторџије, па ко се како снађе. Они побегну до следећег семафора, особа их јури. Код лекара, па у лудницу...

Zanimljivo... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1829 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 6 minuta, ivica744 je napisao:

Cerka kad je polagala za A1,previdela saobracajni znak  posle 200 metara od starta,"parkiraj,pala si" .

U auto skoli,naucis propise i znakove,na voznji vozis po pravilima i polozio si,sta se vise trazi od auto skole?Da te nateraju da u narednim godinama vozis po propisima?  

Davno sam napisao da policija ne radi svoj posao i da su kazne preblage,i dalje stojim.iza toga

 

 

Ćerka od drugara koji nije vozač se hvali kako je položila "preko veze".

Niko je nije uzimao za ozbiljno dok joj nisu kupili auto (novog Fiću), i otišla na prazan parking sa drugim bratom ovog ortaka, taksistom. Ona sedne, krene, i na prvom skretanju, sa obe ruke mota volan u desno dokle može, i onda PUSTI VOLAN SA OBE RUKE i ponovo ga uhvati "u početnom položaju"!!! Sreća, još uvek jako sporo, i prazan parking.

 

Jedno pola godine kasnije, drugar/tata se hvali kako ćera vozi kao profesionalac - mobilni, jedna ruka, rame, pljuga...sve može...

I ne dopire mu do mozga ama baš ništa, a nju mogu samo da zamislim kako je ponosna.

 

 

Što se tiče preblagih kazni, jesu, preblage su, ali su i nebitne jer se većinom ne sprovode. Juče od Preljine do Ljiga me prestiglo barem 50 njih sa 140+, a ja kao vozim po ograničenju 100 - ne znam gde ima kamera, nemam nameru da punim budžet, a i nikad ne žurim za toliko. Nešto mi teško da poverujem da su svi "oguglali" o plaćanje.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1780 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 3 minuta, zaludan je napisao:

Nešto mi teško da poverujem da su svi "oguglali" o plaćanje.

Izlaz iz Valjeva ka BG,duple trake,ogranicenje 50,ja vozim 60,svi me preticu.Objasni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1829 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 10 minuta, ivica744 je napisao:

Izlaz iz Valjeva ka BG,duple trake,ogranicenje 50,ja vozim 60,svi me preticu.Objasni.

 

Pa, ako postoje kamere, isto kao i na autoputu - policija ne radi svoj posao.

Barem ne u većini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1740 postova
  • Motocikl: /
13 minutes ago, ivica744 said:

Izlaz iz Valjeva ka BG,duple trake,ogranicenje 50,ja vozim 60,svi me preticu.Objasni.

Usporavas saobracaj. Tu je realno 70-80, to i mup zna, pa zato nikog ne dira do 80...

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1740 postova
  • Motocikl: /
21 minutes ago, zaludan said:

Ona sedne, krene, i na prvom skretanju, sa obe ruke mota volan u desno dokle može, i onda PUSTI VOLAN SA OBE RUKE i ponovo ga uhvati "u početnom položaju"!!! Sreća, još uvek jako sporo, i prazan parking.

Ja znam jednu koja to radi na autoputu, pa kad se zaljulja pezo :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1829 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 4 minuta, ser je napisao:

Usporavas saobracaj. Tu je realno 70-80, to i mup zna, pa zato nikog ne dira do 80...

 

Ne idem često tamo, ali i ja tu vozim 50-60 :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1780 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 3 minuta, ser je napisao:

Usporavas saobracaj. Tu je realno 70-80, to i mup zna, pa zato nikog ne dira do 80...

Voznja po ogranicenju (10 preko) apsolutno nikako ne moze biti usporavanje saobracaja,a sta je realno mozemo samo da diskutujemo,saobracajni znaci postoje i moras voziti po njima.Tacka. 

P.S. mislio sam na deonicu od Krusika do "zadnjeg semafora",pre te deonice na koju ti mislis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2479 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: AfricaRD07 KAD TAD OPET
36 minutes ago, zaludan said:

 

Ćerka od drugara koji nije vozač se hvali kako je položila "preko veze".

Niko je nije uzimao za ozbiljno dok joj nisu kupili auto (novog Fiću), i otišla na prazan parking sa drugim bratom ovog ortaka, taksistom. Ona sedne, krene, i na prvom skretanju, sa obe ruke mota volan u desno dokle može, i onda PUSTI VOLAN SA OBE RUKE i ponovo ga uhvati "u početnom položaju"!!! Sreća, još uvek jako sporo, i prazan parking.

 

Jedno pola godine kasnije, drugar/tata se hvali kako ćera vozi kao profesionalac - mobilni, jedna ruka, rame, pljuga...sve može...

I ne dopire mu do mozga ama baš ništa, a nju mogu samo da zamislim kako je ponosna.

 

 

Što se tiče preblagih kazni, jesu, preblage su, ali su i nebitne jer se većinom ne sprovode. Juče od Preljine do Ljiga me prestiglo barem 50 njih sa 140+, a ja kao vozim po ograničenju 100 - ne znam gde ima kamera, nemam nameru da punim budžet, a i nikad ne žurim za toliko. Nešto mi teško da poverujem da su svi "oguglali" o plaćanje.

 

Pa ja koji ne prolazim cesto tuda nikad ne vozim 100, evo prosli vikend sam se vracao iz KV, 140 na tempomatu, malo gde su one krivine sam spustio na 130 i to je to. Nigde u evropi nije 100 ogranicenje na AP, za cega ce AP ako cemo voziti 100kmh, tj jeste kod Hrvata, nesto kao ulegnuca pa roknuli 100 pa pecaju sa radarom, seljoberi ko i nasi

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1780 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 4 minuta, Jupiter je napisao:

Kamere na autoputu rade, upravo sam platio kaznu za prekoračenje brzine iz oktobra prošle godine. 

Prosecna brzina ili te slikala kamera?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2479 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: AfricaRD07 KAD TAD OPET
On 6/26/2024 at 2:44 PM, Satelis said:

Trudnica, nije joj bilo dobro tog momenta.

Moja u 6om mesecu izasla od frizerke, i slosilo joj se i krene da pada i udari glavom o drvo ispred sebe. Zove me place, od tad nije vozila auto dok evo mali nije napunio jedno 4 meseca. U Austriji je zabranjeno da trudnice voze auto posle 6-7 meseca, nemoj me drzati za rec, bas zbog tih stvari ili ne daj boze udesa..

Promenio član drmilan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1740 postova
  • Motocikl: /
11 minutes ago, ivica744 said:

Voznja po ogranicenju (10 preko) apsolutno nikako ne moze biti usporavanje saobracaja,a sta je realno mozemo samo da diskutujemo,saobracajni znaci postoje i moras voziti po njima.Tacka. 

P.S. mislio sam na deonicu od Krusika do "zadnjeg semafora",pre te deonice na koju ti mislis.

Pa i tu je fizicki odvojeno...

Realno, nekad je u naselju bilo ogranicenje 60 i jos su se vozili krsevi, pa su spustili na 50 sto ajde ima logike za ulicu u gradu sa jednom trakom u smeru. Ali da tu brzinu ogranicavas na fizicki ogradjenom bulevaru sa po dve vozne trake je, slozices se, cist debilizam.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1780 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

A upravo na jednoj takvoj gde je ogranicenje  60 je gospodja presekla put drugarovom klincu na motoru (operisana ruka,nagnjecenje mozga) 

 

Screenshot_2024-07-01-14-25-04-246_com.google.android.apps.maps.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1740 postova
  • Motocikl: /

Pa tu je propust samo od upravljaca puta jer je dozvoljeno levo skretanje :D

Juce smo zakljucili da to nije dobro i imali smo primere kako to dobro funkcionise u mestima gde je isto ukinuto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1829 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 19 minuta, Jupiter je napisao:

Kamere na autoputu rade, upravo sam platio kaznu za prekoračenje brzine iz oktobra prošle godine. 

 

Nesporim da rade, samo mislim da ne kažnjavaju sve, makar ne na Milošu Velikom - ako si platio za prekoračenje tamo, verovatno si samo baksuz :D 

 

Kad idem prema Šidu, retko ko me pretiče, a držim tempomat na 130.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1780 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 2 minuta, Jupiter je napisao:

Prosečna. 

Hm,pre par dana mi covek rece ( otprilike), za kaznu mora da pise i tacno mesto gde je prekoracena brzina,e sad kako je to regulisano za prosecnu brzinu i da li je u zakonu precizirano...... 

Ne znam pa pitam

Promenio član ivica744

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1335 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 1 sat, zaludan je napisao:

Znam da sam dosadan

Ma nisi :sampion:

 

Pre 1 sat, zaludan je napisao:

evo vratih se iz Crne Gore, i tvrdim da je i tamo veća kultura u saobraćaju nego kod nas.

Pre mesec dana si bosance okovao medj zvezde sa pricom kako su kulturniji od nas u saobracaju. Cak je i piki nicim izazvan morao da reaguje.

 

Sad citam da su i m.nigersi daleko ispred nas.

 

Imal ko gori od nas il smo ti mi najgori, onp standardno.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1829 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 4 sati, travelman je napisao:

Ma nisi :sampion:

 

Pre mesec dana si bosance okovao medj zvezde sa pricom kako su kulturniji od nas u saobracaju. Cak je i piki nicim izazvan morao da reaguje.

 

Sad citam da su i m.nigersi daleko ispred nas.

 

Imal ko gori od nas il smo ti mi najgori, onp standardno.

 

 

 

Ti garant prebaciš telefon u levu ruku kad vidiš nešto sam ja napisao što ti se učini zgodno...

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1335 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
pre 17 minuta, zaludan je napisao:

 

Ti garant prebaciš telefon u levu ruku kad vidiš nešto sam ja napisao što ti se učini zgodno...

Brate, ovo nisi ti pisao, nije ovo tvoj stil ni tvoja terminologija Ovako je isto "pokojni" vracarac imao dvojnika i isti stil nepovezanog izrazavanja pre nego je dobio ono ex pre nika.

 

Sad si me zabrinuo.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja