Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 657 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900
Pre 10 sati, PremieRacing je napisao:

Jezik je PD, ima 5 nekih pravila kad se dva slova čitaju kao jedan glas i to je to. Ostalo se čita kao što je napisano   :hej:

Malo provedeš vremena na tom govornom područiju i sve pohvataš   :takoje:

Ma verovatno ali kad ne mogu ni jednu rec da procitam ili da razumem onda nesto nemam zelju ni da ga ucim.

 Jbt pa u ovim godinama zaboravljam i srpski, kako da ucim neki drugi

 :)

Promenio član salem
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 421 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre 9 sati, PremieRacing je napisao:

Jezik je PD, ima 5 nekih pravila kad se dva slova čitaju kao jedan glas i to je to. Ostalo se čita kao što je napisano   :hej:

Malo provedeš vremena na tom govornom područiju i sve pohvataš   :takoje:

Ma bitno- Ohi - Ne. Nea- Da. Nemo' se zajebes:staa3:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2349 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Nešto sam srećan danas i pridje mi čovek kaže jel možeš da mi kupiš ovde nešto da jedem, gladan sam. Kaže može krompir pire i kobasice. 

Ja nešto zbunjen udjem u lokal i reko daj pire i kobasice. 350 dinara. 

Izadjem i dam liku, reko mogo si ispred skupljeg lokala da staneš leba ti. On se zahvali i ode.

Tu ga malo bolje osmotrim, otrča on na bus. A konjina može u zubima da me nosi. 

Ja se vraćao s posla, imam piljevinu i u bulji zaradio 20e.Jebem ti budalu. Ja svaki dan burek i jogurt za 190 din

Promenio član Bojan82
  • Haha 3
  • Zbunjen 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Nešto sam srećan danas i pridje mi čovek kaže jel možeš da mi kupiš ovde nešto da jedem, gladan sam. Kaže može krompir pire i kobasice. 
Ja nešto zbunjen udjem u lokal i reko daj pire i kobasice. 350 dinara. 
Izadjem i dam liku, reko mogo si ispred skupljeg lokala da staneš leba ti. On se zahvali i ode.
Tu ga malo bolje osmotrim, otrča on na bus. A konjina može u zubima da me nosi. 
Ja se vraćao s posla, imam piljevinu i u bulji zaradio 20e.Jebem ti budalu. Ja svaki dan burek i jogurt za 190 din
Ti ovo ozbiljno?!
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 657 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

Zenica skakuce oko kola, pita imam li neki dinar da joj dam da kupi deci da jedu. Izmedju 30 i 40god, prava ko vita jela.

 Ja kazem "treba u jednom stanu ovde na nbg da se operu prozori, dobijes hiljadarku"

 Odjednom se iskrivi, stoni k'o znak pitanja,

 "Ne mogu gospodine, ja sam bolesna"

  Ahahahaa... 'bem ti sunce, bezi kuci bre...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 330 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Trio Mustang 125cc

Ma prosi dosta njih a imaju 20-30god. Posla bar preko leta ima za dobru dnevnicu, ne treba ti ni skola ni pamet. A sto bi radili kad vise zarade cekajuci milostinju

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 788 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - čađava dvocevka
Pre 10 sati, Drinkero je napisao:

Najbahatiji mamlazi su pešaci, i to što stariji to su bahatiji. Jutros, gospođa sa štapom, crveno za pešake uveliko, ali je ona rešila da pređe.... a ti sine robijaj budalu.... Nije ona jedina, bilo je i pre nje budala, ali zbog nje sam seo na sirenu kako sam prilazio semaforu, jer sam skontao šta namerava. 

Ko zna gde su njoj misli bile u tom trenutku. Možda joj za hleb zafalilo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2864 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Danas u Ivana Ribara gdje je poginulo ono dijete pod kamionom, jos podigli ogradu citavom duzinom ulice sem na semaforu, gospodja ne moze da saceka zeleno vec je otisla 10-tak metara uz ogradu i prelazi preko kolovoza.

Znaci dzaba sva ona muka i zalost sto se dogodila, sav trud da se maksimalno obezbijedi da se ne ponovi opet nesreca kad je glava prazna. Prosto budali je more do koljena i to je to

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3570 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ukoliko bih pravio "gradaciju" bahatosti (po mom ličnom iskustvu) to bi izgledalo ovako:

1. Vozači dostavnih vozila (bilo na dva ili na četiri točka).

2. Biciklisti, skuteraši (ovi do 50 kubika) i ovi sa el. trotinetima.

3. Motoristi

4. Pešaci

5. Taksisti i vozači autobusa 

.........

Što se žena vozača u saobraćaju tiče, one uglavnom nisu bahate nego su potpuno nepredvidive.

I pogrešno je što se ovde u temi bahatost, neznanje i slučajne greške trpaju u isti koš.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 367 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9
Pre 7 sati, the_doctor je napisao:

Samo da javim da sam ispao drug u saobraćaju, i ako je situacija više nego bahata. Momčina, brze cvidze, mlad, divljao i posle ove situacije, sve preko pune...

I da prijavim, nisam svirao, ovaj iza mene je.... 8)

 

 

Ovo sam hteo da prokomentarisem.

Zar se nisi posle osecao lepse sto si drugarski pomogao kolegi  bez da mu sviras i da ga nabijes na auto iz suprotnog smera? Jeste on kreten zbog ovog sto je uradio al ti si ispao dzek :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 809 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Upravo to - pustiš ga i tebi lakše prvenstveno.

Ne treba uvek isterivati pravo i pravdu, samo su nekima potrebne silne godine da to shvate (meni npr). 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 733 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006
Pre sat vremena, ske je napisao:

Ovo sam hteo da prokomentarisem.

Zar se nisi posle osecao lepse sto si drugarski pomogao kolegi  bez da mu sviras i da ga nabijes na auto iz suprotnog smera? Jeste on kreten zbog ovog sto je uradio al ti si ispao dzek :takoje:

Kao leptirić... :jee2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1721 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 13 sati, zika56 je napisao:

Ukoliko bih pravio "gradaciju" bahatosti (po mom ličnom iskustvu) to bi izgledalo ovako:

1. Vozači dostavnih vozila (bilo na dva ili na četiri točka).

2. Biciklisti, skuteraši (ovi do 50 kubika) i ovi sa el. trotinetima.

3. Motoristi

4. Pešaci

5. Taksisti i vozači autobusa 

.........

Što se žena vozača u saobraćaju tiče, one uglavnom nisu bahate nego su potpuno nepredvidive.

I pogrešno je što se ovde u temi bahatost, neznanje i slučajne greške trpaju u isti koš.

 

Ja recimo taksiste generalno ne smatram bahatima, štaviše, smatram ih prilično korektnima. Problem je sa onim malim delom koji jeste bahat - oni su potpuni ekstremisti, i baš ne j... nikog.

 

Za ostalo se slažem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 657 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900
Pre 13 sati, zika56 je napisao:

Ukoliko bih pravio "gradaciju" bahatosti (po mom ličnom iskustvu) to bi izgledalo ovako:

1. Vozači dostavnih vozila (bilo na dva ili na četiri točka).

2. Biciklisti, skuteraši (ovi do 50 kubika) i ovi sa el. trotinetima.

3. Motoristi

4. Pešaci

5. Taksisti i vozači autobusa 

.........

Što se žena vozača u saobraćaju tiče, one uglavnom nisu bahate nego su potpuno nepredvidive.

I pogrešno je što se ovde u temi bahatost, neznanje i slučajne greške trpaju u isti koš.

Malo bih izmenio mesta ali to je opet i do licnog iskustva

  Za zene se ne slazem bas, mislim da su vrlo bahate, bar jedan deo, jer misle da muskarci moraju da ih pustaju i tolerisu njihovu nepredvidivost i neznanje jer su one zene 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 657 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

A zena koja sva iskrivljena prosi na raskrsnici novi novosadski - plavi horizonti, dolazi na "posao" pezoom 206. 

  Kad odradi smenu sedne u svoj auto i ode kuci.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Ima stvarno nešto u tim GS-ovima (ja sada kao bivši pušač koji smara sve da treba da prestanu krećem da kenjam po BMW-u :D)

Kolega stao pored mene na semaforu kod obilaznice oko Mladenovca. Vozio je dobrih 10ak kilometara iza mene najnormalnije. Snimak ne prikazuje taj deo, ali od 0:14  primećujem baku sa štapom koja kreće u prelazak magistrale, popuštam gas i stiskam sirenu. Miletu Riziku na GS-u se ne dopada moja reakcija i kreće u napad na vremešnu gospođu. Dalje se vidi na snimku, obilazi prepreku na putu i nastavlja u istom tempu da napada učesnike u saobraćaju, pritom ja iza vozim normalno, a sve vreme sam tu.

Ne znam zašto mi je zamagljen brzinomer, vozio sam po ograničenju sve vreme. Ma, ako sam pipnuo možda 85km/h u nekom momentu. I to po cajgeru, a on kod honde laže :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

Zikina lista stoji oko rasporeda moze da se polemise, u nekom ludilu njihovu bahatost i da pokusas da razumes, ali mozak zene iza koje sam isao kolima u subotu, ni da se napnem kao rotkvica ne mogu da razumem.

Vojislava Ilica spustanje ka "plavom mostu" na zadnjem sedistu dva deteta, mala, nijedno vezano, nisam siguran ni da li je imala sedista, detence do pola viri kroz prozor pa se malo gurka sa drugim, pa skace po sedistu pa opet na prozor, kad je bas uhvatilo da nemira vec smo bili na nadvoznjaku, majka ne reaguje, ni da pogleda. Par situacija testisi mi se uvukli ko kabl od usisivaca, svirnem gospodji pokazujem na decu i da ih smiri, samo me je bledo otpratila pogledom u retrovizoru i nastavila svojim poslom da bleji u telefon, situacija je trajala sve vreme preko nadvoznjaka, pa do naselja Jerkovic dok se nisam odvojio svojim putem. Sve vreme je vozila nekih pedesetak pa i brze i gledala u telefon koji je drzala u ruci ispred sebe.

Pa jebem mu misa, u kolima ti je najbitnije i najvrednije sto imas.

Promenio član Koprian

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1834 postova
  • Lokacija: Beograd

Nije kod nas, ali je priča istinita.

Ovaj lik ima baš kratak fitilj.

A znam lično nekoliko situacija gde su u Beogradu potezali pištolje zbog situacije u saobraćaju, tako da...iskulirajte ako je ikako moguće u tom trenutku

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Ovo u nekim državama u Americi prelazi u totalno ludilo. Po ulici se šetaju sa automatskim oružjem na ramenu, poteže se i za najmanju glupost, a dostupno kao u priči.

Odeš u radnju, kupiš 200 grama kafe, mleko, jogurt i vinčesterku

kisqWeJmHa7VUaAIh67P2Agcl5dpZWLB4YjyVz3WB287G7muALPLjFK_Y1ZtlDdaDwFDte_06XDt0m0IAp_rvdnAiIfQe-L-4FVqvvEQwe2Pce165E_1xNWMjDFZdehwnXSERls-x7HYMKgFe7s22OkZ7pZhE3Zp4tysjjJ53OaXoZesRgqpbIJziupiSnVIZxAYHqWlVPJuOLbdrA1hPudJp5vPFZzl1QJ25TMXYfW5EzHXaMWJIcWCr3wpUpxud5AvpTllNKP0qIpAZPDKzK-pICUGXvHwbQoo1FyC1cLqNsR37J5-c8d72OP-UuIW3ImX1SzEXMDZeMwu_rGAScNROEIiEr6NpEKVMEvTA32TEXqlNysWlQaqIuq__otGkXopNb8UWSyd84GA_BWqze8qe9v1FDt-B9Rf8FsEbJNQjfKs5YPmnGJPphDsmNY9FRXafDCz_THYomZUEosHHsoTTAj12AucntMauVt08UVp4gJ3xKhcrJzBUSCRDiR9u5f8Je1XtwhCTvNNs5pJk2x5F2xDyZxurNxoo8QkhxlG2Ss6eUGf2Ua4vG4T2ocsJjLgcBtufNn0hpe5NGjlkl1ms2b4ZJKcvn2F-MdSNpyjrkPXcMx7xzbYj28ZKJ34n2Pj0vbcOF_ybh6jsvNfIG2aIm4xoE-T2CLis47TzBTXlj8IVkaSjNuDkZJFTVlwAgTDwDuGaMgOyi4K-QDF4UqCXXU90NxGnlU1rAH0AkVscpHC6AMnCAc2su-Lag=w1280-h960-no?authuser=0

Promenio član Mr_Wolf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Ovo u nekim državama u Americi prelazi u totalno ludilo. Po ulici se šetaju sa automatskim oružjem na ramenu, poteže se i za najmanju glupost, a dostupno kao u priči.
Odeš u radnju, kupiš 200 grama kafe, mleko, jogurt i vinčesterku
kisqWeJmHa7VUaAIh67P2Agcl5dpZWLB4YjyVz3WB287G7muALPLjFK_Y1ZtlDdaDwFDte_06XDt0m0IAp_rvdnAiIfQe-L-4FVqvvEQwe2Pce165E_1xNWMjDFZdehwnXSERls-x7HYMKgFe7s22OkZ7pZhE3Zp4tysjjJ53OaXoZesRgqpbIJziupiSnVIZxAYHqWlVPJuOLbdrA1hPudJp5vPFZzl1QJ25TMXYfW5EzHXaMWJIcWCr3wpUpxud5AvpTllNKP0qIpAZPDKzK-pICUGXvHwbQoo1FyC1cLqNsR37J5-c8d72OP-UuIW3ImX1SzEXMDZeMwu_rGAScNROEIiEr6NpEKVMEvTA32TEXqlNysWlQaqIuq__otGkXopNb8UWSyd84GA_BWqze8qe9v1FDt-B9Rf8FsEbJNQjfKs5YPmnGJPphDsmNY9FRXafDCz_THYomZUEosHHsoTTAj12AucntMauVt08UVp4gJ3xKhcrJzBUSCRDiR9u5f8Je1XtwhCTvNNs5pJk2x5F2xDyZxurNxoo8QkhxlG2Ss6eUGf2Ua4vG4T2ocsJjLgcBtufNn0hpe5NGjlkl1ms2b4ZJKcvn2F-MdSNpyjrkPXcMx7xzbYj28ZKJ34n2Pj0vbcOF_ybh6jsvNfIG2aIm4xoE-T2CLis47TzBTXlj8IVkaSjNuDkZJFTVlwAgTDwDuGaMgOyi4K-QDF4UqCXXU90NxGnlU1rAH0AkVscpHC6AMnCAc2su-Lag=w1280-h960-no?authuser=0
Potvrđujem iz prve ruke. Pozdrav iz liberalnih SAD.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1076 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Pa oni za to kažu da je deo “američke odgovornosti” i teško da će se to promeniti. Imaju takve zakone o ličnoj bezbednosti i zaštiti doma a tvrdokorni su tradicionalisti i zakoni im se ne menjaju vekovima.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd

Zamisli neko ti pokuša da ukrade motor, ti ga upucaš u nogu. Malo, jednom samo. Policija ništa, sve ok. Sledeći put ovaj ćopa, nije više sposoban za rad. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan 500
On 8/26/2022 at 8:17 PM, zika56 said:

Ukoliko bih pravio "gradaciju" bahatosti (po mom ličnom iskustvu) to bi izgledalo ovako:

1. Vozači dostavnih vozila (bilo na dva ili na četiri točka).

2. Biciklisti, skuteraši (ovi do 50 kubika) i ovi sa el. trotinetima.

3. Motoristi

4. Pešaci

5. Taksisti i vozači autobusa 

.........

Što se žena vozača u saobraćaju tiče, one uglavnom nisu bahate nego su potpuno nepredvidive.

I pogrešno je što se ovde u temi bahatost, neznanje i slučajne greške trpaju u isti koš.

1. vozači kamiona preko 7,5 t (šta? jači sam!)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja