Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Drug član, 1054 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Mislim ko ne pravi pauze, ili ko vozi tih 10 kmh brže, uopšte nema na umu to neko brže stizanje za 5,10,60 minuta, pogotovu na dužim putovanjima. Ne volim da pravim pauze.  Uh kako se samo razočaram kad stanem negdje i posle nekog vremena prođe kombi, autobus, kamion, koje sam uveliko obišao :) Nekako kad uhvatim ritam, pauza mi ga samo poremeti, ohladim se, pogotovu sa motorom, utrpaj se, jakna, potkapa, kaciga, rukavica, gas, dva, lijevo, desno da opet du*e nalegne, procedura...Volim da vozim i ako sam odmoran sjeo, vožnja me nesto puno i ne umara, a uvijek više volim da više vremena provedem na finalnoj destinaciji nego na nekoj pumpi..

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Pravim pauze kad god mi padne na pamet

One sto su me stigli kad sam ih prestigo ,presticu ih opet a mozda i necu

Kad sednem na motor uopste mi nije vazno kd cu stici...

Nekad vozim i sporije nego sto treba,lepa je nasa zemlja valja stati i pgledati...

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1832 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 45 minuta, john314 je napisao:

Kad sednem na motor uopste mi nije vazno kd cu stici...

 

Isto razmišljam, samo drugačije formulišem - ako moram da žurim, ne idem :)

 

(Doduše ne vozim motor, ali eto)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 466 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -

Izgleda ja ispadoh neki manijak ovde.

Kad se vozim Jadranskom, ja sam glavna opasnost na putu. Ne zato što jurcam, čak vozim i sporo, nego zato što gledam na sve strane osim na put. Jebi ga, kad je lijepo. Isto je i kad vozim Alpe, i lokalne puteve od Hrvatske do Francuske. Volim da blejim okolo i upijam pejzaže.

Ali, kad mora da se stigne na cilj, onda se vozi preko ograničenja, ako treba i bez pauze, i to uštedi vremena. Ko misli da nije tako, slobodno vozite kako vi mislite da treba.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 269 postova
  • Lokacija: 50,000 miles beneath my brain
  • Motocikl: Yamaha xv950r
pre 13 minuta, admiki je napisao:

Kad se vozim Jadranskom, ja sam glavna opasnost na putu. Ne zato što jurcam, čak vozim i sporo, nego zato što gledam na sve strane osim na put. Jebi ga, kad je lijepo.

Ovo je tocno moj zakljucak i objasnjenje zasto cesto vidim auta BIH tabli po magistrali (potez Makarska-Drvenik) zvirlaju livo desno...lipo je. Zato se uopce ne ljutim, razumin kako je. :)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7165 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Vozio sam danas 30 u zoni škole, 14:20, 4 automobila me preteklo preko pune jedan za drugim a od znaka do znaka ima tipa 100 metra.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7165 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Aha, jeste. Od 7 do 21 važi, pa čak i vikendima i tokom raspusta. Znam da se šališ, samo konstatujem apsolutno ludilo u saobraćaju. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1841 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900 124ccm

Blaga je to reč... 

 

Evo par dana u Grčkoj,  čak i maloumni Grci kakvi jesu, voze normalnije od nas.

 

Juče me isterao s puta Mondeo NS table, dok je hteo da pretekne neki pikap, a danas na magistrali m, ograničenje 80knh, dupla puna, BG table čovek vrti da se okrene, napred nazad... na 50m bukvalno se vidi, proširenje i neki vidikovac.. Izredjasmo se dok ga ne okrenu bajica...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2194 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ne znam za ostale gradove kako je, Bgd je prs'o, načisto... Ko izmisli pametne telefone, treba ga u ludnicu ! Ne postoji vozač u špicu koji ne bleji u telefon, čak i u sporoj vožnji...gledam u busu (paralelno sa njim) 99% bleje u telefon, jedino vozač ga koristi za razgovor...:grr:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1832 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
On 7. 9. 2024. at 0:02, Blaza je napisao:

Ne znam za ostale gradove kako je, Bgd je prs'o, načisto... Ko izmisli pametne telefone, treba ga u ludnicu ! Ne postoji vozač u špicu koji ne bleji u telefon, čak i u sporoj vožnji...gledam u busu (paralelno sa njim) 99% bleje u telefon, jedino vozač ga koristi za razgovor...:grr:

 

I panduri, i panduri

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8
On 9/2/2024 at 3:37 PM, Blackened said:

Ali zasto bi vozio samo 10kmh preko ogranicenja na autoputu, mozes 40kmh bez bodova. ili bar 20kmh do prve kazne od 5000din. Koju je bas mala sanse da te uhvate.

Autoput je bas bezbedan za vece brzine, kada bi svuda kao u Nemackoj, dosta razumna ogranicenja svuda, i delovi gde mozes koliko mislis da je bezbedno za trenutne uslove.

Da li si vidjao mrtve zivotinje po autoputu ili delove vozila, robu... da ne nabrajam dalje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Motocikl: KTM 790 Adventure
35 minutes ago, Dule Sebeški said:

Zbog ovoga mi je krivo što nemamo zakon o oružju kao npr SAD. 

Ovakvo govno da ubiješ i da ne trepneš i to sve jer ugrozio bezbenost tebe i drugih. 

A što je najgore, ovaj će već za 5 dana biti nazad u saobraćaju, ali sa 2 pištolja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2376 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Nije dzabe,bar bi imao neku šansu.

Sinoć pustara,nigde nikog osim mene,koji idem s posla( jedan posle ponoći)i tri lika u mraku koji se ponašaju vidno agresivno,a jedan vrti neku nožekanju.Flaše pića u rukama.I ja tu treba da prodjem,u cvetu mladosti ovako😁Drugog puta nemam.

Znači ja jbg ne smem da nosim ništa,što sam civilizovan i miran(jer se plašim policije i pretresa) a majmuni kojima je zatvor dika i prilika idu naoružani sa koječime.

Dajte mi bar neku šansu da imam tu,majku mu.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1740 postova
  • Motocikl: /

 

7 minutes ago, Bojan82 said:

Znači ja jbg ne smem da nosim ništa,što sam civilizovan i miran(jer se plašim policije i pretresa) a majmuni kojima je zatvor dika i prilika idu naoružani sa koječime.

Dajte mi bar neku šansu da imam tu,majku mu.

 

Screenshot_20240908_173102_SamsungInternet.thumb.jpg.af9ffc5608df7b32680681cd1fc1a157.jpg

  • Haha 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 892 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - čađava dvocevka
Pre sat vremena, h0use je napisao:

Zbog ovoga mi je krivo što nemamo zakon o oružju kao npr SAD. 

Ovakvo govno da ubiješ i da ne trepneš i to sve jer ugrozio bezbenost tebe i drugih. 

A što je najgore, ovaj će već za 5 dana biti nazad u saobraćaju, ali sa 2 pištolja. 

Nije taj kriminalac, oni se ne eksponiraju za te gluposti. 

Pre mi liči na sina političara, ili neke drukare. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2167 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

I ja sam se bolje osecao dok sam nosio ,i dok mi nisu oduzeli.

Ne bi me cudilo da je lik pandur u civilu.Po ponasanju.

Promenio član cezarpa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: u potrazi
pre 37 minuta, Bojan82 je napisao:

Znači ja jbg ne smem da nosim ništa,što sam civilizovan i miran(jer se plašim policije i pretresa) a majmuni kojima je zatvor dika i prilika idu naoružani sa koječime.

 

Da, pa valjda je tako uvek i svuda bilo, po definiciji...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 812 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина
On 6. 9. 2024. at 22:48, Alekre je napisao:

Aha, jeste. Od 7 do 21 važi, pa čak i vikendima i tokom raspusta. Znam da se šališ, samo konstatujem apsolutno ludilo u saobraćaju. 

Obrati pažnju dal taj znak za ograničenje brzine u blizini škole ima i dopunski ispod ! Ja se frapirao kad sam video da je važenje znaka 00-24h , što u neku ruku nije u redu !

 

Elem, prođe i ta prva nedelja škole , policajci su bili prisutni tri dana - dok su bili prisutni,  vozači su i dalje pravili sranja kojekakva i parkirali se gde požele a kako su se udaljili policajci - sranja su još veća !  Sankcije bez, ni opomena !!! Parkiranje na pešačkom, u raskrsnici, blokiraš ulicu koja iovako nije namenjena za dvosmerni saobraćaj  ..........

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 765 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: R1200GS adventure

Pre dva dana sam dosao u CG,u Kumbor,sada krecem nazad za BG. Preko Zabljaka i Zlatibora,svaki 4ti auto ne sece krivine.

Sta je sa ovim poludelim vozacima. 

Od Niksica ka Risnu,ka zalivu,ogranicenje 80,ja vozim 110,stize me GS1300,stranih registracija,dvoje na motoru. Prolazi pored mene kao da idem peske.

Dal' sam ja lud,ili sam omatorio? Na tom delu puta ima vise spomenika pored puta nego prosirenja za stajanje.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja