Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 721 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Covek je bio na mobilnom pa nije imalo smisla da dobacujem nesto... Ali mi je bilo interesantno da to radi autobusom pored koga ne mozes da se provuces kao pored auta. 

Iznenadio me njegov postupak. Eto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 293 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500
Pre 4 sati, ser je napisao:

Si video onu precicu niz livadu kod laste :D

Jesam dok sam vozio cokulu i ziveo u MMLugu...pa koristio sam je ponekad pogotovo kad bahati mamlazi stanu stanu kod lubenicara na sred puta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1045 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Bože svašta.
Možda vozi tranvaj, ili voz, pa navikao na šinu

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6928 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne znam kako je kod vas, u Smederevu je epidemija zombija koja ulaze u suprotan smer i primoravaju te da eskiviraš. Pogotovo kad obilaze auto koji delimično na kolovozu ili krenu kao ovce jedan za drugim. Danas mi jedan pičkasti zakači retrovizor dok sam bio u svojoj traci ispred semafora. Čovek pojma nema šta je uradio. Malo pred ulaz u garažu čekam da se isključim a neki auto bio parkiran tu pored. Čovek ga obilazi Passatom i vidim roknuće me. Sreća uvek držim auto u brzini i na kvačilu sam pa sam uspeo za par cm da se pomerim. Ja bre to nikad nisam uradio. Tačno ću sledeći auto da kupim nešto starije terensko sa bullbarom napred i da se ne pomeram.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Nekog Defendera, ne treba brzo, samo redukujes pa ih pregazis :D

Saobraćaj je sve gori i gori, tacno bi trebalo da se uvede opet neko polaganje ili da se kaznjava ovako nešto, neki dan dvojica prodju kroz STOP i ukuljuce  se ispred mene, obidjem ih nastavim voznju sporije nego sto sam isao. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 1 sat, Alekre je napisao:

 Tačno ću sledeći auto da kupim nešto starije terensko sa bullbarom napred i da se ne pomeram.

Jbga nemam bullbar, ko mi je kriv. 

IMG_20230424_111458.jpg

Promenio član mrle
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2346 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Nervozni toliko da je to patologija.

Iz Kraljice Marije hocu levo tamo ka Zahumskoj,

ne mogu jer odozgo ide reka automobila,niko nece da  pusti.Idu jedan za drugim na branik.

Sviraju  iza ko da smo na svadbi.

Pa sta da radim druze,da ne postojim zbog tebe,jebem mu misa...

Jos ispred mene x6 i on hoce covek levo,koliko su ljudi trubili nazad,mislim da sam i psovke neke cuo

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Danas na ovoj novoj obilaznici Nbg-Ostruznica, baba vozi u levoj traci a ima ih tri, kolona sviraju, blicaju ma nista ona, posto sam bio u srednjoj reko sad cu ispred mozda se prebaci u srednju ma jok, uspori ona pa onda meni poceli da sviraju mislili ja kovim :D vratim se u srednji u vozi, da je bila policaja ostali i ja bi popili kazne sto preticemo sa desne strane. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2346 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Meni to sve smesno,jedino izludim od onih sto na lezeci koji je blag stanu maltene skroz,

pa ga preskoce brzinom puza.Jbg,samo u Vinci od ulaza do kuce imam 11 lezecih,od toga dva ostra,

mora s euspori,a ostali 30-40 laganeze.

I primetio sam da uglavnom,vise koce tu SUV nego ista.

Pre neki dan ispred mene neki bas dzip model,pise nazad Dakar,silne nalepnice iz beloga sveta.

Off road trte mrte.

Treci lezeci,kad sam video da moram opet zbog njega da prebacim u prvu,gas i cao.

Dakar moj rodjo!

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2346 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Nisu jos,to je Rendza:)Zato je stradalo bilo sve napred kad sam zvekno panj u nekoj travi

11 lezecih samo u kraju,ej,i sad zamisli ja tu prodjem svaki dan minimum 4x.

To je 44x preko lezecih minimum svaki dan.Jadan auto.

Al das gas da rasteretis prednji kraj:D

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 808 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

U Višnjičkoj ulici radovi, kolaps u špicu, 3 trake u 1 - kada pustim ljude da se uključi ispred mene ovi iza sviraju, psuju, blicaju... Ne smem da stanem pred pešačkim hoće da me pregaze od nazad.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2346 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Jesam,u stetu.Letva volana,spone,desna vrata i sajtna.Posto sam preskocio panjinu desnim tockom i nabo ga odozgo.

Nije mi bilo nista,samo sam glavom udario o "plafon". 

Nebo mekano, lepo:)

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 310 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750 sivi soko šaltalica

Nema pravila više u kojim vozilima se ljudi bahate, svi misle da su najbitniji i da su njihovi kuća, okućnica i 10km druma oko kuće. Izvini i podignuta ruka ne postoje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1692 postova
  • Motocikl: /

Ima, ima... Svi koji voze automobile srednje i vise klase mladje od 5god.

Najgori su, pazi sad, vozaci raznih Skodi Superb!

Valjda im ona Skodina dnevna prava crta led svetla daju filing da imaju neku moc...

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1704 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

I ja mislim da je sve gore stanje u saobraćaju.

 

Prošle nedelje bila ženina drugarica iz Sarajeva (da je bar iz Švedske, pa da očekuješ) poslom u BG, i mi jedan dan odemo po nju na Voždovac, pa odemo na Avalski toranj, čisto da ona vidi.

Ona je inače došla kolima u BG, i brzo počinje priču kako je samo od Hrvatske granice do Bg shvatila da ovo nije za nju :D 

Prvo je imala ono klasično oduzimanje prednosti na auto-putu kad se pikap uključuje sa 60 km/h, ona ide 130, a levom trakom njih 4-5 lete sa 150+.

Kad je izašla sa autoputa i došla do kružnog toka na Autokomandi, kaže da je počela da se smeje...

Od FON-a, do Avale i nazad smo imali još jedno 5-6 situacija u kojima sam ja "na sitno" izbegavao da ne udarim nikog - ono, svakodnevno po Beogradskoj gužvi kad se čovek pita ko je ovde lud...

Autobus koji kreće sa stanice bez migavca kad sam skoro paralelno s njim, klinac koji na semaforu sa sporedne ulice ulazi na moju stranu puta (Avalski put, da podsetim), iskakanje sa sporednih puteva tako da ja moram da kočim, pa vožnja 20km/h, ili, iskakanje tako da moram da kočim, pa skretanje u treće dvorište...

Prvo da čovek pomisli kako se sve namestilo da ona vidi, a u stvari...to je postala naša svakodnevnica.

 

Idem prekjuče kući ibarskom iz Bg-a, duple trake posle Orlovače, pre skretanja za Rušanj/Knez petrol pumpu se prebacujem u levu traku jer je u desnoj par sporijih vozila + vidim neki bus odozdo će da se uključi... Vozim oko 90...prilazim pumpi/mestu gde se skreće iz suprotnog pravca, ispred mene Freelander...odjednom, lik koči, daje levi migavac i skreće!!!!!!! Preko duple pune dok mu se ja približavam sa 90-tak km/h!!!

Meni dete na zadnjem sedištu...ne mogu u desnu traku, puna je...kočim, i mislim da mi je srce stalo dok se nisam uverio da će ovi iza mene uspeti da uspore...

 

Jeste, ludaka i bahatih mamlaza je uvek bilo, ali ova količina debila...

Pod jedan, auto-škole su prodavnice dozvola, a ne škole.

Pod dva, policija služi samo za kažnjavanje, a prevencija i edukacija su nepoznate strane reči.

 

I jbg.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 783 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - čađava dvocevka

Danas se vozio sa ženom, ceo dan, laganini, do 100 tke. Ma čista uživancija. Odjednom probijanje zvučnog zida... BAAAMM! Fijuuuu! Preskače me baja u niskom letu. Ispred krivina i prevoj, a iz suprotnog pravca nailazi kolega,nemoćno diže ruku, ja vrtim glavom, kad još jedan, BAAAMM! Ako nisu 200km cepali, secite me. Znači za dlaku su se mimoišli. Nisam pametan. To nije bahato, to bih nazvao bolesno. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1325 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

NA uskrs vozim auto iz pravca Tekerisa ka Sapcu. Kisica asfalt pun zakrpa, a vidim u retrovizor audi a6 strane table, kolonu vozila pretice. Velikom brzinom. Fiju ubaci se isperd mene , iskvarca mi staklo kamencicima i ode.

Nedugo zatim neki krpljeni kratki merc c klase. Isto tako. Za dva minuta nailazim pored njega.  pored . Uparkirao se u kanal pored puta. Mislim da smo mi, koji smo na tom  putu u to vreme bili,  imali srece sto smo prosli neosteceni od budale. A ni on nije imao manjka srece. Samo je skliznuo.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
Pre 22 sati, zaludan je napisao:

I ja mislim da je sve gore stanje u saobraćaju.

 

Prošle nedelje bila ženina drugarica iz Sarajeva (da je bar iz Švedske, pa da očekuješ) poslom u BG, i mi jedan dan odemo po nju na Voždovac, pa odemo na Avalski toranj, čisto da ona vidi.

Ona je inače došla kolima u BG, i brzo počinje priču kako je samo od Hrvatske granice do Bg shvatila da ovo nije za nju :D 

Prvo je imala ono klasično oduzimanje prednosti na auto-putu kad se pikap uključuje sa 60 km/h, ona ide 130, a levom trakom njih 4-5 lete sa 150+.

Kad je izašla sa autoputa i došla do kružnog toka na Autokomandi, kaže da je počela da se smeje...

Od FON-a, do Avale i nazad smo imali još jedno 5-6 situacija u kojima sam ja "na sitno" izbegavao da ne udarim nikog - ono, svakodnevno po Beogradskoj gužvi kad se čovek pita ko je ovde lud...

Autobus koji kreće sa stanice bez migavca kad sam skoro paralelno s njim, klinac koji na semaforu sa sporedne ulice ulazi na moju stranu puta (Avalski put, da podsetim), iskakanje sa sporednih puteva tako da ja moram da kočim, pa vožnja 20km/h, ili, iskakanje tako da moram da kočim, pa skretanje u treće dvorište...

Prvo da čovek pomisli kako se sve namestilo da ona vidi, a u stvari...to je postala naša svakodnevnica.

 

Idem prekjuče kući ibarskom iz Bg-a, duple trake posle Orlovače, pre skretanja za Rušanj/Knez petrol pumpu se prebacujem u levu traku jer je u desnoj par sporijih vozila + vidim neki bus odozdo će da se uključi... Vozim oko 90...prilazim pumpi/mestu gde se skreće iz suprotnog pravca, ispred mene Freelander...odjednom, lik koči, daje levi migavac i skreće!!!!!!! Preko duple pune dok mu se ja približavam sa 90-tak km/h!!!

Meni dete na zadnjem sedištu...ne mogu u desnu traku, puna je...kočim, i mislim da mi je srce stalo dok se nisam uverio da će ovi iza mene uspeti da uspore...

 

Jeste, ludaka i bahatih mamlaza je uvek bilo, ali ova količina debila...

Pod jedan, auto-škole su prodavnice dozvola, a ne škole.

Pod dva, policija služi samo za kažnjavanje, a prevencija i edukacija su nepoznate strane reči.

 

I jbg.

Sve se slazem s tobom o nasem saobracaju,ali jedino ne mogu da se slozim da je ta tvoja prijateljica iz Sarajeva navikla na kulturu voznje u BiH,isti kurac razlike nema,isti Balkan,isti narod ili ona ne vozi kola tamo ili je stvarno iz Svedske a ti misli s da je iz Sarajeva.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja