Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

B&B Dežman, Kokrica, Kranj

Moja preporuka za ovaj smeštaj ljudima koji nameravaju da istražuju Julijske Alpe i Sloveniju sa povremenim izletima do Austrije. Nalazi se oko 2 km od Kranja i oko 500 metara od autoputa.

U smeštaju sam boravio početkom jula 4 noćenja. Cena povoljna (za slovenačke uslove) od 40 eura po danu. U cenu je uključen i doručak skromnog izbora ali količinski dovoljan da se na vožnje ne ide praznog stomaka.

Sve sobe imaju svoje kupatilo sa zajedničkom kuhinjom i velikom terasom.

Objekat ima svoj besplatan parking, pokriven kamerama. Motor na sigurnom. U blizini se nalaze par restorana i Mercator.

Higijena na visokom nivou. 

20220704_194509.jpg

20220704_195851.jpg

20220704_185947.jpg

20220704_170943.jpg

20220704_171004.jpg

  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1603 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Kolega @draki je bio u nekom takvom BF smeštaju u Ohridu, mislim da je vlasnik predsednik lokalnog moto-kluba... Vidi njegov putopis po Balkanu, vlasnik restorana i smeštaja se zove Neim.

Promenio član DraganNS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
Pre 16 sati, kokot je napisao:

Postovanje kolege, da li neko ima predlog/iskustvo kao i kontakt bajker frendli smjestaja na Ohridu? 

.
Bio sam na Ohridu pre par meseci i odseo sam u ovom Smestaju. Prelepo me docekali i ugostili, a cene smesne. Naravno pohvale i za Neimov restoran, jer se Neim i ja znamo 16 godina :takoje:
.
LINK i ADRESA

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: QJ SRT550X, Suzuki Burgman 125, Tomos A3 '82
Pre 19 sati, kokot je napisao:

Postovanje kolege, da li neko ima predlog/iskustvo kao i kontakt bajker frendli smjestaja na Ohridu? 

Apartmani Bogdanoski, na samom keju, par minuta hoda od centra grada. Smestaj cist i komforan, cena vise nego prihvatljiva.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Ajde da probudimo ponovo temu.

Planiram da napravim neki krug sad za godišnji krajem juna pa mi je potrebna preporuka za smeštaj za Skoplje i Sarande.

Garaža ili dvorište za motor obavezni. Sve ostalo je manje bitno. Tv ne treba (ne gledam), internet imam svoj, kuhinja ne treba (klopam napolju šta ulovim), nisam gadljiv na stariji nameštaj samo da je bar donekle čisto.

Cena oko 40 e po danu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 767 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Zdravo Bane,

Što se tiče Skoplja, mi smo pre par godina bili u ovom smeštaju (Elizabeth House) i bilo je sve OK. Motori u dvorištu objekta, i korektno uređeno. Nas je bilo petero pa nam je bilo vrlo povoljno, a vidim da je za jednu osobu cena oko 4.000 din pa ne znam da li ti to radi posao. Objekat je malo "zavučen" ali je vrlo blizu velikog bulevara koji vodi pravo u centar...

 

WWW.BOOKING.COM

I found these great hotels on Booking.com and love them all. Help me decide which one to book!

 

 

Što se tiče Sarande, proveri dobro kod rezervacije da li imaju zatvoren privatni parking obzirom da često navedu da imaju "privatni parking" ali koji je zapravo na ulici ispred njihovog objekta. Zavisi u kom kraju grada ćeš biti ali imaju u centru zatvorenu garažu na dnevni najam koji je nekih 1000 leka (dinara) dnevno. Evo na mapi lokacije te garaže (crveno)...

 

Saranda-1.thumb.gif.c0bde85a81f475d453c71d142d3180d9.gif

 

Promenio član ZoraNS
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1603 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

@baneBPIsto kao i ZoraNS, buraz i ja spavali prošle godine u Elizabeth apartmanu (verovatno mi je Zoki preporučio :D) i bili smo veoma zadovoljni komforom i uslugom...

U Sarandi smo bukirali hotel Oskar, nema svoju garažu kao ni većina novih, malih hotela tamo ali, navodno, postoji video nadzor.

IMG-0a826b6e82f8d7f5cb7fc8e61678fb25-V.j

Čisto, uredno, konforno, dobili smo 4-krevetnu sobu po ceni 2-krevetne sa doručkom po ceni od 35 e za obojicu.

Oskar Hotel

+355 68 206 7755

 

https://g.co/kgs/HZ9f

 

Ako želiš da izbegneš Booking proviziju imaš u mom putopisu  "Na jug pa u krug..." sliku vizit karte koju sam dobio od menadžera hotela za direktan kontakt. Mail: info@oskarhotel.com, (+355) 68 206 7755. Mada, iskustvo mi govori da bukiranje u "pet do dvanaest" može da bude veoma isplativo, po logici "bolje da izdam i upola cene nego da mi zvrji prazno". Naravno, ova logika ne pije vodu u špicu sezone, pogotovo na atraktivnim lokacijama, tamo je bolje unapred bukirati pa makar i po jačoj ceni. 

Nismo imali nikakvih problema. Lep smeštaj sa doručkom, veoma ljubazno osoblje. Na oba mesta bih ponovo došao tako da to dovoljno govori.

Pozdrav i srećan put! :moto3:

Promenio član DraganNS
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 767 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Evo dve preporuke za noćenja u okolini Rijeke i Karlovcu.

Pre 7 dana smo noćili u mestu Rupa nedaleko od Rijeke - ružno ime, ali sjajni domaćin i mesto za prenoćište. Komforno, izuzetno mirno, a motori u ogromnoj garaži. Došli smo direktno kod njih (bez rezervacije), a cena je bila 45 € za nas dvojicu (zaokružili smo na 50 jer je takva cena bila na Booking-u).

Vlasnici imanja su porodica Surina, adresa je Rupa 73, a direktni brojevi telefona su:

+385 91 891 7082

-385 51 732 336

 

WWW.BOOKING.COM

Located in a small town of Rupa, near the Croatian-Slovenian border, Guest House Surina is set in a quiet area and surrounded by greenery.

 

 

Prekjuče smo u povratku iz Italije išli do Karlovca gde smo prenoćili u odličnom apartmanu Happy Sparrow.

Preljubazni domaćini su bili Mirela i Vlado (koji inače radi u Kawasaki servisu) pa nam je ujutro podmazao i lance na motorima :).

Veliki dvosobni apartman sa velikim krevetima, kuhinjicom i kupatilom - sve besprekorno, a motori u dvorištu. Cena sa popustom je bila 55 € za obojicu što za takav apartman deluje povoljno.

 

1080939455_Motoriudvor.GIF.ced7d4b5cebf84829a4129d4008968c3.GIF

 

Mi smo zapravo planirali doći direktno u apartman Malina (kuća pored) ali je od ujutro do našeg dolaska apartman u međuvremenu rezervisan tako da smo proplivali. Očito su komšije u dobrim odnosima pa nas je vlasnik Maline uputio na navedenog komšiju što je ispalo još bolje rešenje. Adresa apartmana je -

Kneza Branimira 44, Karlovac, a telefoni su:

+385 95 196 3886

+385 95 912 6541

 

Promenio član ZoraNS
  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1357 postova
  • Lokacija: BGD

Banja Luka,  pogodno za motor da nije na ulici? Neka kuca sa dvoristem mozda?

 

Apolon apartman koji pise u ovoj temi sa garazom je zauzet za termin koji meni treba.  

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 767 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
pre 12 minuta, Pingvin37 je napisao:

Banja Luka,  pogodno za motor da nije na ulici? Neka kuca sa dvoristem mozda?

 

Apolon apartman koji pise u ovoj temi sa garazom je zauzet za termin koji meni treba.  

 

 

Ne znam za koliko osoba treba?!?

Nas petero je bilo u ovom apartmanu sa tri spavaće sobe i koštalo nas je 70 evra za sve. Novo i jako lepo uređeno, dva kupatila, motori u dvorištu. Mislim da ima i manje apartmane - najbolje da je pozoveš i proveriš (dole je broj telefona).

Malo je dalje od centra, ali je blizu glavnog puta koji ulazi u grad i vodi ka centru...

 

Kaaapt.GIF.03fcc965738d1a1baff583a11ed314a0.GIF

 

Promenio član ZoraNS
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1357 postova
  • Lokacija: BGD
2 minutes ago, ZoraNS said:

Ne znam za koliko osoba treba?!?

Nas petero je bilo u ovom apartmanu sa tri spavaće sobe i koštalo nas je 70 evra za sve. Novo i jako lepo uređeno, dva kupatila, motori u dvorištu. Mislim da ima i manje apartmane - najbolje da je pozoveš i proveriš (dole je broj telefona).

Malo je dalje od centra, ali je blizu glavnog puta koji ulazi u grad i vodi ka centru...

 

Kaaapt.GIF.03fcc965738d1a1baff583a11ed314a0.GIF

 

Ma samo za 2 osobe da prespavamo, nikakav luksuz, idemo na koncert neki. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2665 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Konjic, Montana Apartmani,

ma putu ka Jablanici uz put da desne strane, na samom jezeru.

20e za mene samog, motor pored vrata, voda na dva metra, ima plažica, roštilj na raspolaganju... Čisto apoteka. 

Sve preporuke.IMG_20230606_201429.thumb.jpg.1ee91636e898daaa5039aa549ed3d13b.jpgIMG_20230606_201338.thumb.jpg.ddeae328ee1fa60533f0f866ef78d068.jpg

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1603 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Posle Starigrada Paklenice, u mestu Tribanj - Kruščica nalazi se restoran sa nekoliko soba RESTORAN FLORIDA. Odlično je lociran pošto je na samoj magistrali tik uz obalu, u maloj uvali sa plažom. Sobe nisu nešto posebno, ali u proputovanju nije ni potreban neki fenseraj već da bude čisto i udobno, da ima tople vode, da nije bučno da se može dobro odmoriti. Platili smo ukupno 50 evra dvokrevetnu sobu sa doručkom što je povoljno s' obzirom na cene na hrvatskom Jadranu. Hrana u restoranu je bila solidna, 18 evra porcija mešanog mesa za jednu osobu. Motori su bili "na ulici" ali tik ispod prozora, na parkingu ispred restorana.

 

IMG-940723c1ec633ac545375c9b735046c9-V.j

 

IMG-20230614-203024.jpg

 

IMG-20230614-200448.jpg

 

https://maps.app.goo.gl/EYUq1KBUmwU29JGb9

Promenio član DraganNS
  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1585 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: CF Motor 450MT, Yamaha XT660Z Tenere

Drustvo na mobu ne mogu da pretražitm samo ovu temu.

Ima li neka preporuka za povoljan biker friendly (bezbedan parking) smeštaj u Brašovu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1988 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 8 minuta, antir3ality je napisao:

Drustvo na mobu ne mogu da pretražitm samo ovu temu.

Ima li neka preporuka za povoljan biker friendly (bezbedan parking) smeštaj u Brašovu?

Slađani i meni je  "baza" bila u Sinai odakle smo išli u obilazak Peleša, Brašova, Brana. Vila Julia. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Moto Guzzi V85 TT

Planiram Alpsku turu, Italija, Austrija, planinske ceste i te stvari. Zaprepastio sam se kada sam vidio cijene smjestaja. Uglavnom se nude neki skupocijeni hoteli i apartmani, najčešće je cijena 150eur i preko. A meni treba samo da prespavam, ni ne posmisljam da imam neko posebno mjesto za motor. Ja sam očekivao 50ak eur za spavanje, ali brzinska Booking pretraga izgleda vrlo loše. Njima je izgleda veća sezona sad nego zimi.

 

Ima li neko iskustava i prijedloga za Tirol i Juzni Tirol? Ili znate neki sajt koji oglašava prenoćišta za putnike?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: Bled, SLO
  • Motocikl: Stelvio.
Pre 13 sati, darionis je napisao:

 Ja sam očekivao 50ak eur za spavanje,

Za 50€ u Dolomitima i Alpama ( I, A) več nekoliko godina nema ništa. Zakon ponude i potraživanja. Ali za 80€ ipak bi se našlo, ali izvan glavnih turističnih destinacija. 

Za 5 minuta pretraživanja našao sam sobe za 80€  u prvoj polovini Jula ( Canazei,  Predazzo..).

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Moto Guzzi V85 TT
Citiraj

Za 5 minuta pretraživanja našao sam sobe za 80€  u prvoj polovini Jula ( Canazei,  Predazzo..)

@Tedybear

Hvala! Da li preporučuješ uplatu unaprijed ili se mogu nadati da ću naći nešto "on the spot"? Ja sam zamislio, kao, vozim vozim, i stalno je tu neki guest haus, pa ja biram :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 250 postova
  • Lokacija: Bled, SLO
  • Motocikl: Stelvio.
Pre 3 sati, darionis je napisao:

@Tedybear

Hvala! Da li preporučuješ uplatu unaprijed ili se mogu nadati da ću naći nešto "on the spot"? Ja sam zamislio, kao, vozim vozim, i stalno je tu neki guest haus, pa ja biram :)

 

Khmmm....traženje na licu mesta?

Ja ne bih. Moj način....za vreme ručka odlučim, dokle još vozim, odredim ciljnu destinaciju ( ako nemam detaljni plan)  i onda tražim oko te destinacije preko bookinga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1585 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: CF Motor 450MT, Yamaha XT660Z Tenere
On 6/28/2023 at 7:55 PM, antir3ality said:

Drustvo na mobu ne mogu da pretražitm samo ovu temu.

Ima li neka preporuka za povoljan biker friendly (bezbedan parking) smeštaj u Brašovu?

Imao sam veliku sreću da sam našao

Casa Samurai
+40 268 547 162
https://maps.app.goo.gl/6mx5Fw8MD9CfsfCF7

 

160 ron, odlična lokacija i motor u dvorištu iza kapije. Preporuka za smeštaj u Brašovu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Odličan smeštaj u Splitu. Stan sa dve spavaće sobe i dnevna, kupatilo i odvojen toalet. Balkon sa pogledom na more, kuhinja. Parking za motore na privatnom parking mestu u garaži ispod zgrade, lift do garaže. Domaćini više nego srdačni i gostoljubivi. Kontakt: Brane +385 95 590 0591. Slobodno pozovite ili pošaljite poruku na whatsapp

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: XVS 950A

Guest House restoran "Ribarska priča" Saničani, kraj Prijedora

 

Domaćin preljubazan. 

" I znate šta, ne morate iz sobe izać’ u 10 sati! Izađ’te kada vam volja! "

Zbog najave predstojeće oluje, kolegi iz Slovenije i meni, u komšiluku je pronašao garažu u koje smo parkirali motocikle.

Soba čista.

Doručak i za mene, preobilan :) .

Kafa, prava, domaćinska.

I sve to za 2400 RSD.

 

WWW.GOOGLE.COM

★★★★★ · Ресторан

 

 

ribarska priča.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja