Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Versys 650/1000

Recommended Posts

  • Integrisan, 8711 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Stariji model je meni taman a 180 sam visok! Preudoban motor koji ume da potegne lepo...

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2603 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Nove pločice metnuh, stare su verovatno preko 50% jer realno neke velike razlike u debljini feroda i nema... Ni nova nije nešto vauuu debela... (pogotovo što je meni realnost izobličena gledajući kamiJonske delove svaki dan, sad mi je sve za motore "kao za igračke"). 

Klizači bili uredno podmazani, mast providna.. Generalno čemu god sam prišao na ovom motoru vidi da je bio kod nekog ko radi po mojim standardima održavanja. (kad sam menjao gume osovine i čaure čiste i sveža mast bila na njima)..

 

IMG_20240329_125101.thumb.jpg.17d97cc2b8ca240eac7f9535246e96fc.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 684 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!
On 3/28/2024 at 1:06 PM, grafigo said:

Ja sam sad poslao upit za rezervaciju motora, do sledeceg cetvrtka. Ako mi prodje, eto me u Minhenu, po njega.

 

Sutra krecu Uskrsnji praznici u Nemackoj. Kako je tu regulisano (ne)radno vreme za praznike? Da znam ako budem morao drugacije da se kombinujem za put.

U subotu mi se javili iz te moto kuce, odgovorili i trazili podatke. Ime, prezime, adresu, broj telefona... Potvrdili da je do cetvrtka ujutru rezervisan motor za mene.

 

Danas mi salju mejl da su prodali motor. Nije ni nemacka rec ono sto je bila...

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Sprint Pulser 125. MTS 1260 Enduro.

Nisu nemci u opšte od reči. Meni posle rezervacije od par dana dok obezbedim prevoz i dok sam slao dokumente za predračun, u isto vreme stiže mail da je kolega prodao motor jer tobože nije znao za dogovor samnom. 

Def. ako nemaš nekog tamo da odma ode, pogleda i kapariše motor ne isplati se zajebancija oko uvoza. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 684 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Meni je prvi put da ne ispostuju dogovor. Nikad problem sa njima i Holandjanima. Pitao sam da li je potrebno da pustim depozit, ali na to mi nisu nista odgovorili. Mozda je to trebao da mi bude signal.

 

Djavo ce ga znati zasto je to dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav ljudi, 

 

Vec duze vreme planiram da se upisem u vlasnike Versysa, pa je konacno krenula potraga.

 

Prvi mi je motor, iako nit sam mlad, nit sam toliko skoro polagao. Budzet je do nekih 3.5k na PA nadjoh par koji su mi zapali za oko. Ne znam da li neko od vas zna vlasnike ili mozda ima neki komentar/savet? Hvala!

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki Versys 650, 2008. godište, Touring, vozilo prešlo 28700 km, Novi Sad. Cena 3.550 € - Motori - Polovni Automobili

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki Versys 650, 2008. godište, Touring, vozilo prešlo 43400 km, Niš. Cena 3.450 € - Motori - Polovni Automobili

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki Versys 650, 2007. godište, Touring, vozilo prešlo 31300 km, Niš. Cena 3.700 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2603 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Kako stvari stoje, moj ide uskoro u oglase, taman sad kad sam sve skockao kako sam zamislio... 

 

Biće i najskuplji u oglasima, 5000e, registrovan pre 20 dana, nove gume metzeler tourance next, lanac i lančanici, nova sajla kvačila OE, rezervna nova sajla neotpakovana, nove pločice kpl, urađen mali servis pre 2000km (OE filter vaduha nov) kao i štelovanje ventila, oprani throttle body i injektori ultrazvučno (abarth_maniac radio), zamenjena kočiona tečnost, antifriz... Bukvalno sam sve skockao da ga ostavim narednih par godina, i brat reši da se skući i sad prodaje novog Stroma, i meni žao da prodaje motor sa 500km u satu... 

Tako da ću ja da se selim u strom temu na forumu... 😔

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 679 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200
pre 2 minuta, grafigo je napisao:

Krenuli ka novoj kući.

3d3c97a4730a00d5b41f79b7d4f0a158.jpg

Sent from my SM-F731B using Tapatalk
 

Са срећом. Да те дуго и сигурно служи…

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 684 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Hvala svima.

 

Stigli noćas posle dugog puta i još dužeg čekanja na granici zbog FT1P procedure uvoza. 

 

Mrtav umoran, ali sa osmehom na licu. Našao sam motor sklopljen kao po mojoj specifikaciji. 

 

SE verzija, zelen, sa onom zamozaceljujućom bojom (kao na H2), tri kofera, maglenke i svi oni elektronski dodaci koji su mogli da se dobiju uz njega. Nedostaje podmazivač lanca i da bude kompletan.

 

 

  • Sviđa mi se 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Dobar dan kolege, ako ima neko pristojan primerak Versysa 650 na prodaju oko 3000-3500e, toliko mi je max sto mogu da izdvojim neka salje ponudu ili kontakt.. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 684 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Zbog one FT1P procedure koja se otegla na 4 sata, mislio sam da nista ne objavljujem, da ne ureknem. Al' juce mi je javljeno da je zavrseno sa carinom i homologacijom tako da se nadam da je to kraj i da jos samo imam registraciju. Iskreno, nemam ni ja slika na tel. Samo zena, sestra i 2 drugara (i vi u temi) za sada znaju da sam uzeo motor. A od toga su ga uzivo videli samo zena i taj 1 drugar koji mi je pomogao sa prikolicom.

 

Edit:

setih se da imam slike sa oglasa.

 

 

Bocno.jpg

Napred.jpg

Rezervoar.jpg

  • Sviđa mi se 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1590 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Прелеп мотор, Графиго :ljubav:, шта да ти кажем, добро га закључавај јер често пролазим кроз Ваљево... :hej:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 684 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Pretpostavljam da treba da vam se zahvalim na komentarima. Mada... jedan onanise na njega, drugi mi savetuje da ga zakljucam da ga ne bi ukrao...  🤣

 

Lickajte, sredjujte motore, pa da se uskoro okupimo negde.  Ja u medjuvremenu treba da vidim sa cime da ispoliram izduvne grane, a i da vidim kako da resim zutu boju vizira. Zbog toga izgleda kao daleko stariji motor nego sto jeste.

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1747 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Dobar si čovek, a ja još bolji..

 

Evo ti sa vizirom koji sija, bez da ti tražim doplatu, daj mi taj leš oronuli, možda samo da odvedes na neku klopu, tu vašu valjevsku, što hvalite na sav glas...

 

TqT1FrT.jpeg

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 684 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Hvala ti ko najrodjenijem, al ne radi me boja. Kad bi makar ta klavijatura bila zelene boje, pa da se menjamo. Vodio bih odmah na živu, kod Bore u Rosulje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda vf 750 sabre, Yamaha XJ 900 diversion,Versys 650
Pre 2 sati, grafigo je napisao:

Zbog one FT1P procedure koja se otegla na 4 sata, mislio sam da nista ne objavljujem, da ne ureknem. Al' juce mi je javljeno da je zavrseno sa carinom i homologacijom tako da se nadam da je to kraj i da jos samo imam registraciju. Iskreno, nemam ni ja slika na tel. Samo zena, sestra i 2 drugara (i vi u temi) za sada znaju da sam uzeo motor. A od toga su ga uzivo videli samo zena i taj 1 drugar koji mi je pomogao sa prikolicom.

 

Edit:

setih se da imam slike sa oglasa.

 

 

Bocno.jpg

Napred.jpg

Rezervoar.jpg

To je "ta" boja.

U zdravlju i radosti da se voziš !

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 679 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200

Ју ју ју како се човек убаци и набаци на клопу, па то је невероватно🤩

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 684 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Tačno nisam ni registrovao kako me je izvaćario za klopu.

 

Kad bolje razmislim, on je u svakoj temi. Kawasaki, Yamaha, Honda, kinezi, skuteri... i u svakoj se grebe bar za ćevap.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 679 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200
pre 5 minuta, grafigo je napisao:

Tačno nisam ni registrovao kako me je izvaćario za klopu.

 

Kad bolje razmislim, on je u svakoj temi. Kawasaki, Yamaha, Honda, kinezi, skuteri... i u svakoj se grebe bar za ćevap.

Као они са Хепи тв-а, незаоставни гост свих познатих и непознатих дешавања. Чапне овде, чапне онде и он најбоље прође…. Као кобац чека прилику, да само неко купи нешто па онде креће, да те не бије малер, кад ћеш да частиш, ево ја сам баш ти близу тебе, да дођем на част, овај да погледам мотор итд итд…

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1058 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Zato meni nije hteo odma da uzme pare za senzore nego ajde kada se vidimo,hteo i klopu da izvacari 🤣 

Kada smo kod senzora rade bez greske,hvala jos jednom👍

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 679 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200

Нема бре овог што се увалио за ручак. Да није се прешалтовао у неки други тему🤔  можда сад бургија за вечеру, зна ли неко нешто🤣?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja