Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • Drug član, 2072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

@gavrela to što pokušavaš može da prođe samo kod tebi sličnih jer si ti taj koji konstruiše i laže. Zašto momče ne pokažeš prethodne tvoje postove koji su doveli do mojih postova? Pogotovo u slučaju kolege koji je pokušao da napravi flame vezan za određen video a koji nema veze sa tvojom malenkošću.

Zašto ne kažeš kako si provocirao i napadao, zašto ne kažeš koliko si se trudio da me izazoveš...što ne kažeš da u skoro svakoj temi ne propustiš da potkačiš mene? Jesam li ti nešto rekao izvan ove teme?  

 

Jbg...znam da boli ali realno uvek ćeš biti mala seka koja vapi za pažnjom! I jbg nisam ja kriv što colaš pare a lomiš se na dva dela kao slamčica... :P 

 

A da...zašto ne kažeš kako si pljuvao po svakom (dakle po svakom članu foruma) koji nema keš da iskešira motor i kako su svi jadni koji uzimaju kredit da bi kupili motor. Hajde momčino daj malo svojih stvari na videlo...lako je tuđe konstruisati po svojoj volji.

  • Zbunjen 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Nisam se interesovao za ovu temu do pre par dana kada je jednostavno postala prva na spisku nepročitanih. I baš me briga i za Kineze i Japance i kredite i keš i šta ja znam šta sve još nije pomenuto ali zaista odoste daleko. Sve odavno nema veze sa motorima, sveli ste na najniži nivo. Emotivni. Lični. I znam da se nećete povući dokle god se admini ne umešaju. Treba li vam to? Iskulirajte se jbt.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
15 minutes ago, mick said:

@gavrela to što pokušavaš može da prođe samo kod tebi sličnih jer si ti taj koji konstruiše i laže. Zašto momče ne pokažeš prethodne tvoje postove koji su doveli do mojih postova? Pogotovo u slučaju kolege koji je pokušao da napravi flame vezan za određen video a koji nema veze sa tvojom malenkošću.

Zašto ne kažeš kako si provocirao i napadao, zašto ne kažeš koliko si se trudio da me izazoveš...što ne kažeš da u skoro svakoj temi ne propustiš da potkačiš mene? Jesam li ti nešto rekao izvan ove teme?  

 

Jbg...znam da boli ali realno uvek ćeš biti mala seka koja vapi za pažnjom! I jbg nisam ja kriv što colaš pare a lomiš se na dva dela kao slamčica... :P 

 

A da...zašto ne kažeš kako si pljuvao po svakom (dakle po svakom članu foruma) koji nema keš da iskešira motor i kako su svi jadni koji uzimaju kredit da bi kupili motor. Hajde momčino daj malo svojih stvari na videlo...lako je tuđe konstruisati po svojoj volji.

Bukvalno sve od reci do reci u ovom postu je laz. 
Mikica nas mali nesigurni koji pljuje i kenja svuda po forumu, pa kad ga neko ispoliva kme kme plaky. 
Bas me cudi da imas problem sa bar 10 ljudi na ovom forumu koji te tu i tamo napuse, ali volis pa se vracas uvek po jos.

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda NX 250





 
Dobitna kombinacija Yamaha tabor Fejzerka 1000, Diversion, Beneli tabor 502X i 251, Bavarci 1200GS i Honda NC.
 
Od Beograda lagana vožnja preko Smedereva, Požarevca i Petrovca do Banje Ždrelo.
 
Nakon toga lagana vožnja Svilajnac-Kragujevac-Kraljevo-Čačak-Beograd.
 


Moralo lagano zbog Benelija?
  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 3 minuta, kole24 je napisao:


Moralo lagano zbog Benelija?

 

:D Aha :D 

 

Šalim se, u vožnju se ide da bi uživao a pogotovo grupna vožnja iziskuje jelte druženje. Umeren tempo a se sve vidi i obiđe, da se sedne popije hladan sok, voda...Makar je to meni smisao kratkih vožnji, mada smo imali ''brzu grupu'' koja je zakasnila na dogovoreno mesto sastanka cirka 2h :lol3:

A ako misliš na 251 mogu ti reći da se to malo sokoćalo dosta dobro ponaša...kolega je bez problema vozio u grupi. Inače raspon godina vozača je bio od 30-64 pa ti vidi :) 

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Brza grupa kasnila zbog samog kretanja, vožnja kao vožnja je okej :D 

Imali smo i viška stvari :lol3:

Promenio član blackmore
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2040 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Nek vozi ko sta ima,ili moze da kupi,nema dovoljno GS ova za sve.

A Benelli pokazace vreme i kilometri,najvise zavisi od servisne podrske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 13 minuta, blackmore je napisao:

Brza grupa kasnila zbog samog kretanja, vožnja kao vožnja je okej :D 

Imali smo i viška stvari :lol3:

Hehehh to što više volite da spavate je ok...rekli ste da ćete ''lako kompenzovati sa brzinom'' :D  Deda se prilično naslađivao!

 

Ali sve je ok obzirom na onaj očaj od puta Krupaja-Lisičnjak kad pomislim na tvoj i Brerin motor muka me uhvati...i nadam se da je konobar bio fin nakon našeg odlaska :lol3:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1535 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ja kažem da se formira žiri, i da se takmičite u nekoliko disciplina, kao na primer:

- trkanje od tačke A do tačke B

- potrošnja od tačke A do tačke B

- cena održavanja

- wow faktor (na koji ćete više ribica da navatate) :D

- obaranje ruke

- bacanje kacige sa ramena

- ko može više krofni da pojede u minuti

- čiji farovi dalje sijaju

Itd

 

Ako neko ima još neki predlog, samo napred, sve je bolje od svadje u prazno :D

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 2
  • Haha 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: Piaggio Beverly 300 hpe

Ma drugari, predlažem da svi spustite loptu, jer najgore je pokušavati nametnuti svoje mišljenje nekome ko već odavno ima čvrsto utemeljene stavove i to je sasvim ok. 
 

Danas sam na skuteru prešao 150km sa ženom, onako iz zezanja. Van Beograda, delom i auto put, pri čemu ni jednom nisam dao pun gas, a svega 300cc i 26ks. Jednostavno ni jednog trenutka nisam imao osećaj kako mi je malo snage, jer moj stil vožnje verujem da je drugačiji od većine bajkera. Jedina stvar koja mi zaista nedostaje je udobnost u pogledu oslanjanja, odnosno veća sigurnost kada se vozi po lošijem putu. Užasava me kad naletim na neku džombu, a skuter onako tvrd kao kamen me bukvalno skida sa sedišta ako prethodno nisam ustao. Iz tog razloga ne mogu da se ne zainteresujem za TRK. 
 

Neću da lažem, V Strom 650 je možda najbolja kupovina, i ne bih se dvoumio za njega ni jednog trenutka jer je to odavno dokazano magare koje nema izdera. Medjutim, ako bih ga nakitio sa svim stvarima koje želim, to već lepo prevazilazi cifru koju bih dao za motocikl. Iz ove perspektive TRK je nešto u šta se u potpunosti uklapam, barem na papiru. To nikako ne znači, kada dodje trenutak da se upustim u kupovinu, da će mi se TRK svideti uživo... U tom slučaju ću onda ostaviti kupovinu za neki bolji trenutak i ići na sigurno. Za sada mi je najinteresantnija opcija, ali videćemo šta će zimska pauza reći. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Knjaževac
  • Motocikl: Benelli TRK 502
pre 6 minuta, otolePG-MNE je napisao:

@Iuen Svaka čast. Od mnogih sam čuo da je priroda prelijepa. Nadam se da ćemo se i mi iz CG provozati tom rutom uskoro :takoje:

Naravno, uvek dobro došli. Ima se šta videti i lepo voziti.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 747 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L
Ja se prijavljujem u disciplini za krofne.Jedem brzo ko pregladnela životinja i kad ne žurim
Ja se kladin da ne možeš pojist krafnu u 100 koraka.

Poslano sa mog Redmi 6 koristeći Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Ja kažem da se formira žiri, i da se takmičite u nekoliko disciplina, kao na primer:
- trkanje od tačke A do tačke B
- potrošnja od tačke A do tačke B
- cena održavanja
- wow faktor (na koji ćete više ribica da navatate)
- obaranje ruke
- bacanje kacige sa ramena
- ko može više krofni da pojede u minuti
- čiji farovi dalje sijaju
Itd
 
Ako neko ima još neki predlog, samo napred, sve je bolje od svadje u prazno 
Pišanje u dalj?
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1535 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 hours ago, lomitelj said:
5 hours ago, Markone88 said:
Ja kažem da se formira žiri, i da se takmičite u nekoliko disciplina, kao na primer:
- trkanje od tačke A do tačke B
- potrošnja od tačke A do tačke B
- cena održavanja
- wow faktor (na koji ćete više ribica da navatate) emoji3.png
- obaranje ruke
- bacanje kacige sa ramena
- ko može više krofni da pojede u minuti
- čiji farovi dalje sijaju
Itd
 
Ako neko ima još neki predlog, samo napred, sve je bolje od svadje u prazno emoji3.png

Pišanje u dalj?

Moze, ali i merenje ko više rasipa :D

Promenio član Markone88
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja