Jump to content

Moto Zajednica

Honda Integra 700/750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra


Jel bila neka dalja voznja ili po gradu samo? Danas ce biti vrh dan,manje vetra..
 

Promenio član alexanto
Nema potrebe citirati 1. post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 436 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Malo zagrevanje, evo upravo se spremam laptop u kofer za rad od kuće, Kovin-Pancevo...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra


Ne skidas kofere kad se vozis po gradu i tim kracim relacijama?
 

Promenio član alexanto
Nema potrebe citirati 1. post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 436 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Bas se vratili sa vožnje, ladno bre.

I to sam malopre zakljucio da mi bocni samo smetaju, ne za provlacenje nego za penjanje suvozacu. Idu u magacin do duzeg putovanja.

S obzirom da se tek uvozavam sa njom, primetio sam da mi u S2 ode rano u 6. brzinu pri 100 pa dosta vibrira. Stalno moram da je vracam manuelno.

Da li je neko od vas stavio sportske poluge za kočnice i koje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra


Ja se provozao danas i ladno sam sedeo u kaficu u majici samo i to mi je bilo vrucina, bukvalno kao da je 20 stepeni bilo..Ja imam stariju pa imam samo jedan S mod msm da je to kod tebe kao S3 ali npr i u tom modu ako vozis sa laganim gasom on kao da oseti i ranije menja.Meni na 100 kmh ide lepo i nema tih vibracija, npr na 70kmh mi je onako kao da se gusi ako na to mislis..
 

Promenio član alexanto
Nema potrebe citirati 1. post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400, 2004; Honda Integra NC750D, 2019;

Meni na S1 radi sasvim zadovoljavajuće, S2 sam koristio samo kad sam se peo na Zlatibor i par puta na magistrali.

@SQTR, resetuj menjač pa vidi šta će se dešavati nakon toga, kad menjač krene da uči po tvojim navikama u vožnji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 436 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

@PrleUEVerovatno zbog opterećenja jer smo dvoje. Probacu da ga naučim.

@tanex Ćuprija je bliza suncu od Bgd-a;). Bilo je pre podne, kasnije je ogrejalo. 

Nisam još ni 500km prešao sa Integrom, treba malo lepih dana da se upeglamo, bice to dobar tandem.

Promenio član SQTR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Vladičin Han
  • Motocikl: Honda Integra 750s

Evo da se i ja upisem u listu vlasnika...

Sinoc motor stigao pa nije bilo  vremena da budu bolje slike-Integra 750s, 2015god sa predjenih 19800km.

Sve na svom mestu, ni jedan sraf nije odvrnut od kada je kupljena-gume nove, ulje i svi filteri sad zamenjeni. Nosac tablice nije fabricki ali sam kupio i fabricki pa cu to zameniti. Lanac i lancanici nisu menjani ali je bio u servisu u Hondi u Bg pre par meseci i receno je da nema potrbe menjati ih.

E sad, pitanje-sta treba raditi na 20000km-stelovanje ventila mozda, zamena kocione tecnosti, zamena antifriza...videh da su kocione plocice zrele za zamenu pa je pitanje koje staviti...takodje, na njemu je fabricki akumulator koji jos uvek lepo radi ali se moze razmisljati i o zameni-koji staviti-koji brend i da li gel ili kiselinski...

Najvise bih voleo da budu OEM delovi-koji je oem akumulator u njemu, koje plocice...?

Zeleo bih da kupim i neke dobre stitnike za ruke-handguards...jel ima neka preporuka ?

 

Da otopli pa ce biti i neke malo duze voznje i boljih slika.

IMG_1603.JPG

IMG_1604.JPG

IMG_1605.JPG

IMG_1606.JPG

Promenio član mimahitna
  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra

Dobrodosao u klub, u zdravlje da te sluzi i puno bezbednih kilometara ti zelim.Otprilike si nabrojao to sto bi trebao da radis.Sto se tice plocica imas u temi za NCX dosta saveta oko toga.Lepa boja, meni licno uz skroz belu najlepsa pogotovo sa ovom bojom felni.Jel bi prodao taj drzac tablice posto ces vec da ga zamenis? Ako bi pisi mi u PP da ne trpamo ovde.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Vladičin Han
  • Motocikl: Honda Integra 750s

Hvala na lepim recima, zdravi bili.

Motor je kupljen u Hondi u Bg i sa 3000km prodat coveku od koga sam ga ja kupio-on je sve servise radio u Hondi u Bg.

Gde bih mogao da vidim kakav je plan odrzavanja tog motora-puno starijih bajkera mi savetuje-vozi pa kad pocne da stuca, tek onda servis a ja bih se ipak drzao tog plana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Cuprija
  • Motocikl: Honda nc700 Integra

Prelistaj temu ncx 750, tamo bukvalno sve imas, mnogo obimnija od ove nase za Integru a u principu sve isto mozes da primenis na Integri.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Honda VFR 1200 DCT Africa 1100 DCT BMW S1000RR M Yamaha Xmax 400 Yamaha Nmax 125

Kakvo bre stelovanje ventila na 20 soma, o cemu pricate vi ljudi moji?

 

U zdravlju da te sluzi, puno bezbednih kilometara ti zelim... Motor je prelep i lepo izgleda!

Promenio član 6.5 Creedmoor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400, 2004; Honda Integra NC750D, 2019;

Imaš u temi o NC o tome, koliko me sećanje služi štelovanje ide na 28.000 km po uputstvu.

@Satelis je već to radio na x primeraka, ima sve slikovito objašnjeno u temi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400, 2004; Honda Integra NC750D, 2019;

@mimahitna Neka je sa srećom kupovina, drago mi je da nas polako ima sve više sa Integrama.

Ne proleće možemo i neku grupnu vožnju i druženje da napravimo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Vladičin Han
  • Motocikl: Honda Integra 750s

Polako sredjujem motor tj. zelim da ga nalickm sto bi se reklo.

Poslao sam vizir na poliranje, namontirao zadnji blatobran. Zamenio bih tegove na upravljacu-koja je tezina i da li trebam da kupujem i onaj metalni deo koji ulazi u upravljac i za koji se tegovi srafe ?

Zeleo bih da kupim i produzetak prednjeg blatobrana a tkanina koja prekriva sediste je na jednom delu pukla u duzini od oko 2-3cm pa razmisljam kako da to saniram-ne znam koliko kosta presvlacenje sediste i kod koga da to uradim ?

Kupio bih i Hel pancirna creva ali ih nemaju u katalogu i traze da se postojeca skinu i posalju njima ili pak da se posalju tacne dimenzije tih creva-da li neko ima te dimenzije, da li ih ima negde nanetu ?

Da, porucio sam i produzeni Givi vizir samo ne znam da li ce ivice upravljaca dodirivati vizir kad se maksimalno zakrenu-deluje da tu ima vrlo malo prostora...

Primetio sam da su ispucali prasinari prednjih amortizera...da malo otopli i da zakazem termin kod Dareta pa da on kompletno pretrese motor...

Promenio član mimahitna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250
On 2/27/2022 at 3:17 PM, mimahitna said:

 

Zeleo bih da kupim i neke dobre stitnike za ruke-handguards...jel ima neka preporuka ?

 

 

 

 

 

 

Prodaje kolega @Nole Bg. Ja sam imao iste na mom motoru i bio sam zadovoljan.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 2 sati, mimahitna je napisao:

..da malo otopli i da zakazem termin kod Dareta pa da on kompletno pretrese motor...

Zakazi sad i taman ce otopliti kad dodjes na red. Mali savet. :takoje:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400, 2004; Honda Integra NC750D, 2019;
2 hours ago, mimahitna said:

Polako sredjujem motor tj. zelim da ga nalickm sto bi se reklo.

Poslao sam vizir na poliranje, namontirao zadnji blatobran. Zamenio bih tegove na upravljacu-koja je tezina i da li trebam da kupujem i onaj metalni deo koji ulazi u upravljac i za koji se tegovi srafe ?

Zeleo bih da kupim i produzetak prednjeg blatobrana a tkanina koja prekriva sediste je na jednom delu pukla u duzini od oko 2-3cm pa razmisljam kako da to saniram-ne znam koliko kosta presvlacenje sediste i kod koga da to uradim ?

Kupio bih i Hel pancirna creva ali ih nemaju u katalogu i traze da se postojeca skinu i posalju njima ili pak da se posalju tacne dimenzije tih creva-da li neko ima te dimenzije, da li ih ima negde nanetu ?

Da, porucio sam i produzeni Givi vizir samo ne znam da li ce ivice upravljaca dodirivati vizir kad se maksimalno zakrenu-deluje da tu ima vrlo malo prostora...

Primetio sam da su ispucali prasinari prednjih amortizera...da malo otopli i da zakazem termin kod Dareta pa da on kompletno pretrese motor...

Što se tiče tegova na kormanu, @N.F.S. ti može odraditi, ja sam prezadovoljan. Ima i posebna tema o tome: 

Gde si poručio GIVI vizir jer ih u Motoland-u nema odavno a nisu ih imali u uvozu pred NG.

@SQTR ga ima na svojoj Integri i nema nikakvih problema a super štiti od vetra jer je poprilično visok u odnosu na fabrički.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 436 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Tako je, ne izgleda seksi ali na moju visinu od 180 skoro da nema vetra a i ruke su lepo zasticene.

Dosta NC-a se voze sa produzetkom za vizir sto mu visinski dodje isto, nikako bolje.

Cak sam imao ideju da ga oblikujem u stilu ADV kod Ivana ali mislim da bih pokvario aerodinamiku.

Za one koji ne vole vetar kao ja, vredi svaku paru.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Vladičin Han
  • Motocikl: Honda Integra 750s
23 minutes ago, PrleUE said:

Što se tiče tegova na kormanu, @N.F.S. ti može odraditi, ja sam prezadovoljan. Ima i posebna tema o tome: 

Gde si poručio GIVI vizir jer ih u Motoland-u nema odavno a nisu ih imali u uvozu pred NG.

@SQTR ga ima na svojoj Integri i nema nikakvih problema a super štiti od vetra jer je poprilično visok u odnosu na fabrički.

 

Porucio u Motolendu-stize krajem Marta sto je prihvatljivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja