Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600, Kawasaki ZR7, Honda Hornet,Honda CB750 cena u sezoni vs van sezone

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Kao sto naslov glasi, mislis da nisam nasao nijednu ovakvu temu a verujem da dosta njih koji nisu upoznati sa svetom motora interesuje ovo pitanje jer polako krece sezona, lepo je vreme, pa me zanima koliko cene odu gore (ako uopste idu) i da li se isplati kupovati jedan od gore navedenih motora u sezoni...ja iskreno pikiram neki od ovih nisam neki probirac, samo da je motor dobar i da nema neka prevelika ulaganja, ionako u kupovinu vodim vrhunskog majstora sa sobom pa cu naci neki dobar...zanima me samo koliko je ko upoznat sa tim koliko cene otprilike odu gore u sezoni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6803 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ja bih rekao da je to mit... Dobar motor košta, uvek. Jedino što za vreme praznika i zime, malo je stiska sa parama pa možda se ljudi lakše odluče za rastanak, planiraju kupovinu drugog motora itd.

 

Od navedenih motora, sve je dobro samo gledaj da bude što bolje stanju.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Slazem se sa kolegom u potpunosti da dobar motor uvek kosta. Ali generalno ipak motori u prolece i leto su skuplji od "zimskih". Valjda zato sto ljudi u tom periodu ne voze, motor im stoji u garazi, imaju vise vremena za razmisljanje pa im sine ideja: "Pa zasto do proleca ne bih promenio motor?". Zimi je slabija ponuda ali su i motori rekao bih za nijansu jeftiniji. Dok u periodu sezone verujem da ljudi idu logikom da stave malo jacu cenu, pa ako se kupac javi super, ako ne, vozaju se, opet dobro. Sa druge strane postoje ljudi (izmedju ostalih i ja) koje ne zanima doba godine, vec ako prodaja nije hitna, zimska, prolecna i letnja cena su iste. Ne prodajem karte za ski pass vec motor :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Rekao bih da tu nema pravila oko cene. Dobar motor je dobar motor...pa kad god da ga neko prodaje. Ja jedino što sam primetio to, da je ponuda motora (generalno) bolja na proleće i u leto nego zimi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Gledam ovih dana oglase i juce jedan gsxr600 dize cenu za celih 800e, smatram da to nije realno :D, ali ipak...ima onih koji dizu cene a siguran sam da ima onih koji to ne gledaju, sto rece SkoMy ne prodajemo ski pass nego motore...pratim polako pa cemo videti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja