Jump to content

Moto Zajednica

Auto do 800 evra

Recommended Posts

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Molim sve kolege koji imaju auto u solidnom stanju (bez nekih velikih ulaganja i da nije Zastavin program), po ceni do 800 evra, da mi se jave u PP. Drugar mojih sinova bi kupio takav auto, par puta sam ga sprečio da kupi neke lomatine, a  voleo bih da mu pomognem, jer se radi o mnogo dobrom momku, koji nema više novca. Da dalje ne obrazlažem.

I njemu je jasno da za taj novac ne može kupiti bog zna šta, ali da kupi, koliko - toliko solidan auto. Mnogo mu je sigurnije da kupi auto od nekog sa Foruma,nego da srlja u neizvesnu kupovinu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6324 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Za te pare ima da se kupi solidan Punto 1. Idealan za one sa tanjim novcanikom, malo trosi, jeftino odrzavanje, jeftina registracija... imao ga godinu dana i super se navozao bez i jednog problema. Pre nekoliko godina ga platio 1000e, sad su sigurno jeftiniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Punta bi najviše i voleo da kupi. Ali mu je opet lova ograničavajući faktor. Kao što odlično znate, do kupovine od nepoznate osobe vodi par razgledanja lomatina, što onda njemu automatski kreše budžet. Jer je ovo sve što ima, ili sme da pozajmi. Zato sam se i obratio ovde, jer mi je ovde najsigurnija kupovina, gde može kupiti auto, bukvalno bez gledanja. Ja sam za ženu od Thepainkilera kupio auto, bukvalno bez gledanja, nisam auto gledao ni kad ga  je dovezao do BG-a, jer sam mu verovao i nisam se nimalo prevario. I njegov ćale i on, a i auto su super. :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 794 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Punto sporting 6 brzina, motor 1100, 1998 mo, ostavio drugar za zenu, ona ne voli sama da vozi gospodja, stoji tri godine, treba aku nov, registracija, filter, ulje. Pre nego je gospodja odustala odradjen veliki servis kaisevi roleri spaner, kocnice dobre. evo slike pa ako je decko zainteresovan moze da pogleda. auto je na auto placu mog klijenta stoji bez veze jer je drugar odavno u garazu parkirao novu skodu. cena dogovor sa vlasnikom al bice u okviru zadate i ima prostora za dogovor.

p.s. slike su od pre tri godine, ako se momku dopadne slikacemo sadasnje prasnjavo stanje :)

 

IMAG0134.jpg

IMAG0135.jpg

IMAG0136.jpg

IMAG0137.jpg

IMAG0139.jpg

IMAG0140.jpg

IMAG0141.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja