Jump to content

Moto Zajednica

CBR 600F4

Recommended Posts

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

G.Jasminko, da je novca rado bih ugostio nesto iz Vase ergele :D 

Bice, bice... Trenutno su prioriteti usmereni na nesto drugo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Mogu vam reci da agregat divno zvuci sa ovim repsolom, kvacilo definitivno lepse doziram, nije placebo ili nesto drugo... Moze  biti cudno ali skoro nisam vozio motor koji ima kvacilo na sajlu, drugaciji je osecaj u odnosu na hidrauliku...

Nisam ga istocio (repsol), ne smem porodici na oci izaci vise sa pricom o uljima :)

Zamenicu ga tajno, ne moraju ni oni sve da znaju... :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Stavio opet oglas, ovaj put samo za kes... Neka se vrti, ne skodi...

Ako se proda imam nesto novca za dodati pa da proberem :), izvukao sam poentu, mali 600ccm plastikaneri su za grad i okolinu, snage ni komfora nemaju (po mojim merilima).

Sto je do mene uradio sam, 5w ulje u stapove, u sedistu dva puta menjao cvrstoce sundjera, podebljavao ga Ivica na ustrb lepote... Gume prepumpavao pa uz put ispustao da nadjem kako mi odgovara, zamenio odnos lancanika da poboljsam elasticnost agregata. Samom mi je i lepo na njemu, pomeram se i ne razmisljam o bolovima u nogama ali opet supruga se zlopati, ne govori nista, kaze da je njoj kao suvozacu lepo, ali...

Sve su voznje obavezno u paru te ona trenutno izigrava nosac kofera i bocnih torbi, ogroman ranac na ledjima, i bocno "unakrs" dve torbe. Sve je to umara i unistava draz voznje, kada stanemo jedva poskida teret sa sebe...

Malo mi je vise i neprijatno da vas svojom ne odlucnoscu zamaram, trazim neko resenje i "na glas" razmisljam...

Izvestavacu ako do neke promene dodje:)

 

P.S. Ove smo godine planirali put u Francusku, da posetim prijatelja koji tamo zivi i radi, a ujedno i da se provozamo :), zbog svega navedenog ne smem se usuditi da ovim motorom krenem, novac koji sam za to letovanje planirao preusmericu na eventualnu kupovinu drugog motora.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
14 minutes ago, hard_rock said:

Ajde vise da uzmes litracu i da se skrasis :D

 

10 minutes ago, N.F.S. said:

Pogodak!

5a79df3e40fa6_HondaXL1000V997.jpg.d0db4232841380003ee3a1d404e592a1.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Cak imam u Kg lep primerak varadera na prodaju! Vozio sam ga na kratko, veliki i udoban motor. Volju imam, novca mi fali :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ako ti pasuje a tehnicki je ispravan (motor) mozes se voziti i dooosta jeftinije a kvalitetno i sa uzivanjem, ja sam primer (cbr1000f).

Varadero, stari tip, 2000god ovde u Kg je 3000eura, bocca mozda misli na Vladanovog (na dva tocka klub) kojim je u Rusiju isao, mada nisam cuo da ga prodaje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Isto sam  ja prošao sa VFR-om kao i ti sada što prolaziš... Gospođa se zlopati na motoru, tebi manje-više udobno, snage ima, a opet nije ni sve u jurcanju... Po meni je bitniji komfor od brzine... Džaba i nov motor ako ne ˝legne˝ kako valja... ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 35 minuta, vortex4borg je napisao:

a da se vratis ti opet na CBR 1000F? :) cak cu ti ja dati za dzabe drzaci kofera, i top case i stranicne ........ 

Hvala od srca, ne bih mogao da prihvatim tako skup poklon ali te drugim ocima sada gledam!

Ako te put na Sumadiju navede javi se da te ugostim sa zadovoljstvom.

Ako ti treba imam gornji most vila poliran i bobine za 1000f, nudim gratis takodje.

0604344415 Nenad.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Nenade, izgleda da si me pogresno razumeo, drzac je za top case i stranicne, a ne I topcase ....... nemam ni ja dovoljno kofera :)

a taj drzac, .... taj drzac sam ja kupio za tricavih 50eura ... od drugara, tako da ako i pored toga mislis da je to skupo ... onda necu ti ga nuditi badava vise :) ......... 

a za sumadiju, to ce biti ako ide po planu u august, i to druga polovina

a vile i bombine, ..... samo kazi cenu, ... uzimam ih na nevidjeno, ....... jer od rezervnih delova nikada dosta ;) 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 2 minuta, N.F.S. je napisao:

Dobro sam shvatio, i to sto nudis je skup poklon! Hvala jos jednom, broj imas...

 

ma ... donecu ga ja pa ti vidi sta snjim dalje :) 

jer ja sam ga kupio da bi napravi drugi, sa nekim malim izmenama a ovaj da sluzi ko sablon .... i odradio posao ... sedi u podrumu vec 3 godine :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

kupi ga :) jer je to pravi motor za tebe :) 

ne kazem da su i ona druga dva modela koja si nameracio losa, naprotiv, super su ..... ali ipak moj glas ide za F :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Inace zamenih ulje nanovo, ispustio prosli repsol15w50 (koristicu ga u skuteru) a usuo repsol sintetico 10w40, cena istog u Kg je 1160din/L. Takodje pazario repsol sprej za lanac, posle prskanja transparentan i ne bas lepljiv rekao bih, cena 710din/400ml.

Eto, mozda nekome zatrebaju ove informacije.

Pozdrav, Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Transparentan/providan, Mol sprej za lanac je jeftin (800ml/600din), dobro se drzi ali je po susenju beo a to mi se ne svidja.. Ruzno i ne odrzavano deluje lanac, takodje primetih da je toliko jak i na sebi drzi pesak pa peskari lanac i lancanike...

Videcu kakav je ovaj repsolov, treba da je dovoljno jak i ostane gde treba a opet da prljavstinu ne zadrzava na onome sto podmazuje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja