Jump to content

Moto Zajednica

CBR 600F4

Recommended Posts

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pa to i nije tako lose!

Elem, ponuda za zamenu imam svakodnevno, sve sem onog sto bi mi odgovaralo, tako to ide valjda... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Cena Andreja druze, cena prokleta.... Kao sto i sam cesto radim, pristaju ljudi na kompromise pa svesno kupe nesto losije sa zeljom da vremenom polako sredjuju... Sve ja to znam, vec sam sisao u cenu kojom gubim novac i koja je bas problematicna, za 500eura nize ima samo malo losiji motor za kupiti, za 500 eura vise ulazimo vec u  klasu skupljih ali i boljih motora... Ja ovako u sredini, ni tamo ni "amo :D

 

Pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ajmooo 2250eura kesovine! Honda registrovana, gorivo do cepa...

U oglasima sivi TDM 4tx, Pantelej mesto, mene ceka :D

Cenu spustih dok se ne proda, ko zna koliko ce mi novca posle trebati, hhhhh....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Super kada imas neku ovako svoju temu,

dopisujem se Ja sa sobom, neki se put Ja naljuti na sebe zbog offovanja...

Jedna jutrosnja, isli u Racu na dorucak, magla i vetar ali hu givs a fak! Vozimo se... :D

 

IMG_0037.JPG

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nema na oglasima sivog tdm-a sa niklovanim rolbarom... Onaj iz Panteleja, pihhh..

Vi ste na gubitku, cenu vracam na 2250e! :D Vise nije hitno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Slabo ide prodaja. Ja npr. nisam ni prodavao ove godine a dvoje ljudi sa foruma mi je slalo poruku hocu da prodam. Kad budem hteo nece niko :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hhhh, tako to ide... Kada ponudis stane potraznja!

Vrtim oglas, ako naleti neki lep tdm u zamenu, ne kosta nista...

Honda je konzervirana, polirana, voskirana :D

Nauljeno sta treba, na centralnom stenderu. Stiropor pod tockovima. Gorivo do cepa, akumulator na odrzavanju, Ispred ulaznih vrata pod terasom...

U auspuhu masna krpa, ugurana "na toplo", da ne kondenzuje vodu kojim slucajem, neki ventil ostane otvoren, pa vlaga u cilindru, pa svasta nesto, a ja d"umrem od muke! :D

Video sam par miseva u garazi tako da tamo preko zime skuteri idu! Hhhhh..

 

IMG_0087.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Radove nastavljamo cena ista ili zamena za TDM :D

Mislim da se ovde vidi sta sam hteo, mostovi ostaju originalni samo dodajem ovaj sa guvernalom, vracanje heblova moguce bez ikakvih izmena za 10min!

Ivan mi mora uraditi jos jedan vizir sa prorezima za guvernal i moram duze crevo kocnice staviti...

 

IMG_0127.JPG

IMG_0130.JPG

IMG_0131.JPG

IMG_0133.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Probao par motora ponudjenih mi u zamenu, posle Honde sve izgleda kao... Pa da kazem neispravno, pregrubo. Kod Yamahe (fazer) menjac,polugu istog vucem na gore iz butine zbog hoda od 10cm, Kawin (er6n) rad masine osecam pod zadnjicom, vibrira kao sasava, Suzuki (bandit) opet dobar ali tri stepenika nize...
Bez da generalizujem, pisem o motorima koje probah ali opste prihvaceno u svetu motorasa "Honda pa sve resto" se pokazala kao tacna, dva fazera 600,99god stariji i 2003 noviji tip sa vecim farovima su ostavili naj lepsi utisak, polozaj, kocnice... Ali korozija kojekuda, na oba flanse do masine ispucale, generalno na slikama prelepi ali uzivo se razocarah...
Preispitujem i svoju zelju za TDM-om a uz to mi ni jedan nije ni ponudjen 1f603.png:D...
Hornet 900 mozda ili cbf1000, Honda je ipak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ovaj sa snimka koji kacim mi je ponudjen, privukao me je bas, dugogodisnji vlasnik, kazu ljudi koji ga poznaju da je ok i pedantan, zatrazih 300e doplate da poradim sta treba, hteo je 1 za 1 i to je ok, ali sa par strana cuh da je ovo stariji model sa maskom i rezervoarom novijeg, nije hteo da doplati tako da nisam ni istrazivao nesto.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Drugi fazer je ovaj sa slike, stariji model, tek registrovan, gume lose, flanse ispucale ali prodavac daje novac za sredjivanje svega... 

Celu noc razmisljam, polozaj je bas lep. Ovako na kratko sto probah.

IMG_0142.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Jeste možda položaj lijep, al je motor ružan :D (no to je subjektivno). Ova tvoja Honda motor u vrhunskom stanju, aj da je prodaješ pa da kupuješ nešto novije, skuplje..Ovako mijenjaš nešto za šta znaš da je dobro, za nešto što je možda dobro..Jedino ako ti je dosadila :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala na lepim recima druze! Potajno i trazim takvo neko ohrabrenje da batalim zamenu i trazim samo prodaju, dodam novac i biram sta cu kupiti... Imam tri kes kupca, svima malo fali za kupovinu :D,  ne zurim nigde...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Svestan si da je ova f4 "brza" od Tdm-a?

Da se ne iznenadis. Tdm ti je vise komforan nego "brz" sedi se uspravno kolena skoro pod 90° vozac mu dodje kao jarbol . Tako da ako si za neke brzine, iako motor moze,nije prijatno.. da znas. Kruziranje na 130-140km/h je ok ali sve preko toga je maltretiranje i masine i vozaca. Pozitivno je to sto mozes imati 3 kofera i uzivati u komforu. 

Ako trazis 4tx u stanju kao tvoja f4 mislim da bi morao da doplatis. 

Inace ovaj fazer 600 je super motor. Verovatno zanimljiviji od Tdm-a ali naravno i manje komforan.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3119 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Baš mi krivo što ne dodjoh pre neki dan do KG-a,kad beše poslednji relativno topao dan,čisto da probaš freewinda...da čujem tvoje mišljenje...činjenica je da si malo krupniji za njega ali bi smo se barem upoznali i podžakali...često sam u KG-u,ćerka ide u srednju muzičku,jutros je odvezao...

Stavio ga na oglas,iskreno ne znam zašto,možda što mi se svidja fazer,zbog linije,a bogami i kawa ZR7S...možda se i ne bi pronašao na njima ali dok ne probaš,ne znaš...

Za tebe je Varadero,možda Strom ali treba i keša...pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

@Astral- da, svestan sam svega napisanog, vozim se oko100 kmh, vecinom i manjim brzinama kroz sela, shodno stanju ponudjenom nudim/trazim doplatu, nije problem :takoje:

 

@Shoyyka- Vikendima sam skoro uvek slobodan, normalni ljudi su uvek dobrodosli! Preko leta i radnim danima posle podne uvek je kod mene neko drustvo motorima, izvoli da te ugostim onim cime imam... :D 0604344415 Nenad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8431 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

@vortex4borg, prvo cestitam na kupovini pola 1000f-a za lepsu polovinu :D, puno lepih i sigurnih kilometara vam zelim!

Motor sa slike koju upravo skidoh sa oglasa je razlog prodaje, ne znam vlasnika ali mi deluje (motor) dobro pazen, jedino me buni druga boja rezervoara, nisam zvao ni da pitam, necu vreme oduzimati nikome bez novca za kupovinu.

Vrtim druze oglas, bez obaveza, sta mi ponude a deluje mi zanimljivo odem i pogledam ili dodju meni... Jedina je muka vracanje akumulatora, odvijanje pa ponovo zavijanje Honde posto je spakovah za zimu.

Sedim ja na sivom fazeru sa slike, pod zadnjicom jasno pokazuje da radi, F4 da nije obrtaljke ne bih ni znao da je upaljena... 

 

31e45c76c65a-1920x1080.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja