Jump to content

Moto Zajednica

kupujem kombi sa 9 sedista

Recommended Posts

  • Slow rider, 897 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Razumem da je slabo, ali ipak prave ga sa tom kubikažaom. Valjda su predvideli da će unutra da bude 9 osoba, probali su, testirali... :)

Mene interesuje održavanje, kvarovi, potrošnja... Iskustva od ljudi koji imaju Vivaro/Trafic. Koga god sam pitao, svi mi kažu da tražim 1.9 dci. Pa da proverim sa vama, šta vi mislite o tome?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Tracer 900 GT

Da je slabo, bas i nije, ako se drzi u obrtajima u kojima ima snage, sasvim je pristojno. Ko misli da je slabo, nek proba T5, T6...

Oko odrzavanja ti nemam sta pametno reci. Vozio sam Trafic-a 1.9 sa vise od 1.100.000 na satu, bez generalke. U toj firmi, jedini kombi koji je to uspeo.
Takodje, od kombija koje sam vozio (Renault, Opel, Fiat, Ford, Toyota, Hyundai, VW) ona starija generacija Trafic-a meni ima najlepse lezanje u krivini.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 897 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Društvo, ima li neko neki Vivaro/Trafic na prodaju? Mora da bude sa 9 sedišta, po mogućstvu 1.9, obavezno 74kW i više. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ja sam čuo da je 2.0 90konja neuništiv. E sad,kod takvih vozila,šta ti to znači?Ako su radili sa njim prevoz za Nemačku i ako ga je vozio neki balvan sa ciglom na gasu i ima 800 000km na satu sve i da je kovan krenuće jedno po jedno da otkazuje.
Drugo, da li je slabo 90konja ne znam, verujem da nije,nisam vozio.Ja sam imao Vito 112cdi od 122 i Viano od 150konja, u odnosu na Traffica od 120 konja Viano je raketa, ali i troši,održavanje da ne spominjem,polovan retrovizor je 150€ i to u drugoj boji. Uglavnom ako se umereno vozi svi su tu negde sa potrošnjom od 7-10/100, osim ako se radi po centru grada na kratko meni je Viano išao i po 12-13. Generalno sa punim rezervoarom sam išao BG-SU dva puta, naravno ne preko 130kmh, većinom 110-120kmh.Vivaro je malo umereniji potrošač ja mislim.Svakako,sad kombija nema nešto u ponudi.Otvori 6 očiju i sve gledaj.Želim ti da te ne zatekne kao mene od dizni do pumpe goriva i masa nekih sitnica koje dolaze kako prebacije 500 000km.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 897 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Treba mi pomoc, a da ne otvaram novu temu. Kupio bih zimske gume za kombi, u cenovnom rangu negde oko 100e po komadu, pa ako neko ima iskustva sa ovim proizvodjacima neka napise koju. Dimenzije 195-65-16. Na linku ispod mi je izbor:

 

WWW.INTERNET-PRODAJA-GUMA.COM

Zimske gume dostavno/minibus vozilo 195 65 R16 možete kupiti na sajtu IPG uz besplatnu isporuku i po uvek povoljnim cenama.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Matador sam bio uzeo za kombi i ne mogu ništa loše reći za njih,i na mokrom i na suvom. Ali da je bio tada ovakav izbor verovatno bi uzeo Fulda gume.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja