Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem pumpu goriva za Honda CBR 600 F3

Recommended Posts

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Kao što naslov kaže kupujem fabričku pumpu goriva za Hondu CBR 600 F3 1997,jako mi je bitno da je fabrička(zbog pritiska) bez da je čačkana,budžena i slično,znači da je ispravna 100% (ko boga vas molim :) ) Imao sam problem sa nefabričkim pumpama,drndam se oko toga već tri meseca pa ono,kupujem samo da vidim da li je do toga. :)

 

Imam vanucci pantalone i brdo delova za kawasaki gpx pa ako može nekako zamena da se iskombinuje bilo bi super.

 

Kontakt na 065 576 12 04

 

Aleksandar

 

Pozdrav!  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Koliko sam upućen treba nešto što bi namestilo taj vakum,kod mene toga nema. :)

 

Trenutno šljaka motor na slobodan pad ali nije to to,vozim četiri godine ovaj motor ništa strašno ali osetim(volim fabrika stanje jbg.).

Prošla pumpa što sam kupio pre dva meseca je radila dobro nekih 3000km pa i ona završila svoje.

 

Da ima krštenog majstora,koji mi ne bi slegao ramenima rešio bi to odavno ali pošto nema moram sam pa polako,prvi put sam namestio valjda ću i sada,a ako nije ni do ovog kupujem nove iglice karbova i tako...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1442 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Prošla pumpa što sam kupio pre dva meseca je radila dobro nekih 3000km pa i ona završila svoje

 

Mozda ti je gorivo previse gusto, pa ti pumpe umiru ubrzano...  :-D

A sada ce ti se javiti gomila strucnjaka, sa dve gomile predloga kako da NE UPOTREBIS bas fabricku pumpu. Valjda zato stosi naglasio da ti bas fabricka treba. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Polovna pumpa jbg. nisam nešto sreće ove godine sto se tiče njih. :)

 

A dobro svako piše manje više dobronamerno ovde,nemam problema sa tim forum je ovo mada ko je čitao onu moju temu razumeće što tražim fabričku.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Ako je to pumpa kao sto ja imam na mom VFR-u onda se javi Rajku (Arakis) da ti uradi modifikaciju platina iz pumpe preko relea. Poz

 

Ako to uradis mozes da kupis i kinesku...radice kao i fabricka.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: baric
  • Motocikl: honda cbr 600 f2

E imam ja f3 i f2 pa sam se malo igrao,mislim da ti je bolji i laksi nacin sa slavinom od f2 sa vakumon,ide samo jos jedno dodatno crevo od ispod guma sto drzi karburatore,na f3 bas na toj rupi stoji sraf,skines sraf,reducir,pa crevo i slavinu,mnogo duzi vek trajanja i ne razmisljas o pumpi,mada ja za sad nisam imao ni sa pumpom problema..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8525 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

E imam ja f3 i f2 pa sam se malo igrao,mislim da ti je bolji i laksi nacin sa slavinom od f2 sa vakumon,ide samo jos jedno dodatno crevo od ispod guma sto drzi karburatore,na f3 bas na toj rupi stoji sraf,skines sraf,reducir,pa crevo i slavinu,mnogo duzi vek trajanja i ne razmisljas o pumpi,mada ja za sad nisam imao ni sa pumpom problema..

Mozda ti bas ta pumpa i pravi probleme pri naglom dodavanju gasa... Ne dovede dovoljnu kolicinu goriva u loncice...

Ti portovi na gumama karburatora kako ih zoves sluze za stelovanje, tj nivelaciju i na iste se kace vakummetri ili crevo vakuum slavine/pumpe...

 

Izvinjavam se na offu, pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Našao sam fabričku pumpu kod nas ,a motor će sledeće nedelje kod bokilica da mi menja iglice karburatora i odradi kompletan remont istog pa ako viša sila dozvoli,da završim sa ovim cirkusom. :)

 

Hvala svima na savetima,poz! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja