Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup - sta je to i sta to moze biti?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Princ 250 + Africa Twin

Ja baš ne znam da li sam bajker ili motorista ali jedno znam, volim vožnju motorom i zabole me šta okolina kaže na tu činjenicu.

Pošto sam tek skoro ušao u tu priču sa konkretnim delom,

kupovinom makine, bilo je ono " kriza srednjih godina, podetinjio .... i ostala sr... ali bole ga uvo. :) .

Od kad znam za sebe obožavao sam dva točka ali nije išlo, znate većina kako to ide, mala deca, kuća, pa velika deca....

Uglavnom sastav ti je do j.... Pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Stoka obično nije u pravu, ali Čovek koji ima taj nick svakako ovog puta jeste. Bravo. :care: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

"Najvaznije je dobro druzenje!" - ovo bere najvise plusica. Kao da "dobro druzenje" nije subjektivno. 

 

Hipoteticko pitanje: Da ja organizujem moto skup sa sledecim infom na flyer-u:

 

*******************************************************************************************

- Special guest star - Jelena Karleusa (topless!!! (=gole sise))

- razne manje poznate, ali isto sisate pevaljke

- karaoke (samo na cirilici)

- pucanje (bez auspuha)

- turiranje do topljenja

- rakija unlimited

- prasetina, jagnjetina, teletina i razna druga ina

- takmicenje u podrigivanju i povracanju

 

Dodjite na dobro druzenje i zezanje.

*****************************************************************************************

 

E sad, to hipoteticko pitanje nije "Da li bi dosli?"  (sigurno bi :D) Pitanje je, da li bi pokusali da me popravite? Mene i moje goste?

Da mi objasnite gdje grijesim? Da objasnite mojim gostima gdje grijese i sta je ustvari pravo uzivanje? Kako treba ustvari da izgleda nas skup?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Pitanje je da li bi vredelo da se tu nesto objasnjava. Neke stvari su prosto nepopravljive (kao i ljudi).

Reciklaza je verovatno najbolji nacin...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Ne idem na skupove velike, iz razloga sto je gomila kretena ,ne pravih bajkera. Pijani bauljaju, povracaju okolo...a jos veci kreteni turiraju masine do usijanja, a ulje im pet godina ako ga i imaju. Motor ne znam za sta im sluzi. Malo je onih koji dodju da se druze, pricaju, slusaju muziku...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Koliko glupih klisea, etiketiranja, hejta, omalovazavanja i jadnog samoreklamiranja - svi su pijani kreteni samo sam ja pravi bajker. Uzas.

Pitam se da li su mnogi strucnjaci koji ovde palamude zaista i bili na nekom skupu? Tacno je da ima svakakvih skupova i da se prica razvodnjila ali brate mili preteraste, pa i nas ima raznih.

Zivi i pusti druge da zive, kako se sve zahuktalo tako ce se i smiriti, a vec se i smiruje, odustace od moto price oni koji su tu zalutali.

AKO JESI NE MOZES PRESTATI, AKO NISI NE MOZES POSTATI.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Koliko glupih klisea, etiketiranja, hejta, omalovazavanja i jadnog samoreklamiranja - svi su pijani kreteni samo sam ja pravi bajker. Uzas.

Pitam se da li su mnogi strucnjaci koji ovde palamude zaista i bili na nekom skupu? Tacno je da ima svakakvih skupova i da se prica razvodnjila ali brate mili preteraste, pa i nas ima raznih.

Zivi i pusti druge da zive, kako se sve zahuktalo tako ce se i smiriti, a vec se i smiruje, odustace od moto price oni koji su tu zalutali.

AKO JESI NE MOZES PRESTATI, AKO NISI NE MOZES POSTATI.

+

 

a i šta fali napiti se sa drugarima na moto skupu?

Pa iako se izglupiraš, izglupirao si se među svojima, gde bi trebalo da u sećanju ostane samo smeh i to glupiranje, a ne osuđivanje.

Garantujem da više od pola ljudi i nije bilo na moto skupu, moto žurci, pa i nekom moto kafiću klubu. A i neki koji su i otišli, očekivali su da im neko drugi napravi atmosferu .

 

"Kakve su ti misli, takva su ti i dela"    o.T.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Ja na susret, kao i na skoro svako druženje, idem radi cirkusa i zajebancije..Da se opustim, vidim malo ludorija i sam budem malo lud..Naravno da imam apsolutno i pored toga sve uslove ako želim da popričam sa kim god hoću i koliko god hoću i ne može me ubjediti niko, da bilo koga ko je radi toga došao, mogu spriječiti sve Karleuše i pucači ovog svijeta..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Naravno da te mogu spreciti karleuse i pucaci. Nekima to jednostavno ide na zivce i ne zele da budu dio tog svijeta / miljea. To je sasvim prirodno.

Ono sto nije prirodno, jeste igrati se nekih "pravih bajkera" i etiketirati skup sa karleusom kao "krivi". Nije to egzaktna nauka, vec zajebancija.

Sad ja, kao, ako slusam Karleusu nisam bajker? A ako mi je Lemmy drag, onda jesam? Mora rock, nemere Mile Kitic? Ma nemoj.

Pitanje za kolege koji to tvrde: Kó ste (bre :D) vi? I sta, na kraju krajeva, bi sa onom staarom bajkerskom "live and let live"? Peace  :goodluck:  i tako to...

 

Daklem, longstoryshort, moto skup moze biti sta god organizator i gosti pozele da bude. Procitas flyere i odlucis gdje ces. Ne brines, sto pored tvog izbora ima jos 300 skupova.  A mozes i ostati kuci i popravljati svijet i okolinu.

 

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1701 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

A mozes jednostavno doci do ulaza,dati dobrovoljni prilog i otici da obidjes bivsu curu a da te gospodja kod kuce ne pita gde si bio dva dana

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

 

. Nije to egzaktna nauka, vec zajebancija.

Mislim da je ovim sve rečeno ....A što se tiče da mora rok, evo kod mene Nino upravo kaže "Kada odem nemoj da me žališ, nemoj ni suzu da pustiš tad, i nemoj nikad da kriviš sebe što ću zbog tebe da umrem mlad" :cirka1: :cirka1: :cirka1::jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

 

 

. Nije to egzaktna nauka, vec zajebancija.

Mislim da je ovim sve rečeno ....A što se tiče da mora rok, evo kod mene Nino upravo kaže "Kada odem nemoj da me žališ, nemoj ni suzu da pustiš tad, i nemoj nikad da kriviš sebe što ću zbog tebe da umrem mlad" :cirka1: :cirka1: :cirka1::jee1:

 

Мора рок и тачка  :yamaha:  :lol2:  :jee3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Ako ja sa 67godina zivota mogu da se lepo provedem na skupu, normalno bi bilo da je vama mladjima jos bolje. Ako neko ne zna da sam sebi ulepsa dan, tesko ce mu drugi to uraditi, a drzim se one stare; vaznije mi je sa kim sam, nego gde sam. Ajd u zdravlje svima.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Ljudi previse ocekuju od skupa, misle da kada se pojave tamo da su oni jedini i da je sve podredjeno njima a ne kontaju da su samo jedan mali delic tog desavanja i da samo oni sami sebi mogu da stvore dobru atmosferu. Bio sam na mnogo skupova odakle sam se vratio a da nisam znao ni da li je bila muzika a kamoli ko je od bendova nastupio, ali sam se zato vratio sa predivnim secanjima na druzenje, salu, glupiranje i sve ono sto nas cini srecnima. Za dobro drzenje potrebni su DOBRI drugari i vase DOBRO raspolozenje. Ne razumem sta ljudima smeta ako neko puca sa MOTOROM na MOTO skupu? Ako se dobro provodi a za to treba DOBRA ekipa nece ni primetiti da se uopste puca, e sad ako se smara onda misli da je van svih desavanja jer mu onaj pucac oduzima nejgov komad "slave" kao bajkera. Dodjite na skup sa pravim drustvom i provod je zagarantovan, nema veze koja je muzika, koliko je glasno ozvucenje, kolko se turira i puca , necete to ni primetiti. Skupovi su otisli u kuac zbog nemara organizatora i zbog velike zelje za zaradom a ne zbog bajkera ili motorista.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Sve tačno rečeno.

Posebno si ubo sa ovim "oduzimanje slave" pravim bajkerima koji su iznad situacije ali su ipak dosli na skup medju smrtnike pa se iznenadili jer nema crvenog tepiha za njih.

I da, premnogo puta se nema pojma koji je bend svirao :D dakle, bilo je dobro i da ne cuju pravi, to je zbog alkohola i zajebancije ;) bljak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja