Jump to content

Moto Zajednica

Pocket Tire Plugger - set za cepiranje tjubles guma

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Nista, moramo da dogovorimo neko iznajmljivanje! :)

Ja se vracam 7.posle toga dacu ti za put nikakav problem. :takoje:  ako treba bilo sta drugo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mica mala, 103 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA VFR Mica Mala

Ima u moto landu set za krpjenje guma koji sadrzi ampule sa vazduhom,gliste,lepak,skalpel,i one spicaste srafcigere za ubacivanje glista.Kappin je komlet ja sam uzeo i zadovoljan sam.Kome treba neka pogleda ;-) cena mislim oko 3500din

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

A, znaci problem je kvalitet doticnog primjerka. Moze biti naravno.

Ja sam iste takve "gliste" koristio vise puta bez problema / zadovoljan.

Moj kit je onaj iz louisa uz koji ide i par ampulica... mislim da je negdje oko 13-14 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Ja sam od 2. do 10. septembra u Rumuniji, tako da hvala na ponudi, ali moraću da nadjem alternativu. Proveriću to u Moto landu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8180 postova

Ajd kad je vec prodato da postavimo i alternativu. Ima ovoga na svakom cosku za ove pare:

 

http://www.kupujemprodajem.com/Set-za-krpljenje-tubules-guma-4474234-oglas.htm#photoBig

 

 

Gliste su njesra :D u odnosu na pečurke. Veruj na reč.

 

Pečurku kada dobro staviš, ne moraš na toplu vulkanizaciju do kraja trajanja gume, tj. drži do jedno 2mm pred kraj. Plus za gliste je što se mnogo lakše stavljaju (i vrše posao do vulkanizera).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

@sev

Vjerujem da si imao neko lose iskustvo ili nesto, ali moje iskustvo sa glistama je otprilike kako si opisao te pecurke.

Znaci nikad vulkanizer i uvijek gume do kraja ili skoro do kraja. U svakom slucaju prodjoh hiljade km sa glistama bez problema ili gubljenja pritiska.

E sad, moze biti da sam ja imao srece, posto stvarno ima disclaimer da mora vulkanizer ili cak nova guma, ne znam vise, ali ja vjerujem da to ima i na tim

pecurkama. Ili ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Ovaj komplet sa linka se moze kupiti u svakoj kineskoj radnji za 300 - 500 dinara, a i po pijacama ( verovatno od preprodavaca ). Mislim da je tu problem njihovog slabog kvaliteta, a mozda i zbog dugog stajanja po magacinima - ne videh ni na jednom datum pakovanja ili rok vaznosti. Meni se desavalo da zaturim tubu lepka i nadjem je posle par godina ( u medjuvremenu kupio drugi ), naravno da je bila neupotrebljiva jer je lepak izgubio svoja svojstva. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2524 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Uzeo prošle godine takav komplet u Automika u Zemunu.

Uzeo iz zezanja da vežbam na nekoj staroj gumi i vratio nazad istog trena kad sam otvorio.

Gliste se slepile jedna uz drugu, verovatno od stajanja negde na toplom i kako pokušaš da ih razdvojiš one se kidaju.

Lepak nisam ni stigao da testiram jer sam im vratio i uzeo pare nazad.

Cena je bila koliko se sad sećam ne veća od 500 din.

Ja sam planirao taj set da pazarim u Luisu da sam išao na vožnju do Slovenije ove godine ali kiša mi pokvarila račune.

Pogledaću taj set u Motolandu nije cena jaka ako ima apmule u njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja