Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Lanac bregaste sam platio 80€ . A kad sam raadio lanac bregaste mislim da nije bio potreban nov dihtung... kolko se secam... ako menjas lanac bregaste... proveri u kakvom je stanju španer lanca... dali dobro nateže opruga... i dali ima ogrebotina ili nekih oštećenja po njemu-španeru lanca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Preporuka je da se uz lanac menja i španer lanca ali je skup i tesko se nalazi... tako kazu.... ako je oslabila opruga ... procitao sam negde na forumu da moze da se stavi opruga španera- od tomosa valjda ona opruga što vraća sajlu za kočnicu... tako sam procitao negde... kazu da su neke kolege tako rešile problem sa španerom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd,Terazije
  • Motocikl: PX200e,Lambreta LD150,KLE

Gde nabavljate delove...??? ? Do sad mi nabavljao ovaj majstor. Ali od sad cu morati sam... ne isplati mi se vise preko njega... !

Kada si vec iz Krusevca grada imas

Moto Centar Gajic

037 49 33 49
Ja sam uzimao original delove  iz LOUIS-a
 po kataloskim cenama od
Bera György 
bera@adacity.net
024853284
063508068
0628240866
a ima i kod 
Akoš-a
Po kataloskim cenama,
plus 10% SAMO na akcijske.
063/101-28-79 
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Hvala druže. !!! Jednom sam bio kod njih. Ali prodavačica mi nije lepo objasnila sta sve moze da se kupi kod njih. I ja sam shvatio da imaju samo kacige, jakne i tako to. Ali ići ću opet da vidim dali imaju karike i gumice ventila ... jer mi troši ulje... pozz i hvala

 

Послато са GT-I9305 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: (napokon) Suzuki Freewind XF 650

Pozdrav... ima li gdje u Srbiji da se nadju originalni novi prednji migavci, tražio sam malko po netu ali ne mogu da nadjem?!

 

Neka ga ne mari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd-Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: Kawasaki Versus 650

Epa drugari porudžbine  od kože završene isporučene, pa sam se danas malo zanimao i preradio sedište mojega Klepetala. Slike sutra. Inače zbog neudobnosti  potrudio sam se da ne menjam mnogo stvari. samo da sedište uradim da bude udobnije. Sedište je ostalo isto istog oblika samo je zadnji kraj malo podignutiji a između nogu na mestu vozača malo sedište prošireno. Kako????Upllatite na račun pa ću vam kažem. Zajebavam se. Našao malo memo pene i rešio stvar dodao tamo gde je falilo i presvukao novom kožom. E sad vi koji se razumete u sedišta malko me vata nervoza zbog info koju sam dobio kad sam spomenuo da želim da preradim sedište i da hoću da ga presvučem pravom kožom. Rečeno mi je da to nikako ne radim, nego da sedište presvučem najobičnijom skajčinom. Ili brodskim skajem.ZAŠTO NE KOŽA???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: (napokon) Suzuki Freewind XF 650

Kolega sa nick-om "Jigoro Kano" ih ima, pitaj ga na pp.

Hvala ti puno, poslao sam mu pp, sad čekam... P.S: Jigoro Cano mu je nick ako neko drugi bude tražio.

 

Neka ga ne mari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: kawasaki kle 500

Epa drugari porudžbine od kože završene isporučene, pa sam se danas malo zanimao i preradio sedište mojega Klepetala. Slike sutra. Inače zbog neudobnosti potrudio sam se da ne menjam mnogo stvari. samo da sedište uradim da bude udobnije. Sedište je ostalo isto istog oblika samo je zadnji kraj malo podignutiji a između nogu na mestu vozača malo sedište prošireno. Kako????Upllatite na račun pa ću vam kažem. Zajebavam se. Našao malo memo pene i rešio stvar dodao tamo gde je falilo i presvukao novom kožom. E sad vi koji se razumete u sedišta malko me vata nervoza zbog info koju sam dobio kad sam spomenuo da želim da preradim sedište i da hoću da ga presvučem pravom kožom. Rečeno mi je da to nikako ne radim, nego da sedište presvučem najobičnijom skajčinom. Ili brodskim skajem.ZAŠTO NE KOŽA???

Zato sto se koza napije vode,ako te uhvati kisa, ondon ti odvugnu 00.a skaj samo obrises krpom i vozi misko..a kad posle toga osusis na suncu onda se sve sakupi i ukoravi..a skaj uvek isti..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Ljudi a kako se skida instrument tabla na naseim ljubimcima ?

Nervira me pinjon,pucka mi i mislim da je suv a ne mogu odozdo da ga skinem. I da li se on srafi ili ima neki drugi sistem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Šrafi se pinjon. Vrlo prosto se skida. Motorcanglama odvijes. A tablu ne moras da skidaš da bi podmazao sajlu

 

Послато са GT-I9305 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Ja imam isti problem. Sa pinjonom. Samo sto se moj bas mnogo čuje... iako sam podmazao. Mora da se stavi nov punjon. Ali tebi posto se manje cuje... valjda ce da prestane ako dobro nauljiš

 

Послато са GT-I9305 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

у сајле уље ЈОК!

 

Разреди се товатна, а мож' и графитна мас' у бензину и то се ушприца у бужир да пробије на другу страну и готово. Кад бензин испари, мас' се стврдне и супер.

 

Уље не ваља, нарочито лети, јер се угреје, разреди и исцури. Не ваља још и јер не прави довољно вискозан филм између сајле и бужира.

 

Ето...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Ааа, 'фала, 'фала! Стараћу се.

 

А паметно нам збори и Александар нам наш, уколико је сајлу мало напао мољац корозивац.

 

Ово може да се уради и са машћу у спреју. Има тога по радњама.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Ja sam tako radio sa mojom sajlom. Ulje je sutra dan bilo braon boje. Kao kafa. A sajla se sijala :D

 

Послато са GT-I9305 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1361 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Da li ste potpuno sigurni da je u pitanju sajla, da se ona čuje? Da bi proverili, najlakše je na oslobodjen donji kraj nakačiti bušilicu ili aku odvijač  pa poterati i gledati radi li brzinomer. Ako je sajla uzrok škripe to je i najmanji problem, rešiv sa par stotina dinara. Ako je sajla ipak ok, onda je već počela stara KLE-ova boljka, početak propadanja vodjice puža na točku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Meni ne skripi nego pravi tak tak tak u tabli,odatle mi se cuje,kao kad preskace neki zub a to je obicna cetvrtka. I to se desava samo pravo kad ga guram, u stranu ne. Kad ga upalim zahvaljujuci otvorenom izduvu i ne cujem vise hahahaha. Ali cuje se i tad. Probacu i ja sa odvijacem. Samo mi nije jasno zasto dole nisu stavili isto kockasto nego onaj "U".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: (napokon) Suzuki Freewind XF 650

Najbolja stvar je dobro napuniti WD-40 2-3 puta da skine svi rdju i sa sajle i sa košuljice, poslije toga u košuljicu napuniti masni sprej za lježajeve, imam ga u garaži ako bude potrebe mogu da slikam. Ja sam tako sredio svoj problem sa "cakćanjem".

 

Neka ga ne mari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

A jel ima neko iskusva sa pištanjem. Meni pišti u pm ! ? :/ reko bih da je iz sata. Skidao sam ga i podmazivao .... i nista... opet isto

 

Послато са GT-I9305 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: (napokon) Suzuki Freewind XF 650

A jel ima neko iskusva sa pištanjem. Meni pišti u pm ! ? :/ reko bih da je iz sata. Skidao sam ga i podmazivao .... i nista... opet isto

 

Послато са GT-I9305 уз помоћ Тапатока

Ima jedan mali ležaj u KM satu, baš tu gdje upada sajla, ako se on rasuo ili zarđao teško da ima spasa bez mijenjanja...

 

Neka ga ne mari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja