Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500, Suzuki gsxr 750

Dragi KLE prijatelji,

 

Nakon prvoga Int. KLE meeting-a u Bormiu - Italija , drugoga u Thüringen-u ,Njemačka došlo vrijeme za meeting u ovim krajevima.

 

 

 

Ovim putem, u ime ekipe KLE Croatia, pozivam Vas na

III International KLE meeting 2013. ,Gospić, Croatia ... od 28. do 30. lipnja 2013.

 

 

Bilo bi lepo ovaj dogadjaj posetiti, ili jos bolje organizovano otici 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Meni je ovo super, i dugo se dvoumim oko odlaska. Jako mi se ide ali sa druge strane ipak je to podrucje gde je bila oluja. Ne bih voleo da imam nekih neprijatnosti koje bi mi pokvarile avanturu. .....ne znam.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500, Suzuki gsxr 750

Meni je ovo super, i dugo se dvoumim oko odlaska. Jako mi se ide ali sa druge strane ipak je to podrucje gde je bila oluja. Ne bih voleo da imam nekih neprijatnosti koje bi mi pokvarile avanturu. .....ne znam.....

 

 

 

Ima i toga i ja o tome razmisljam, ali mislim da su bajkeri u vecini slucaja "iznad" toga....

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Zgb city
  • Motocikl: paKLEni

:takoje: Gospodo bikeri, polako spremajte stvari i ne razmišljajte o problemima jer nitko vam ništa neće, strah je neopravdan pogotovo ako ste nasmijani i otvorenog srca. 98 posto ste sigurni, zašto kažem 98, zato jer uvijek i svugdje ima "budala" može se dogoditi da neki klinac koji se rodio 91 ili kasnije nešto dobaci jer je cuo da mora biti tako ali i vi to jako dobro znate da se takvi nalaze svugdje, ne obazirite se na takve.

Naš KLE forum Croatia ima mnogo prijatelja iz Srbije s kojima se vozimo i posjećujemo, bili smo u Čačku, vozili se po zapadnoj moravi na splavi.........vozili se s Pecom iz Zrenjanina po cijeloj Europi........slobodno posjetite forum i vidjet ćete da nam je druženje i dobro društvo na prvom mjestu........Ne obazirite se na jadne političare , nego živimo život slobodnih bikera.

Svi znate i za Nikolu Mrakovčića, slobodno pitajte i njega, vjerujem da vam bude isto rekao.

 

daKLE.....Spremajte se polako i dogovarajte......u postu ZgAntea imate sve detalje i na vama je da se odlučite samo jel vam treba rezervacija ili šator......očekujemo vas i bit će nam drago da mnogo KLEaša dođe iz vaših krajeva....... :zdravo: :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Ja planiram pocetkom jun-a da prodjem kroz HR,ali lagao bih kad bih rekao da nema bar malog tripa da ne bude nekih neprijatnosti na tom putu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Sa drugarom sam bio na Panonija kupu u skate boardingu koji se organiyuje u Osijeku, mislim da je to bilo pre 4 godine. Išli smo sa Golfom 2 sa BG tablama i niko nam ništa nije ni rekao niti bilo šta drugo. Bio je jedan momenat na samom kupu pored skate parka kada nas je neki lik iz obezbeđenja pitao da li mi iz Srbije spavamo u šatorima našta sam mu ja odgovorio da spavamo u nekom hotelu u centru iako smo se mi taj isti dan vraćali nazad. da li je taj lik imao neku zlu nameru to ne znam pošto nismo išli do hotela da vidimo da li će se okupljati neka banda :) se ostalo je bilo dobro. po mom mišljenju veće su šanse da ljudi dobro provedu nego da bude nekih neprijatnosti. predlošio bih takođe da ako se kreće iz Srbije onda da to bude organizovano, skupljate se usput i do granice da budete "na gomili", tako se dodatno smanjuje verovatnoća neprijatnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Pancevo, Srbija
  • Motocikl: trenutno bez, bio KLE `04

Ajd ljudi nemojte se tripovati oko toga, ja sam terao kle-a na Cro tablama 2 godine po Srbiji i nikada nisam imao bilo kakvih problema sa dobacivanjem, sviranjem ili bilo cime slicnim, a takodje se takmicim po Cro i proputovao sam dobar deo Slavonije i cesto sam u Zg, a u Istri svako leto. Ne bi mi bilo sve jedno da ostavljam motor ili kola nocu na ulici po Dalmaciji al za sve ostalo je bespotrebno brinuti.

 

Pogotovo kada ste u skupini kolega bajkera na organizovanom skupu, a posebno KLE-asa, nema razloga za brigu gde god bili :)

 

Na zalost male su sanse da cu ici do Gospica, jer mi pada u sred ispitnog roka, al ako se ukaze prilika pa makar i krenuo na put bez ikakvog planiranja, eto me dole... To je predobra prilika da se razvije prica sa kolegama KLE-asima iz zemalja sa boljim standardom koji mnooogo voze i verovatno znaju sve fore i fazone oko naseg mezimca.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

Planiram da kupim KLE, ali trazim neko resenje da se oslobodim muke oko zamene unutrasnje gume na putu.Neko mi rece da zamena tockova kosta oko 500 evra, a to je ipak previse.Da li je neko koristio ovo na svom motoru i ako jeste, kakva su mu iskustva i gde moze da se nabavi? http://www.youtube.c...d&v=9sjvJXJWtAA

Ili ovako nesto?

http://www.totalbike.rs/delovi/tocak/unutrasnje-gume/slime-unutrasnja-guma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Preko puta TC Zira u Ruzveltovoj imas malu radnju moto opreme, a vlasnik pravi i sajle za motore. Koliko sam shvatio treba da mu odneses originalnu i po uzoru na tu on ce ti napraviti novu. Mislim da je okvirna cena oko 1k dinara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

u stvari meni je pukao buzir na sajli e sada ne znam jel to ide sve u kompletu ili...

Ako je samo bužir onda možeš i plastikom od čaše kiselog mleka i crnom izolirkom da središ.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

ne bi da budzim kupio bi originalnu samo ne znam gde ima.Hvala u svakom slucaju, ako ne budem nista nasao moracu da se snalazim

 

Kupi originalnu,sajla za gas je drugacija (tanja-savitljivija) od sajle za kvacilo koja moze da se pravi...ja sam porucio iz UK (ebay) i sajlu za gas i kontra sajlu kao i za kvacilo skinute sa modela iz 2005-e i OBE tri 1oda.gif platio 20 e dok mi je samo jedna originalna ovde kostala oko 35 cini mi se a mozda i vise...pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

danas sam montirao nove gume na KLE-a,usput zamenio sva tri lezaja na zadnjem tocku,odmastio zamascene delove oko zadnjeg lancanika,ispravio onaj flah koji se nalazi u pinjonu brzinometra(koji se nekako iskrivio i usput pokidao sajlu), ustanovio da bih morao da zamenim zadnje plocice i sajlu kilometar sata koja je pukla odmah iznad metalnog dela koji ulazi u pinjon...sutra planiram da montiram podmazivac lanca,fiksiram prednje zmigavce posto su pukle gumice koje ih drze,da napravim uticnicu pored km sata za struju za punjenje mob-a,i tako jos neke sitnice....imate ideju gde bih mogao da kupim tu km sajlu i plocice?i koliko bi to moglo da kosta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Preko puta TC Zira u Ruzveltovoj imas malu radnju moto opreme, a vlasnik pravi i sajle za motore. Koliko sam shvatio treba da mu odneses originalnu i po uzoru na tu on ce ti napraviti novu. Mislim da je okvirna cena oko 1k dinara.

 

imas ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

Marfi, proveri i Boban sajle na Dušanovcu.

 

Hvala za info.Jel inace oni imaju katalog ili bi morao da im skinem i ponesem ovu moju sajlu pa po njoj da urade?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500, Suzuki gsxr 750

Evo ovih dana sam uz malo muke uspeo da namestim nosace za kofere na KLE-u. U pitanju su krauser k2 koferi, bocni od po 42 i centralni od 40 l, sto mog ljubimca pretvara u pravi mini bus na dva tocka 1moto3.gif.

 

Evo malo slika nosaca, a ostajem duzan slike sa svim koferima.

 

post-26701-0-74858300-1361360197_thumb.jpg

 

post-26701-0-76619600-1361360225_thumb.jpg

 

 

post-26701-0-13115500-1361360360_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500, Suzuki gsxr 750

Nije minibus već omanji kamion, sada možeš i selidbe da radiš 1oda.gif

Još da metneš vizir napred i da ne silaziš narednih 200km 1aha.gif

Vizir je jedno od sledecih ulaganja sigurno, samo malo da se prolepsa vreme, pa da skocim do Bga 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja