Jump to content

Moto Zajednica

hapsenje na miseluku

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2840 postova

lik sa cbr 1000 rr,vozio bez dokumenatai-ima stranu dozvolu ali ne kod sebe,licnu kartu nema kod sebe,motor nije njegov,neregistrovan,preko duple,  2,6 glave,vise puta naprednjaka,nazadnjaka,opirao se legitimisanju pa dobio lisice i dalje videcemo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5774 postova

Juče oko 17-18h su stojali sa putnom na izlazu iz "Mikserove" krivine i pecali verovatno ko će motorom u krivini obilaziti kola. Svakako nisam neki ljubitelj Mišeluka ali čisto da upozorim ekipu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Preključe dve patrole sa obe strane puta prema mišeluku, vidim - maltretiraju bicikliste.

to im je sad laka lova, jer biciklisti ne smeju da voze zaustavnom, a pesacka je em uska, em puna dzombi, em mislim da ni njom ne smeju da djiraju, nego samo da guraju... :/
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Kad ljudi normalno voze i pridrzavaju se nekog pravila da ne ugrozavaju druge nece ih ni milicija dirati. Prosli vikend bilo 20-30 motora na miseluku. Bilo i milicije. Ukljucivanje preko puno linije pored policijske patrole, ali niko nije pravio problem jer su se vozaci normalno ponasali a ne divljali i dizali na zadnji, prednji kuraca palaca...

 

Ali nije se on tako besan rodio..neko mu je omogucio da svojih 20-30 ili koliko vec godina provede u tom stilu..nece taj videti ni zatvora ni kazne...nazalost

 

 

 

Preključe dve patrole sa obe strane puta prema mišeluku, vidim - maltretiraju bicikliste.

 

Zadnjih par puta kada sam prolazi tuda uvek ima milicije. radar cesto bude pred ulazak u tunel sa severne strane ali ih zaustavljaju na ulazu u novi sad.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Ali nije se on tako besan rodio..neko mu je omogucio da svojih 20-30 ili koliko vec godina provede u tom stilu..nece taj videti ni zatvora ni kazne...nazalost

 

 

 

 

Lepo si napisao, kaznu ce videti ali je nece osetiti... Mislim sve zavisi ko je tj. ko mu cuva ledja...mozda ce mu se i izvinjavati sto su ga uhapsili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

pa za vikend od njih 50motora 20 je jurcalo i tockarilo jel su trebali sve da ih pohapse?

Koliko znam, staza je za jurcanje i divljanje...a opet, koliko znam, Mišeluk to nije...to što policija žmuri na jedno oko kada se pojedinci glupiraju na Mišeluku na zadnjem točku i kada odmeravaju čiji je duži, to ne znači da je to opravdano i normalno ponašanje u saobraćaju...i da...treba pohapsiti svako tako bahato ponašanje kao dotičnog lika sa početka teme...

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Policija kao i njeno rukovodstvo u Srbiji nije normalno i nesposobno je, pogotovo onaj u cvikama, sada je neki direktor policije, čini mi se, pratim ga par godina, potpuni nesposobnjaković. A i vi ovdje, komentarišete kao neko udruženje protiv omladine, bajkera, pišete treba ovo treba ono, raja došla malo da se ispraši, mora negdje, bolje i na Mišeluku nego po gradu... Ne mogu da vjerujem da su bajkeri što komentarišu i što su za kažnjavanje, to mi nikako nije jasno. Ovakav režim kažnjavanja nije normalan u državi koja je u krizi, u kojoj narod teško živi, a policija se cifra za sve i svašta, uvijek mogu naći način da te oderu.

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Mostarac, ako mora negde neka idu na stazu, nije mi jasno da neki podrzavaju nasilje u saobracaju, a divljanje doticnog lika je upravo to.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Nismo mi za kaznjavanje bajkera nego smo za kaznjavanje debila koji rizikuju i svoj i tudj zivot, nesmotreno i bahato divljajuci po gradu, ne bitno da li je to Miseluk ili ne...na Miseluku ima podosta saobracaja pa samo treba takav debil da se zakuca u neki auto, a u tom autu da je neka prosecna porodica sa dvoje male dece. I da li biste onda bili protiv kaznjavanja takvih?

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Nismo mi za kaznjavanje bajkera nego smo za kaznjavanje debila koji rizikuju i svoj i tudj zivot, nesmotreno i bahato divljajuci po gradu, ne bitno da li je to Miseluk ili ne...na Miseluku ima podosta saobracaja pa samo treba takav debil da se zakuca u neki auto, a u tom autu da je neka prosecna porodica sa dvoje male dece. I da li biste onda bili protiv kaznjavanja takvih?

Ti izrežira kako tebi odgovara, šta bi bilo kada bi bilo, pa ne bi onda smio iz kuće izaći ! Debil je debil, pa gdje se god on nalazio ili šta god vozio, najviše je debila u autima... Taj što je uhapšen će više izbjeći udesa negio svi ti vaši fini vozači, koji poštuju zakon, koji su u najviše slučaja pisali debili... Taj zna voziti, a to je najvažnije... Jeste vi za kažnjavanja, evo po temama se polomište ko će gore napisati, samo pametovanja i podržavanje kažnjavanja, sada ćete pisati do besvjesti kako ga treba linčovati. Svi mi  kršimo zakon, ovako ili onako. Po tom vašem zakonu, uvijek bi neko bio kažnjen, jer uvijek imaju razlog, pa samo vi podržavajte.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Mostarac, ako mora negde neka idu na stazu, nije mi jasno da neki podrzavaju nasilje u saobracaju, a divljanje doticnog lika je upravo to.

Da, tamo neki idiot napisao da je nasilje u saobraćaju kada se točkari i sada bi mi svi trebali to podržati... Kakvo nasilje ljudi moji, šta vam je, kome to smeta,... Kakvi ste vi bajkeri, e svašta...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Može da vozi kako hoće.Ali osiguranje nema to što nije registrovan meni nije bitn ali to što nije osiguran jeste.Neće da se legitimiše znači krimos krije se .Pa treba da ga ubiju na licu mesta za primer i onda bi imali svi manje problema.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

 

 

Mostarac, ako mora negde neka idu na stazu, nije mi jasno da neki podrzavaju nasilje u saobracaju, a divljanje doticnog lika je upravo to.

Da, tamo neki idiot napisao da je nasilje u saobraćaju kada se točkari i sada bi mi svi trebali to podržati... Kakvo nasilje ljudi moji, šta vam je, kome to smeta,... Kakvi ste vi bajkeri, e svašta...

 

 

Veoma je ruzno da bajkere generalizujes i poredis sa profilom seronje koji je uhapsen...

 

Nije tačno da sve bajkere generalizujem i poredim sa ovim bajkerom ! Ja poznajem a i vi sigurno dosta takvih ljudi. Ako je kriminalac u redu, a sve ostalo navedeno ne podržavam. Meni se čini da niste realni, a pogotovo iskreni. Vožnja na zadnjem je normalna stvar, na prednji pogotovo, prelazak preko pune, mislim smiješno stvarno, radi čega čovjeka nagrdište...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ovde uopšte nije poenta u stilu i načinu vožnje nego u drugim kriminalnim delima.Nezakonite vožnje su prekršaji ono o čemu je ova priča početa je krivična odgovornost.

Ja sam siguran da svi do jednog na ovom forumu svaki dan prave prekršaje,a kriminalom koji podleže krivičnoj odgovornosti se bave retki

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

nikad mi nece biti jasno zasto se ovakve akcije policije negde napolju velicaju i podrzavaju, a kada se to dogodi kod nas onda je to haos, bezumlje i obicno ga sprovode nesposobnjakovici?

i kako postupiti sa nekim ko bez dozvole krsi saobracajne propise neregistrovanim motorom i jos se opire legitimisanju?

a da, to sto neki idiot propise se naziva zakon i njegova primena nas razlikuje od zakona jaceg odnosno divljeg zapada

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Ovde sve fini svet niko nepravi prekrsaje,kada je guzva na semaforu niko se ne provlaci pored vozila,van grada postujete ogranicenje 80 kamioni vas obilaze divno stvarno...Ne podrzav divljanje po gradu i voznje od 200 itd ali nikada necu cekati u koloni na semaforu i ici 50 po gradu..

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

cisto da se podsetimo..."Videla sam ga kako se posle raskrsnice kod “Merkatora” podiže na zadnji točak i prošao je pored mene. Nisam se okretala za motorom i onda sam čula strašan udarac i pogledala iza. Videla sam kako motor i neka tela lete po vazduhu i samo sam zatvorila oči. Kada je nastupila tišina krenula sam ka mestu sudara i videla dete kako leži nepomično na zemlji i dva čoveka. – priča vidno uznemirena stanaka jedne od obližnjih zgrada"...

 

u nedelju sam obisao dva kruga oko miseluka u zakonom propisanoj brzini, i skontao da je djavo odneo salu i da bolje produzim na frusku jer postoji velika shansa da se nadjem nekome ni kriv ni duzan u putanji...da sam se osecjao sejf - nisam...no to je mozda iskljucivo moj trip i ostali nemaju taj "problem"...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Ma kakav miseluk ja samo ako idem ka karlovcima ili ka fruskoj,tamo je teski indijanluk,drugar i ja zastali malo tamo za vikend to je cirkus od sveta lik pravi krugove sa tatinim fiat stliom dizelom itd kao lud je vozi ludo..ja samo kazem da 90 posto ljudi na motoru pravi prekrsaje,sam sam jedan od njih..ali to nema veze sa nasilnickom voznjom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

 

 

Kad ljudi normalno voze i pridrzavaju se nekog pravila da ne ugrozavaju druge nece ih ni milicija dirati. Prosli vikend bilo 20-30 motora na miseluku. Bilo i milicije. Ukljucivanje preko puno linije pored policijske patrole, ali niko nije pravio problem jer su se vozaci normalno ponasali a ne divljali i dizali na zadnji, prednji kuraca palaca...

 

 

Заборави још да напоменеш и заустављање саобраћаја да би се цела секта укључила у исти одједаред :):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2840 postova

nisam siguran da je hapsen zbog voznje,doslo je do naguravanja sa pandurom oko legitimisanja,pandur ga upozorava da mora da slusa naredjenja on nista i onda su pale lisice.I ja jurim ponekad ako se 120 na pravcu u tri trake naziva junjavom,ali  uvek se vidi  ko zna da vozi,doduse na misluku vecina koji teraju pun gas pravcem u krivini su ......,problem je ako se neko kolima prestrojava a negleda pa neko naleti odnazad.Doduse mislim da se za 10 godina to desilo samo jednom.Covek je u gacama i papucama udario odnazad i preleteo auto ali je srecom pao na travu ali mu nije nista bilo.Meni je na miseluku vise puta patrola rukamaa pokazivala- kao sporije a isao  sam preko pune i kolone.Znaci ipak su tolerntni,ali izgleda da je problem kad ugrozavas njihov autoritet.Jednom pre 2-3 godine zena je obila infarkt u kolima kad je neko prosao pun gas,i od onda pocinje ostrenje k... murije

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Kontam da su ga uhapsili vise zbog neposedovanja papira od motora i dozvole, +zbog drskog stava pri legitimaciji, jer kad bi hapsili sve ljude koji cepaju zadnjake i voze iznad ogranicenja, imali bi posla u 3 smene   :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja