Jump to content

Moto Zajednica

hapsenje na miseluku

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: zemun

 

 

U cemu je problem ako se malo ostrije potera motor?

Oni koji to ne rade ili ne umeju - ok, niko ih ni ne prisiljava na to.

Definiši nam molim te to "malo oštrije"

Pojam nije jednoznacan.

"Malo ostrija voznja" je razlicita od slucaja do slucaja i zavisi od mogucnosti i vestine vozaca i motocikla.

Meni se čini da ti malo sereš , a zamisli samo, pojam "malo sereš" isto nije jednoznačan i takođe zavisi od slučaja do slučaja i zavisi od mogućnosti i veštine seratora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tacno, mozda ja, sto kazes, malo serem, ali tvoje seratorske mogucnosti su bezgranicne. Eto, ni to nije jednoznacno odredjeno, ti si zivi dokaz.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: zemun

Ne razumem da neko može da opravda (ili to pokuša) vožnju bez dozvole, neregistrovanim motorom i da se suprotstavlja policiji!

Bog te mazo, jos se i suprotstavlja policiji ???!!!

Za prekrsaje i nekako, ali to sto se suprotstavlja policiji, ma nemam reci!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Drag mi je tvoj cinizam, ali imaš dovoljno godina da se sećaš i da znaš, šta bi se pre izvesnog broja godina desilo zbog suprotstavljanja miliciji. A i šta bi se desilo u kolevkama demokratije, danas, zbog iste stvari. Google je čudo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Drag mi je tvoj cinizam, ali imaš dovoljno godina da se sećaš i da znaš, šta bi se pre izvesnog broja godina desilo zbog suprotstavljanja miliciji. A i šta bi se desilo u kolevkama demokratije, danas, zbog iste stvari. Google je čudo!

Pomilkili bi ga pendrekom po lobanji i umili suzavcem, za početak :D

 

Ma suvišno je govoriti, lik je zaslužio sve što ga je snašlo i takvi ko on se ne mogu nadati ničemu boljem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: zemun

@Sumadinac

 

Jeste,u pravu si, ne bi se desilo nista dobro.

Ali to i dalje nije razlog da se, bar ja, zgrazavam kada se neko suprotstavlja saobracajnoj policiji.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

@Sumadinac

 

Jeste,u pravu si, ne bi se desilo nista dobro.

Ali to i dalje nije razlog da se, bar ja, zgrazavam kada se neko suprotstavlja saobracajnoj policiji.

Samo zamisli, ako ovo (suprotstavljanje saobraćajcima) bude uobičajeno, gde je kraj? Šta onda prilikom pljačke, ubistva, razbojništva... Po ovoj logici, treba se suprotstaviti oružjem? Onda nema kraja.

Daleko od toga da ja štitim saobraćajce, svi znamo šta se dešava i da skoro i nema stvari koje se ne mogu rešiti sa par crvenih, ali mislim da je suprotstavljanje policiji malo preterano. Ali, to je samo moje mišljenje Prihvatam da ima i onih koji drugačije razmišljaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

"London's legendary Ace Cafe has been under threat of closure before due to the actions of a few idiots, so after last weekend's crash near the venue, will it be able to stay open? We chatted to MD Mark Wilsmore to find out"

 

Ostatak priče: https://www.carthrottle.com/post/what-is-the-future-of-the-ace-cafe-following-sunday-s-horrific-crash/

 

Ima i vani papaka i budala, saobraćajna policija se bori sa njima kako zna i umije, a teško je, ima ih dosta, sam London ima više bajkera nego čitava Srbija, a Ace Cafe je popularno okupljalište i automobilista. Zamislite samo koliko oni batica ko što je ovaj sa Mišeluka spakuju dnevno, a tek vikendom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

"London's legendary Ace Cafe has been under threat of closure before due to the actions of a few idiots, so after last weekend's crash near the venue, will it be able to stay open? We chatted to MD Mark Wilsmore to find out"

Za ove preko to kažu njihovi zemljaci, ljepo piše, e sad nisam baš siguran kako se engleska rječ "idiot" prevodi na srpski, ali mogu da pretpostavim. A budući da se ponašaju isto, možemo ih poistovjetiti sa ovim domaćim "papanima i budalama".

 

Malo ko ima išta dobro da kaže o likovima koji se tako ponašaju u saobraćaju, oni rjetki su samo istomišljenici, željni pažnje i dokazivanja u svrhu hranjenja sopstvenog ega. Voziti tako okružen tolikim ljudima može dokazati samo ko je veća budala, a vozačko umjeće se dokazuje na stazi, gdje su isti ti likovi rjetka pojava

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Video sam postavio da uvidite razliku u mentalitetu. Vidite kako vozači automobila strpljivo i pažljivo prolaze i najnormalnije nastavljaju svojim putem, niko ne reaguje ili ne daj bože da pravi neki problem. Zato što dobro znaju šta je Ace Cafe i šta se tu dešava vikendom. Isto bi trebalo da bude i sa Mišelukom kad ovo ne bi bio jebeni Balkan.  :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: zemun

U pravu si Mitri.

Ali sta vredi kad ovde kojekakvim dusebriznicima odmah proradi zavist i sujeta kada vide da neko na mptoru radi ono sto oni ili ne znaju ili ne smeju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Video sam postavio da uvidite razliku u mentalitetu. Vidite kako vozači automobila strpljivo i pažljivo prolaze i najnormalnije nastavljaju svojim putem, niko ne reaguje ili ne daj bože da pravi neki problem. Zato što dobro znaju šta je Ace Cafe i šta se tu dešava vikendom. Isto bi trebalo da bude i sa Mišelukom kad ovo ne bi bio jebeni Balkan.  :takoje:

A zašto bi neko sa autom reagovao i pravio neki problem?

 

Kako to kod nas reaguju i prave probleme?

 

Šta bi to trebali da rade? 

 

I da li stvarno misliš da se kod njih ne dešava da neko napravi pičvajz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: zemun

 

U pravu si Mitri.

Ali sta vredi kad ovde kojekakvim dusebriznicima odmah proradi zavist i sujeta kada vide da neko na mptoru radi ono sto oni ili ne znaju ili ne smeju.

Ili nece, jer nisu balava decurlija kojima hormoni diktiraju postupke. Zanimljivo je kako ti ta opcija nije pala na pamet.

 

Moze i ta opcija - i znaju i smeju, ali nece. Ok, ali ni to nije razlog da pljuju po onima koji hoce.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

U pravu si Mitri.

Ali sta vredi kad ovde kojekakvim dusebriznicima odmah proradi zavist i sujeta kada vide da neko na mptoru radi ono sto oni ili ne znaju ili ne smeju.

 

U pravu si Mitri.

Ali sta vredi kad ovde kojekakvim dusebriznicima odmah proradi zavist i sujeta kada vide da neko na mptoru radi ono sto oni ili ne znaju ili ne smeju.

 

ajde stavi neki svoj video šta ti radiš na motoru i gdje pa da nas prođe zavist. pretpostavljam da se dižeš i na prednji i na zadnji u centru Zemuna i to vjerovatno u pješackoj zoni.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: zemun

Pa naravno, u pesackoj zoni. Bezbednije je jer tu nema automobila. Treba voditi racuna o bezbednosti cak i pri takvoj voznji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Normalno da uvek ima pajsera koji na sve moguce nacine kvare sliku u javnosti o "stvarnim" bajkerima. Ovaj lik je jedan od njih i tu nema sta vise da se prica...

 

@Mostarac to sto nije u originalnom postu opisano kako i zasto je uhapsen ne znaci da se ne znaju razlozi zasto je to tako. To sto si ti bio u NS-u pre 31-u godinu treba da znaci sta? Ne razumem... Tako je, obicno prvo procitam o cemu se radi pa onda odgovaram na teme a ne prozivam kao ti da smo "kao strine". Ima nas i ozbiljnijih ovde na forumu, to sto se neki clanovi kroz salu izrazavaju na forumu, sarkazmom ili sta god, ne znaci da je manje bitan odgovor.

 

Ja koliko vidim, ovde se ljudi tako izrazavaju samo ako je originalni post nelogican, neozbiljan ili ako treba staviti do znanja originalnom posteru koliko je to sto je napisao/uradio glupo i da ne treba to da mu se ponovi.

 

Niko tebi nije kriv sto si "stariji bajker" pa ne mozes da se vidis u takvom vidu sale/komunikacije.

 

Toliko, nemam nista protiv tebe, sve je ok, imas pravo na misljenje kao i svi ostali, samo opusteno i bez dizanja tenzija bez potrebe

Ja sam napisao da sam bio u NS zato što me Slaviša iritirao, kao on živi u NS pa zna šta i kako, eto zato sam to napisao ! A takve strine(bajkeri) me u opšte ne interesuju, eto toliko.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Cek, tebe je iritiralo zato sto se ta vest desila u mom gradu i to sto znam o cemu se radi? Au jbt... ne verujem....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Pa naravno, u pesackoj zoni. Bezbednije je jer tu nema automobila. Treba voditi racuna o bezbednosti cak i pri takvoj voznji.

još samo video pa da zaokružimo pricu, bez videa sve su samo puste price.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Cek, tebe je iritiralo zato sto se ta vest desila u mom gradu i to sto znam o cemu se radi? Au jbt... ne verujem....

Otkud tebi pravo da komentarišeš nešto u šta si dobro upućen, to se kosi s tradicijom, ne možemo tako. Ako nemaš pojma onda ok, komentariši, ali ako si upućen, molim te suzdrži se od zasnovanih komentara, nije red :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

 

Cek, tebe je iritiralo zato sto se ta vest desila u mom gradu i to sto znam o cemu se radi? Au jbt... ne verujem....

Otkud tebi pravo da komentarišeš nešto u šta si dobro upućen, to se kosi s tradicijom, ne možemo tako. Ako nemaš pojma onda ok, komentariši, ali ako si upućen, molim te suzdrži se od zasnovanih komentara, nije red :D

 

 

Ne znam brate, nisam pametan. Sta odgovoriti na to....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja