Jump to content

Moto Zajednica

R1150RT: Prepravka policijskog modela u regularan

Recommended Posts

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

 

 

 A ime mi je Punisa tako da se ne deklarisem kao pun samo sam svoj nik nazvao po svom imenu,posto nema ni jedan drugi Punisa. Tomi je ime od pradjeda  ;)

 

Da nije Račić?  ;)

 

Taj sam! cuvajte se neistomisljenici  :tras2:    :)

 

Prađed je bio gorski vuk.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Hvala Golube,praticemo se mi u kolonama i ove godine  ;)

 

Vidim da je malo "euforija" oko novog motora, mislis tj. hteo si napisati "praticemo se mi u kolonama i SLEDECE godine" il sam nesto propustio :stabre2::D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 869 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

 

Hvala Golube,praticemo se mi u kolonama i ove godine  ;)

 

Vidim da je malo "euforija" oko novog motora, mislis tj. hteo si napisati "praticemo se mi u kolonama i SLEDECE godine" il sam nesto propustio :stabre2::D

 

Pa to  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 869 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Motor stigao pre 2 sata.Provozah ga celih 100m .Utisci ako se to mogu nazvati utisci. Motor je mnooogo velik i veoooma tezak. Meni puuuno lep i izgleda zaista mocno.  Nadam se da cu nauciti da manipulisem sa njime po gradu,posto mi deluje kao ladja.Svakako nije za cimanje od kafica do kafica i nisam ga za to kupovao,ali volim po letnjoj noci da se provozam gradom.

Smanjice se vremenom :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

E sad dok ne dodje leto, ti zakolji nesto cetvoronozno, pa pozovi da se zalije motor (radi uroka). Vidim iz napisanog da ti je malo na izgled prevelik, pa evo jedan savet dok ga ne upoznas dovoljno: za pocetak uvek kreci sa ispravljenim prednjim tockom, jer u suprotnom ces se prevrnuti (znaci ni levo ni desno da ti je okrenut korman). isto tako i kad se zaustavljas. Mozda ce ti biti ovo smesno, ali poslusaj me i imaces citave retrovizore.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 869 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Dane lepo kazes ,tako sam se i ponasao pravo da ti kazem. Kao da sam seo skoro pa prvi put, tocak samo pravo :)

 Djunta ti umes da me ohrabris uvek mi (po) kazes ono sto treba  :takoje:  kako plesu sa njima kao da su devojke :BMW2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Kad ja mogu sa skoro 66godina da ga motam kao APN-a, ti sa 30g ces se popeti sa njim na drvo. Srecno ti bilo, i pamet u glavu, a na ovakvom motoru su suvozacice najzadovoljnije. Sednu i debele i mrsave.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 869 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Evo nekih slika... Stigla ova plastika iz kanade pre neki dan ,suvozacko sediste stiglo iz engleske danas ali nisam stigao da odem do poste pa cu sutra.

post-35878-0-23921900-1450472245.jpg

post-35878-0-30786900-1450472267.jpg

post-35878-0-74175400-1450472296.jpg

post-35878-0-45797100-1450472329.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

U izgleda mocno! Generalno kad ides solo na neku voznju mozes da ostavis taj pandurski kofer, mada ne znam koliko ima mesta u njemu samo to zeleno prefarbaj u sivo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Nek je sa srecom motor,ne boj se sto se tice gabarita,naviknuces se veoma brzo,posle njega ce ti svaki motor biti kao igracka..


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1379 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Isto kao i zenama , cas se naviknu na veliko :)

 

Moto stvarno prava ladja, samo mu ruzan ovaj zadnji kraj u pm, lepse izgleda sa bocnim koferima.

No doktore kad otopli provozaj se do tazbine pa da vices pivce za nov motorin. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Dane lepo kazes ,tako sam se i ponasao pravo da ti kazem. Kao da sam seo skoro pa prvi put, tocak samo pravo :)

 Djunta ti umes da me ohrabris uvek mi (po) kazes ono sto treba  :takoje:  kako plesu sa njima kao da su devojke :BMW2:

 

Da se nadovežem na Dedino, svaki BMW Bokser kad je točak okrenut u stranu hoće da se povrati u nazad, nakrene i padne pa mu ne treba to dozvoliti, znači samo gas i poterati ga unapred, otprilike tako nekako. Svaki motor je težak pa čak i onaj od 100 kila, samo je pitanje sa kojim je lakše manipulisati što je stvar predubeđenja i veštine. Kad se uspostavi ravnoteža, svaki je isti i tad se svi jednako ponašaju.

Promenio član đunta
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 869 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ma ceracemo se mi dugo ja se nadam.naucicu ga da 'ebe oca ;) Hvala na savetima i podrsci.Kad ima volje ima i nacina.  Zeko od sada u Vrnjacku Banju samo turisticki, nisam vise u toj vezi....cuo sam da vam je hotel bas lep.Kada budem svracao zovem na pice :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 869 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Posle provozanih jucerasnjih 50 km na sjajnoj dedamrazijadi koliko sam pun utisaka samog dogadjaja toliko sam i odusevljen motorom. Ja prosto jedva cekam da sednem na njega ponovo. 

 

* Polozaj za voznju je nesto sto mogu  opisati samo kao savrseno. vozim u koloni juce pored ostalih kolega i shvatam da sam privilegovan ovim polozajem u voznji.

* Udobnost je takva da sam kroz Sarajevsku vozeci se u povratku normalno vozio ,pogledao u sat u jednom trenutku i vidim 100km/h  :staa2:  hocu reci ne oseca se brzina uopste.

Na obrenovackom putu sam ga malo probao do 140km/h odsevio sam se kako nekako tecno ide i bez vibracija, bez tenzije. kada sam podigao vizir vetar me mimoisao potpuno,zastita za noge fenomenalna.

* U krivinama to malo sto sam osetio lezi mi cak nekako sigurnije od mog doskorasnjeg suzuki bandita.

* Medju prvim stvarima kojie sam primatio je nedostatak onog "TAK" kada ubacim u prvu brzinu,mada i u ostale.

* U saobracaju cak i kroz guzve kod sajma,u Nemanjinoj,Sarajevskoj,slaviji nikakve mi probleme nije pravio. provucem se izmedju kola naravno obazrivije nego pre.

 

* E sada i nesto lose da kazem o njemu. Tezina motora je jedino nedostatak prilikom parkiranja,dobio sam upalu :) . Zbog sirine sedista noge su mi rasirene i gubim na visini pa se tesko odapinjem nogama o asfalt. ovo bi mogao da bude problem u buducnosti.Mada prilikom onog stani kreni u guzvi mi nije nikakav problem, sasvim dobro se ponasa i to mi ne smeta.

Ne znam da li postoji mogucnost spustanja ogibljenja i kako se to radi. jedno 3,4,5 cm kada bih ga spustio bilo bi odlicno. Moja mere su inace 173cm 72kg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Jesi li proverio da li ti je sediste spusteno do kraja? Postoje i ona udubljena sedista za njega, ali nisu jeftina..Ja opet pa imam drugu muku, meni je moj previse nizak,digao sam sediste do kraja ali bi valjalo jos da bude vislje..190cm i 110kg ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 869 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Spustno je do kraja,to sam prvo uradio :) ako to vesanje ne moze da se koriguje,moracu sediste da napravim malo uze i ako moze malo nize. Mislim mogu i ovako al za rikverc muka ziva :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2404 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Kako si registrovao s obzirom da je stigao sa jednim sedistem,a sada ima dva? Meni su svojevremeno trazili atest za drugo sediste, ali sam ja iskukao na tehnickom da mi overe da je fabricki predvidjeno za dva. U MUPu su to prihvatili kao konacno resenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 869 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Nisam ga registrovao bio sam drzak i otisao na skup nadajuci se da me niko nece dirati u koloni.Do skupa i nazad sam molio boga da me niko ne zaustavi. 

Inace u carinskoj deklaraciji mi pise da je broj mesta za sedenje 2. Takodje u nemackim papirima pise sitzplaze 2 i to na 2 mesta u dokumentima.Tako da mislim da mi niko nece praviti problem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja