Jump to content

Moto Zajednica

Menjam motor (motore) za kombi

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Kao sto se kaze u naslovu potreban mi je putnicki ili teretni kombi ,povisen, kratki, dizel, godiste od 2002 pa navise,za projekat pravljenja kampera.

U zameni mogu da dam Suzuki GSX1100F 93 ili Yamaha XJR1300 2003,oba registrovana uz moju doplatu. Posto na BJ bikers ne mogu da stavljam svoje oglase , motore mozete pogledati na svim ostalim sajtovima ukljucujuci i Moto Manijake .

 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Vas dvojica mi niste jasni ????

Ovaj prvi se svjesno kurči i krši pravila, a ovaj drugi se toliko raduje što je ovde pročitao reč moto manijaci kao da je vidio nekog najrođenijeg.

Pa idite tamo i uživajta kad vas toliko usrećuju, a ako ste ovde poštujte tih nekoliko pravila ove kuće.

A gosn Lukac je svojevremeno kao serviser i prodavac motocikala imao ovdje u berzi svoju temu koju je ponosno zatvorio ispovrećajući se po sajtu uz reči da ovde nikad nikome ništa prodao nije i da su ovde samo neki filozofi a ne kupci i motoraši, ...nemogu dobro da se sjetim, ali nešto u tom stilu.

 

I koji se q..c sada qu..iš ? Oće kaki neće kaki ?

Na sto sam moto foruma, ali na kom god da sam trudim se da se uklopim i poštujem njihov način rada.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Dule opusteno,da ih obojicu licno upoznas,ne bi tako pricao.Svima nam nekad neko stane na zulj pa isprovocirani odreagujemo.Ali prijatelji to ne uzimaju za zlo.A ovde smo nadam se svi prijatelji.Ajd u zdravlje... :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Ja ti vala misam primjetio da su oni bili nečim isprovocirani.

Pogotovo ovaj drugi, zeka  :neznam:  ?

 

Nikad se ne mješam i nikome ne solim pamet nego mi na momenat zasmetalo takvo bezrazložno proseravanje.

Živko i zdravko :) , odo ja iz teme !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ja ti vala misam primjetio da su oni bili nečim isprovocirani.

Pogotovo ovaj drugi, zeka  :neznam:  ?

 

Nikad se ne mješam i nikome ne solim pamet nego mi na momenat zasmetalo takvo bezrazložno proseravanje.

Živko i zdravko :) , odo ja iz teme !

Ovaj drugi , ustvari procitao si nadimak Zeka se ne raduje vec smeje. A to sto Vama gospodine Vuce to smeta je vasa stvar. Pravila postujem kako na ovom forumu tako i na MotoManijacima i na bilo kom forumu gde sam prisutan. A i da se radujem nisam procitao u pravilima da je to negde zabranjeno a i ime MotoManijaci nije zabranjeno napisati. No u svakom zitu ima kukolja kako ovde tako i na svakom forumu. Aj' ostajte u zdravlju Pa se vidimo na nekoj voznji da se upoznas sa Zekom i popijes pivce ili kaficu  ;)

 

Da se vratim na oglas XJR 1300 opako izgleda , i cenim da Sashac zbog ovog motora prodaje svog Fazera , jel Sashac ? 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

 

Ja ti vala misam primjetio da su oni bili nečim isprovocirani.

Pogotovo ovaj drugi, zeka  :neznam:  ?

 

Nikad se ne mješam i nikome ne solim pamet nego mi na momenat zasmetalo takvo bezrazložno proseravanje.

Živko i zdravko :) , odo ja iz teme !

Ovaj drugi , ustvari procitao si nadimak Zeka se ne raduje vec smeje. A to sto Vama gospodine Vuce to smeta je vasa stvar. Pravila postujem kako na ovom forumu tako i na MotoManijacima i na bilo kom forumu gde sam prisutan. A i da se radujem nisam procitao u pravilima da je to negde zabranjeno a i ime MotoManijaci nije zabranjeno napisati. No u svakom zitu ima kukolja kako ovde tako i na svakom forumu. Aj' ostajte u zdravlju Pa se vidimo na nekoj voznji da se upoznas sa Zekom i popijes pivce ili kaficu  ;)

 

Da se vratim na oglas XJR 1300 opako izgleda , i cenim da Sashac zbog ovog motora prodaje svog Fazera , jel Sashac ? 

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Ja stvarno ne znam sta imas protiv mene,(Duke vuk) a i ne poznajemo se. Gde god ja nesto  napisem, prodajem ,trazim  ti me ispljujes.Stavio sam ovu temu svugde ,znaci trazim kombi a procitaj bolje sta sam ja pisao za ovaj forum , nikog nisam vredjao i prozivao, a misljenje o ovom i drugim forumima mogu svi (pa i ja ) da napisu.

Mozes uvek doci kod nas u servis, popiti picence i reci mi sta imas u lice jer ovo sto si napisao nema veze sa mojom temom, mogao si da mi posaljes poruku. Ja na ovom forumu imam puno prijatelja sa kojima se druzim i privatno, pa piskaraj jedino ako imas neki kombi na prodaju kao sto i naslov kaze.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Sashac, ko prvi devojci njegova devojka. Ja mislio da kupim neki manji motor pa isto stavio Stroma u oglase al kad sam video Suzu znam da bi pravo sa parama po nju otisao. ;) .

 

 

 

Послато са GT-I9301I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ja stvarno ne znam sta imas protiv mene,(Duke vuk) a i ne poznajemo se. Gde god ja nesto napisem, prodajem ,trazim ti me ispljujes.Stavio sam ovu temu svugde ,znaci trazim kombi a procitaj bolje sta sam ja pisao za ovaj forum , nikog nisam vredjao i prozivao, a misljenje o ovom i drugim forumima mogu svi (pa i ja ) da napisu.

Mozes uvek doci kod nas u servis, popiti picence i reci mi sta imas u lice jer ovo sto si napisao nema veze sa mojom temom, mogao si da mi posaljes poruku. Ja na ovom forumu imam puno prijatelja sa kojima se druzim i privatno, pa piskaraj jedino ako imas neki kombi na prodaju kao sto i naslov kaze.

Kad si prodavao Fazera belog i ja sam ti napljuvao oglas zato sto nije bio korektan i iskren. Sada nemam razloga za to jer je motor i kompletan oglas OK. A sto se Duke Vuka tice, samo pogledaj njegove poruke i teme u kojima ucestvuje i sve ce ti biti jasno.

 

Iskreno se nadam da neces prodati Suzu dok moj Strom ne ode a onda cemo lako

 

Послато са GT-I9301I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa eto,ti suzu ja Yamahu...i Luki ima kamperica oomaa... :)Ako mi je on vise dobro-bice moj.Ako ga neko drugi uzme-onda nije ni bio za mene...Tako ti je to u zivotu.Ja se oko toga ne nerviram,niti bilo sta favorizujem,.Probao sam xjr,i bas mi nekako odgovara.Ali da se ne lazemo odgovara mi i Fazer.Ali ljudi otidjite do Lukaca ako nista samo da vidite oba motora-lepote...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ma na Jamahu sam mislio nego se zeznuo u pisanju :)

 

Послато са GT-I9301I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Yamahu sam prodao danas za cash, a kombi vijam jer nemam para za pravi noviji kamper, tako da dolazi u obzir i kupovina  gotovinom. Racunam ima puno mladih na forumu koji rade u raznim firmama pa mozda naleti neki kombi viska...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Zeko, nisam ja bitan, ne želim da se zameram, nisam ni htio da se više javljam u ovoj temi, ali ako me već prozivaš, pogledaj svoj prvi post u ovoj temi. Postavio si prvo tri smajlića koji su razdragani  :lol2: , zatim si nastavio sa aplaudiranjem :jee1:​  te svršio sa onim  :takoje: .

Ako to znači da se ne raduješ što je Lukac napisao Moto manijaci nego da se samo smiješ što je to napisao, ja se stvarno izvinjavam.

 

I ja sam vidio odmah oglas, pročitao šta je napisao i meni je zasmetalo što folira kako ovde nemože da postavi oglas a upravo ga je postavio. Samo slike nije stavio nego uputio na druge sajtove.

Kasnije si me ti iznenadio tvojim postom koji mi se učinio neprimjerenim, ali valjda ga nisam dobro razumio :) .

 

E sad stvarno ajd zdravo !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Neka je sa srecom prodaja Dragance... :takoje:Radujem se zajedno sa novim vlasnikom,i zelim mu svu srecu i puuuno bezbednih kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

E baš ste na kraj srca.

 

Komšo ima nekoliko kombija koje sam gledao ali ja tražim MAXI aj javi se bar da se vidimo kao da smo preko sveta a samo 500 metera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Molim vas nemojte pominjati moto mentalace....na tom forumu nema niko pametan i normalan...

Pa i ti si bio tamo dok te nisu banovali. To znači da nisi bio pametan i normalan sve dok tome nije stao na put zli admin foruma? A sad jesi? :D

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Molim vas nemojte pominjati moto mentalace....na tom forumu nema niko pametan i normalan...

bogami u pravu si,debili boze sacuvaj cast izuzetcima,namerno sam zaboravio i pasvord i lozinku :)na"ebo sam im se mile mame bezobrazne one i otisao lagano...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

 

Molim vas nemojte pominjati moto mentalace....na tom forumu nema niko pametan i normalan...

bogami u pravu si,debili boze sacuvaj cast izuzetcima,namerno sam zaboravio i pasvord i lozinku :)na"ebo sam im se mile mame bezobrazne one i otisao lagano...

 

Nisu svi ustogljeni ko ovde, sloboda govora maximalna(za razliku od ovog foruma gde se postovi brisu cim se upravi ne svide) a po neko sa onog foruma ume i da provoza cak motor 52kmh u zoni 50, prosto da covek ne poveruje kakvi manijaci, nmp al meni se svidjaju :lol:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8444 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Licno, insistiram na kulturi pri obracanju, povlascen polozaj i opusteno lupetanje dozvoljavam sebi samo u konverzaciji sa prijateljima.

Aktivna vecina na oba foruma, duple teme, akteri isti... Zarad sitnih poena "uvlacenja" ce biti uvek.... Sto tamo, sto "amo....

 

Pozdrav Nenad.

P.S.   "printskrinovi" postova  me podsetise na one mangupe sto pozovu lift pa pobegnu!  :)

Jbs, sve, ovde smo zbog motora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja