Jump to content

Moto Zajednica

17. Moto GP Sepang, Malezija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

@to crank

 

Mislim da razglabamo ovde oko jedne stvari, dok mislim da su podeljene tri grupe koje zastupaju svoja mišljenja. Jedni su Rosijevci, drugi su antiRosejevci i treći oni koji bi da budu neutralni...Onda kada napraviš čorbu od svih tih silnih komentara dobiješ da većina misli da je Rosi u pravu, ne zato što je VR46 ikona motoGP_ija, već zato što su i oni nepristrasni stali na njegovu stranu. Zašto? Pogledaj tabelu sa početka trke i kako opada vreme Markezu, samim tim i Rosiju, jeste Lorenco izvezao dobra dva kruga, ali je to uradio i Pedrosa, u šta sumnjam da Markez nije mogao da održi pejs sa njima dvojicom.

 

Skoro su mazali, jer sam govorio da MM ima veća 00 od Rosija i Lorenca, na šta sam mislio da je fajter, da će voziti bez obzira na sve na pobedu (prešao sam se)...Što bi se reklo da nisam Rosijev fan, ali mi je sportski gledano ljigavo, da ljigavije ne može biti...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Druze aj sada realno, ima li slova S u danasnjem profesionalnom sportu. Glupo je o tome pricati.
Ja kada kazem sport dozivljavam neke druge kategorije i klase gde ljudi stavljaju zvoj zivot na kocku a kada podvuku crtu na kraju mogu normalno da zive. Pusti ti ove surove profesionalce, ovo je zabava za siroke narodne mase,

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12772 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pretpostavljam da misliš raste vreme? Pa naravno da raste jer se pretiču. To je upravo i poenta. Ako pogledaš on board (ima ovde negde, čini mi se) sa MM motora vidi se jedan ne spominjani detalj. Prelazi ga Lorenzo pa Rossi i tri četvrtine kruga MM sedi iza. U tom krugu, bez preticanja, Rossi jednom zamalo gubi prednji kraj i jednom odlazi preširoko (mislim u poslednjoj krivini) nakon toga sledi prvo preticanje na pravcu. Sam nije bio u stanju da prati Lorenza. 

Drugi ne spominjani detalj je (posle P. Islanda Rossi zaključio da ga je MM namerno usporavao da bi ga i Iannone pretekao) nije bilo nikog živog u blizini da bi ga MM usporavo dok taj "neko" ne dođe.

Šta god mislio o MM-u, Rossi se narodski rečeno - pretripovao.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

 

 Vaš dragi, omiljeni, prelepi, preumni, nepogrešivi Valentino Rossi je pravio brže krugove (i imao šansu da stigne Lorenza) dok se preticao sa Marquezom nego nakon pada.

 

Normalno. Potresao se kad je mali pao, pa izgubio koncentraciju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Evo da ucinim rosijevcima, voleo bih da i Markez bude kaznjen (i pored toga sto je tesko utvrditi da li je kriv ili ne). Sud u Lozani neka presudi da i Markez krece sa zacelja.

 

Sa Rosijem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Evo da ucinim rosijevcima, voleo bih da i Markez bude kaznjen (i pored toga sto je tesko utvrditi da li je kriv ili ne). Sud u Lozani neka presudi da i Markez krece sa zacelja.

 

Sa Rosijem.

Ipak mu je idol :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Cim vidim ovo NO WRITEN RULE odma' mi je jasno sta mogu da ocekujem od intervjua. Kako neko od trkaca rece - ja zivim odvojen od porodice, putujem, ne spavam, vezbam, lomim se itd. pa onda posle svega nekom da se sklonim? Nikad! Da sam ja trkac nikad se nikom ne bih sklanjao, ako je brzi - neka ide!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Bravo majstore! I tebi što ovo pronađe a i njemu što je objasnio "stručnjacima" iz fotelje.

 

Bez uvrede Misko, u koje ti sebe ubrajas?

 

a) u "strucnjake" iz fotelje

b) u strucnjake iz fotelje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

 

Bravo majstore! I tebi što ovo pronađe a i njemu što je objasnio "stručnjacima" iz fotelje.

 

Bez uvrede Misko, u koje ti sebe ubrajas?

 

a) u "strucnjake" iz fotelje

b) u strucnjake iz fotelje

 

 

Ne , Lalajko , ti si strucnjak ....

 

 

To je izjava Spanca , prijatelja svih u pitanju , 

 

a necu valjda da slusam sta je Stoner rekao ...

 

 

Na nekoj od predhodnih strana kolega je prebrojao , neznam ko jos bese pored Stonera , znam da nije bio Lalajko ......

 

uglavnom neka manjina tamo ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

E bre Lalajko, pogledaj ceo intervju. Ne traje dugo. Čovek je objasnio lepo kako za M-ov pad nije kriv Rosi već on sam. Kako se pri toj brzini pipanjem kočnice sklapa upravljač i izvrćeš se k'o krmača. Kako je M imao tempo za prvo a ne za četvrto mesto, kako se ne pretiče 14 puta u tri kruga prve trećine trke već u zadnja dva ili u poslednjem krugu... U'vatio si se NO WRITTEN RULE-a k'o pijan plota.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

 

Bravo majstore! I tebi što ovo pronađe a i njemu što je objasnio "stručnjacima" iz fotelje.

 

Bez uvrede Misko, u koje ti sebe ubrajas?

 

a) u "strucnjake" iz fotelje

b) u strucnjake iz fotelje

 

Kao i ti, pod "a". Samo mi nemoj reći da imaš ogromno trkačko iskustvo pa ti Nietov sud ne znači ništa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

 

 

Bravo majstore! I tebi što ovo pronađe a i njemu što je objasnio "stručnjacima" iz fotelje.

 

Bez uvrede Misko, u koje ti sebe ubrajas?

 

a) u "strucnjake" iz fotelje

b) u strucnjake iz fotelje

 

Kao i ti, pod "a". Samo mi nemoj reći da imaš ogromno trkačko iskustvo pa ti Nietov sud ne znači ništa.

 

 

Kao i 99.99% ovde, imam ogromno GLEDALACKO iskustvo, naravno pratim situaciju, imam godina fala Bogu, a pamtim ko slon. Smatram da nisam bas neiskusan za disksusiju (teoreticar!) a trke nisam vozio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

 

kako se ne pretiče 14 puta u tri kruga prve trećine trke već u zadnja dva ili u poslednjem krugu...

Jel ovo written ili no written pravilo?

 

To nije pravilo već potreba. Neprestanim uzajamnim preticanjem se gubi preko potreban ritam za brzu trku i samim tim niko to ne radi, ne zbog drugih nego zbog sebe i svojih brzih krugova.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja