мислим због зона излетања, не испуњава безбедносне стандарде. И онда смо добили ову стазу где можемо нешто да очекујемо евентуално у првом кругу, где стрепимо у првој кривини да не дође до кркљанца, где сваком возачу знаш крајњу позицију ако имаш два податка - који је био у другом кругу и колико их је пало испред њега.
Било какво претицање, које није условљено грешком оног испред, је мисаона именица. Данас смо имали Алдегера који је два пута погрешио иако је био бржи и од Безекија прво, потом од Фернандеса, али простора није било довољно да их обиђе