Jump to content

Moto Zajednica

17. Moto GP Sepang, Malezija

Recommended Posts

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Inače,  ispostavilo se da Lorenzo nije išao u race direction kao što se po twitteru pričalo. 

 

 

 

 

 

QCAliKw.png

 

 

Mislim da je Lorenco nepotrebnom kuknjavom o blagoj kazni propustio sansu da ispadne veliku sampion bez obzira na ishod trke u Valensiji. Trebao je samo da kaze ja to mogu da resim na stazi i resicu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1612 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ako ste raspolozeni za grupno gledanje Valensije mogu da organizujem lepu pricu kod kuma u kaficu na NBG. U pitanju je restoran Etna, ima 5 tv-a a mozemo i projektor da ukljucimo. Pa ako ste raspolozeni...

 

Jel to bivša "Gala" ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

@MOTOM

 

Velka je razlika u pitanju, ja ne bih imao ništa protiv toga da se Markez natezao za pobedu, ali ono nonšalantno propuštanje Lorenca i onda natezanje sa Rosijem. Iskreno, mislim da je MM najbrži vozač, te da je mogao da ih oduva sa sve Pedrom, ali ne...Njemu ego toliko veliki, a u suštini je mali čovek, da je hteo da sjebe Rosija, što je u suštini i uradio. Jebe se i njemu za Lorenca, ali je bitno da sjebe Rosija, jer ga je Rosi dva puta "odvalio" i pokazao mu od kog drveta se prave štipaljke...Ja volim trke, gde svako vozi za sebe, zato je Pedrosa porastao u mojim očima., isto što je trpao Rosija u Aragonu.

 

@ARES

Ne bi bio nikakav problem da je hteo da pobedi, problem je kako je funjarski "odigrao", što si u pravu, pokazuje kakav je smrad od čoveka. Da se razumemo, boli me uvo za sve njih, volim da odgledam dobru trku i to je to, neka pobedi bolji. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12920 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Naravno da mu je pomogla. Trebalo je da bude diskvalifikovan još u toku trke i da u Valenciu ode sa 9 bodova zaostatka. 

 

 

Carl  Fogarty misli isto što i ja:

 

WrxvHgr.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12920 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

A sad se spremite na najgenijalnije rešenje za Rossističke probleme vezane za start u Valenciji!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5969 postova

@Robin Hood

Nisam ni mislio da je isao u direkciju nego je davao izjave da je kazna blaga i da ako su Kenta kaznili ne znam ni ja kako onda su Rosija trebali opet nemam pojma kako. Sustina je da je u svakom slucaju izuzev kisnih uslova brzi od Rosija a sve i da ne osvoji tutulu a da je rekao ne zanima me kazna resicu na stazi bio bi sampion

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12920 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Evo tabele sa mogućim ishodima. U slučaju istog broja bodova Lorenzo je prvak zato što je Rossi *****!

 

 

 

cTn0Ni0.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8245 postova

Bravo tocrank, uštedeo si mi vreme da se *rkam u excell-u, taman sam hteo ovih dana slično da napravim, da mi bude jasnije dok gledam trku... :takoje:

 

Lepo ga taj drugar koncipirao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12920 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Bravo tocrank, uštedeo si mi vreme da se *rkam u excell-u, taman sam hteo ovih dana slično da napravim, da mi bude jasnije dok gledam trku... :takoje:

 

Lepo ga taj drugar koncipirao!

 

 

Ma nema potrebe imaces u desnom donjem uglu konacan plasman pri svakoj promeni pozicije u trci 100%

 

 

Koncept odličan!

 

Nije isto da ti pokazuju trenutno stanje i da imaš pregled mogućih stanja. Mislim da ćemo svi da ih naučimo na pamet do trke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5969 postova

Zanimljivo je koliko je danas ljudi u mom okruzenju koji inace ne gledaju trke imalo sta da kaze i da komentarise. Mislim da su odradili najbolji moguci marketing i verovatno ce i Rosi i Markez da dobiju bonus od Dorne ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Motorrad, komentar trke:

Rosi u Valensiji startuje sa poslednjeg mesta. To je zaradio  "nesportstvom" (znam, nema te reci ali iskovah je zarad nastavka) ... u Sepangu. Od nesportsva, medjutim, nisu operisani ni Lorenci ni Markes.

 

Rossi startet in Valencia vom letzten Platz. Das hat er sich durch seine Unsportlichkeit beim MotoGP-Rennen in Sepang selbst eingebrockt. Von Unsportlichkeit befreit sind Lorenzo und Marquez deshalb aber nicht.

 

http://www.motorradonline.de/motogp-moto2-moto3/kommentar-zum-motogp-rennen-2015-in-sepang-malaysia/691326

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere

 

 

Ako ste raspolozeni za grupno gledanje Valensije mogu da organizujem lepu pricu kod kuma u kaficu na NBG. U pitanju je restoran Etna, ima 5 tv-a a mozemo i projektor da ukljucimo. Pa ako ste raspolozeni...

Jel to bivša "Gala" ?

Nije, ali je pored. Na samom cosku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5386 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Nesto mi 'nadodje' a ustvari je i dokaz da dorna ima dobrog rezisera a to je snimak sa ove kamere na kormanu(93) ili je ona podesena samo za kreveljenja :)

Na njoj bi trebalo da se vidi jel ga deda nabo ili se samoubio.

 

 

post-2422-0-99063300-1445898976.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

 

Lepo je neko napisao, da ako nemaš šanse za šampionsku titulu, ne ulaziš u taj dvoboj i ne biješ tudje bitke, to mu dodje kao trkača kultura.

 

 

Pogledaj Motegi 2010, tu ti situcija obratna... Jlo se bori za titulu, a šta radi timski kolega Rosi?  

 

http://www.downvids.net/motegi-2010-valentino-rossi-vs-jorge-lorenzo-207139.html

 

Da ali u tom trenutku, na 4 trke do kraja Lorenzo kao prvi u bodovima ima 69 bodova više od drugog Pedrose, koji btw i ne završava tu trku u Motegiju, kao ni sledeće dve, a Rosiju je bilo bitno da proba da postane vicesampion.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4977 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

@MOTOM

 

Velka je razlika u pitanju, ja ne bih imao ništa protiv toga da se Markez natezao za pobedu, ali ono nonšalantno propuštanje Lorenca i onda natezanje sa

Rosijem. 

 

Uopšte ga nije propustio, lepo se vidi da se jedva izvukao da ostane na stazi. Vratio sam tu scenu x puta...

 

op6blw.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja