Jump to content

Moto Zajednica

OSRAM Night Breaker unlimited H4 Iskustva

Recommended Posts

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

To je strava informacija.

Ja bih da zamenim ili sa NB ili da kupim neki LED, kod mene u far idu dve H4 lampe tako da izdatak je svakako

 

Jel ima neko iskustva sa nekim LED lampama

 

 

 

 

 

Sad vidim na sajtu da ima za nas Osram NightRacer 110 , to je kao specijalno diajnirano za motorcikle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja imam iskustva sa led. Losa. Lepa boja, isto kao fabricki xenon. Osvetljavanje puta dosta slabije nego halogena sijalica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Ja imam iskustva sa led. Losa. Lepa boja, isto kao fabricki xenon. Osvetljavanje puta dosta slabije nego halogena sijalica.

Znaci da si prilicno uocljiv na putu.

Koje si LED koristio, mislim koliko snage su bili

 

 

 

Danas sam na OMV nasao ovo  http://www.lucaselectrical.co.uk/lightbooster-upgrade-bulbs.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Vrlo rado bih probao NightBreaker LASER ali u h4 varijanti, nisam je jos nasao u mome malom gradu, ima samo h7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Planirao sam ih staviti ali rok trajanja me odvratio. Kazu oko 2 godine max. Ne zelim da mi rikne negde u putu :/ Fabricka mi nikada nije crkla jos. Gledajuci poredjenja na youtube ne izgleda bas kao drasticno poboljsanje ali ima razlike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Stavio bih ja led ali je poenta da osvetljavaju put a ne samo da budem vidjen. Ne znam, nisam probao led ali oni koje znam da jesu se nisu usrecili, dobar im bio za poziciju ali za osvetljenje ne.

Zato nb osvetljvaju put za sve pare al jbg kratko traju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda Hornet the Grey

Led slabo osvetljava put bas, probao sam ja kod druga na kolima bas h4( valjda mu isto dodje). Lepo izgledaju kao pojava i dobro se vide, ali put nista, slabo nacisto... ja sam kupio u woby house neke sijalice kao imitacija ksenona, vec 3 god ih vozim u kolima , sad planiram i u motor istu tu da stavim samo h4, inace su bas jeftine oko 600din par, a svetle odlicno i osvetljavaju jos bolje...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Preporuka za NB ali danas ima dosta tih led,cob i ostalih sijalica koje treba koristiti kao dnevna svetla postavljena pored glavnog fara iz dva razloga:

1. Uocljiviji ste drugim ucesnicima u saobracaju u odnosu na oborena svetla iz fabrickog fara

2. Mnoooogo duze ce vam trajati sijalice ako se koriste samo nocu iz razloga sto uzarena nit u sijalici puca (pregoreva sijalica) usled vibracija,po danu se mnogo slobodnije vozi i brze pa su izlozene mnogo vecim vibracijama koje im skode.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Stavio bih ja led ali je poenta da osvetljavaju put a ne samo da budem vidjen. Ne znam, nisam probao led ali oni koje znam da jesu se nisu usrecili, dobar im bio za poziciju ali za osvetljenje ne.
Zato nb osvetljvaju put za sve pare al jbg kratko traju
Не знам за које, ја сам са COB LED презадовољан. Ћале је био скептичан кад сам уграђивао али је на крају ипак признао да су одличне ноћу, наручили и за његов ауто. Комшија кад је видео узео и за свој камион који са фабричким балонкама није никако осветљавао.

Такође је пар колега питали где сам набавио кад су видели мој тест, и неки ми се јавили да су задовољни резултатом.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ako je sijalica iste jacine kao fabricka nemas sta menjati, ako je vece jacine od fabricke e onda ti treba rele.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja