Jump to content

Moto Zajednica

Ukradena Honda CBR 900RR U Zajecaru

Recommended Posts

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Nije moja, ali kod mene u komsiluku.

 

 

Tekst vlasnika sa FB: SINOC JE U ZAJEČARU U NASELJU VLAČIĆ NESTALA TJ UKRADEN MOTOR HONDA CBR900RR ZA01-713 CRNE BOJE AKO VIDITE ILI NEŠTO ČUJETE O MOJOJ HONDICI JAVITE MI NA 0694102840 ILI U MUPU PRIJAVITE

 

 

11698811_1077707488923386_6848038780406311402720_1077707525590049_8577574026509411693817_1077707512256717_5927096528251611695353_1077707518923383_67472553979857

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Dali je moguce da jedna ekipa krade motore po Srbiji dok drugi tipuju ili je slucajnost?

 

Voleo bih da čujem kako si došao do tog zaključka?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

Nisam svaki dan na forumu i svaki put nova tema o kradji, kod mene u gradu i okolini pet motora ukradeno.

Drugu doslo pet momaka da kupi motor,cetvorica njakalo probavalo zapitkivalo dok je peti izvadio pare i dao,sutra noc obijena kuca i nema para.

Njegov slucaj me malo asocira na taj fazon,mozda gresim ili vec lupam,otkud znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

 

Drugu doslo pet momaka da kupi motor,cetvorica njakalo probavalo zapitkivalo dok je peti izvadio pare i dao,sutra noc obijena kuca i nema para.Njegov slucaj me malo asocira na taj fazon,mozda gresim ili vec lupam,otkud znam.
...Страшно, тачно не могу да верујем и не знам шта да кажем на ово.И да, постао сам јако скептичан кад неко долази да ми гледа мотор.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Naravno, samo što trenutno banke vode strogu politiku koliko možeš dnevno da podigneš...........pa kada ti zatreba kinta...........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Pa pare se drze u banci a ne u kuci. Samo to nikako da shvati nas narod.

Pa nece odmah sutradan da poleti u banku ko da mu kuca gori..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Bas tako, da je bar i sutradan nego bi morao isti dan da odnese u banku a s obzirom da se nikom toliko ne zuri i ne pada na pamet da ce da se desi tako nesto jbg...kad se desi onda kasno...

 

Deda je tako pre...pa mozda i 10ak godina dobio neko nasledstvo i opljackao ga je narkoman koji je kuca do njega(umro je malo kasnije u zatvoru, nasli su mu tabletice ispod jastuka u zatvoru), upadao je 2 puta u kucu, prvi put kad je video da nije kuci (po tragovima u pesku u podrumu ih je bilo dvoje a tragovi u snegu su vodili pravo iz dedinog u njegovo dvoriste), vrata su otvorili kao da su imali kljuc i isprevrtali sve unutra, izvrnuli rukave na svim odelima itd ali nisu ukrali bas nista, dakle trazili su samo taj novac, ali ga je deda nosio sa sobom dok nije odneo u banku tako da su se zajebali, sledeci put su polomili prozor na podrumu i otvorili(garaza i podrum u sklopu kuce i izlazi se unutrasnjim stepenicama pravo u hodnik, dakle jos jedan dokaz da je komsija jer je tacno znao sav raspored ocigledno), a on je posle prvog puta poceo da zakljucava ta unutrasnja vrata a tad je bio kuci i zadremao je kad je cuo lupu, samo je lupio jako unutrasnjim vratima i upalio svetlo na stepenistu podruma(pali se iz hodnika tako da ne mora da otvara vrata) i tad je pobegao/pobegli...

 

Dakle epilog price je da po meni to cak i nisu morali da budu ti momci, mogao je da bude bilo ko ko zna da si prodao motor jer su znali da ti je novac sigurno u kuci, tj da nisi poklonio motor :)

 

EDIT: A da, zaboravih da kazem sta je bilo u policiji... kad je rekao adresu i rekao da nista nije ukradeno nisu hteli cak ni da izadju na uvidjaj(iako je recimo imao dva jasna traga stopala u pesku u podrumu, ma video se i oblik sare), samo su rekli "ma to je sigurno Goci" a deda kaze "a vi mu to jos i tepate?" i nisu preduzeli bas nista, kasnije je uhapsen zbog neceg drugog i umro je u zatvoru... toliko o nasoj policiji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Да је деда којим случајем налупао џанкија Гоција, итекако би дошли

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Да је деда којим случајем налупао џанкија Гоција, итекако би дошли

 

A mogao je taj goci i da se oklizne na stepeništu u mraku pa da padne !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

bolje sto nije, bilo bi kao kad je onaj lik pao sa terase kad je provaljivao pa vlasnik kuce bio kriv zato sto nije ogradio terasu, tako bi ovde bio problem klizavo stepeniste :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja