Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem hard enduro/cross 250-450cm3 4t

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Kupujem hard enduro/cross 250-450cm3 4t

 

Sto mladji i u sto boljem stanju za oko 2000eur

 

Sve ponude mogu preko poruka na forumu ili na broj 064/144-00-55

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4792 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

I ja isto kupujem ali toga u Srbiji nema, ako nije divljak. Ima ali da preplatis bar 700-800 e.

Za DRZ 400 2003 god traze 2800e :lol: :lol: :lol: a nov je bio 5400e...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

I ja isto kupujem ali toga u Srbiji nema, ako nije divljak. Ima ali da preplatis bar 700-800 e.

Za DRZ 400 2003 god traze 2800e :lol: :lol: :lol: a nov je bio 5400e...

 

To prijatelju nema nigdje: mlad , ocuvan , dobar model pa jos za 2000 e. U cijeloj evropi su takvi primjerci DRZ-a 400 oko 3000 - 3500e. Godiste je tu manje vazno od stanja motora, jer to se vise gleda kao radna masina(igracka) pa je vazno sta taj motor moze da pruzi vlasniku a godiste je u drugom planu. I ja sam mucio slicnu muku i na kraju sam kupio motor 98.ali, kao nov a vjeruj da sam mogao da kupim i 10 godina mladji za iste pare, ALI U KAKVOM STANJU...??? Ovo je subjektivno misljenje pa stoga ne mora uoooooopste da se poklapa sa tudjim pogledima na ovu problematiku. U svakom slucaju sretno sa potragom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

imam ja KTM-a 250 sx-f 2006 godište...legalan, kupljen nov. uvozni papiri trt mrt.

 

za 2200 bih ga prodao bez nekog cenkanja. uradjen mu je servis pre 45min vožnje (ulje filter ulja, nov vazdušni filt. iridijum svećica, antifriz).

 

Imao sam želju da naučim da cross...tj da se preorijentišem zbog nedostatka vremena za putovanjw, al sam izgleda mator i težak, ko da jašem podivljalog jarca...znate već taj osećaj.

 

slike i detalje mogu da vam pošaljem na mail, viber, direktnom poštom, telepatijom...po želji

 

064/4493629

zlacjani@gmail.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6324 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

I ja isto kupujem ali toga u Srbiji nema, ako nije divljak. Ima ali da preplatis bar 700-800 e.

Za DRZ 400 2003 god traze 2800e :lol: :lol: :lol: a nov je bio 5400e...

Gde je to bio nov za 5400e ? Kad je bio tako povoljan kako to da ih nema vise ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

I ja isto kupujem ali toga u Srbiji nema, ako nije divljak. Ima ali da preplatis bar 700-800 e.

Za DRZ 400 2003 god traze 2800e :lol: :lol: :lol: a nov je bio 5400e...

Gde je to bio nov za 5400e ? Kad je bio tako povoljan kako to da ih nema vise ?

 

2008 je bio nov u Eurosumaru 5400 u enduro verziju u SM je bio 500-600 e skuplji....posle toga je na zalost prestao da se prodaje u Evropi i mogo je samo da se pazari u USA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Lova je okvirna 2000eur gore dole i za tu lovu ima motora.

 

Meni su se dva prodala ispred nosa u roku od nedelju dana.

 

Papiri jesu prednost ali nisu obavezni ako je full cross u pitanju.

 

DRZ mogu da uzmem za ovu lovu ali mi se licno ne dopada i najtezi je u klasi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4792 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ja sam zakasnio par sati kod Kepe za DRZa.

DRZ je nov bio jeftiniji od SVa 650 i Bandita 600 a sada koliko traze za DRZa mozes kupiti dva Bandita ili SVa isto godiste. DRZ je dobar ali precenjen samo tako. !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

imam ja KTM-a 250 sx-f 2006 godište...legalan, kupljen nov. uvozni papiri trt mrt.

 

za 2200 bih ga prodao bez nekog cenkanja. uradjen mu je servis pre 45min vožnje (ulje filter ulja, nov vazdušni filt. iridijum svećica, antifriz).

 

Imao sam želju da naučim da cross...tj da se preorijentišem zbog nedostatka vremena za putovanjw, al sam izgleda mator i težak, ko da jašem podivljalog jarca...znate već taj osećaj.

 

slike i detalje mogu da vam pošaljem na mail, viber, direktnom poštom, telepatijom...po želji

 

064/4493629

zlacjani@gmail.com

 

Pozdrav svima, samo da se prijavim...

 

postao sam ponosni vlasnik KTM-a sxf250, za 2 vožnje od po 20 min sam oplaveo desnu nogu, istegao list i uspeo da probušim prednju gumu???

 

motor je užasno opasan, nisam očekivao takav izliv energije :moto3:

 

Živim na FG, pa mi je staza svuda oko kuće...loodilo

 

ako bude neka organizacija javljajte...il ću ja organizovati :takoje:

 

 

aaa evo i sličica

 

 

Jel ovaj ktm sa oglasa iz arandjelovca ili tako nesto,mislim da je bio 1800 evra...ako je to taj,reci mi ako nije tajna kakav je motor,jer sam ja hteo da idem da ga gledam al nisam stigao...pozz

 

to je taj...slučajno sam otišao da ga pogledam, i nisam mogao da ga ne uzmem za te pare, lik je tražio 2300eur ranije, jedini legalan za normalne parice (a to mi je bilo najbitnije, da mi ga "drugari" ne skidaju sa prikolice)

 

 

Zaraditi 400eur za mesec dana preko foruma malo li je :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

imam ja KTM-a 250 sx-f 2006 godište...legalan, kupljen nov. uvozni papiri trt mrt.

 

za 2200 bih ga prodao bez nekog cenkanja. uradjen mu je servis pre 45min vožnje (ulje filter ulja, nov vazdušni filt. iridijum svećica, antifriz).

 

Imao sam želju da naučim da cross...tj da se preorijentišem zbog nedostatka vremena za putovanjw, al sam izgleda mator i težak, ko da jašem podivljalog jarca...znate već taj osećaj.

 

slike i detalje mogu da vam pošaljem na mail, viber, direktnom poštom, telepatijom...po želji

 

064/4493629

zlacjani@gmail.com

 

Pozdrav svima, samo da se prijavim...

 

postao sam ponosni vlasnik KTM-a sxf250, za 2 vožnje od po 20 min sam oplaveo desnu nogu, istegao list i uspeo da probušim prednju gumu???

 

motor je užasno opasan, nisam očekivao takav izliv energije :moto3:

 

Živim na FG, pa mi je staza svuda oko kuće...loodilo

 

ako bude neka organizacija javljajte...il ću ja organizovati :takoje:

 

 

aaa evo i sličica

 

 

Jel ovaj ktm sa oglasa iz arandjelovca ili tako nesto,mislim da je bio 1800 evra...ako je to taj,reci mi ako nije tajna kakav je motor,jer sam ja hteo da idem da ga gledam al nisam stigao...pozz

 

to je taj...slučajno sam otišao da ga pogledam, i nisam mogao da ga ne uzmem za te pare, lik je tražio 2300eur ranije, jedini legalan za normalne parice (a to mi je bilo najbitnije, da mi ga "drugari" ne skidaju sa prikolice)

 

 

Zaraditi 400eur za mesec dana preko foruma malo li je :care:

 

Motor je doleteo do mene besplatno, usput sam uradio kompletan servis i delove sam dobio free, dobio sam ga na 12 rata, a platio samo prve 3. Sad hoću da ga prodam i na tebi se obogatim.

 

 

A ti prijatelju ako već citiraš moj teks citiraj celu prepisku, a ne delove koji ti se svidjaju , i to sa prepravkom cifara.

 

najlakše je tudjim qur... gloginje mlatiti, nastavi sa svojom zabavom. :care:

 

 

 

Srećno u kupovini motora!!! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Evo za sve koji misle da sam nesto prepravio neka procitaju celu diskusiju na 84 toj strani.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/81056-off-road-za-svaki-dan/page__st__1660

 

Ako te je zamena ulja i filtera sa putem izasla 300-400eur onda nesto definitivno nije uredu. :lud:

 

Pitanje je da li je placen i 1800eur posto ga je toliko cenio verovatno je spustio barem na 1700eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Evo za sve koji misle da sam nesto prepravio neka procitaju celu diskusiju na 84 toj strani.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/81056-off-road-za-svaki-dan/page__st__1660

 

Ako te je zamena ulja i filtera sa putem izasla 300-400eur onda nesto definitivno nije uredu. :lud:

 

Pitanje je da li je placen i 1800eur posto ga je toliko cenio verovatno je spustio barem na 1700eur.

 

dobio sam ga na 12 rata, a platio samo prve 3. Sad hoću da ga prodam i na tebi se obogatim.

 

rekoh srećno u potrazi za motociklom. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ja ne vidim cemu nervoza ovde....bez da se stavljma na niciju stranu ali niko ne stavlja zadnju cenu vec neku malo vecu pa uz neko pogadjanje ako ima mesta da obori i dodje do one za koju ce da ga da...u konkretnom slucaju da je Zlacjani napisao i 1800 e sigurno bi se naso neko ko bi pokusao da ga oborio makar 100 e.....ovako je cena ta koja je pa gde se nadjete....a ako motor ima ispravne papire i da meni treba takav ja bi se lako dogovorio...pod uslovom naravno da je sa motorom sve ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6324 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Evo za sve koji misle da sam nesto prepravio neka procitaju celu diskusiju na 84 toj strani.

http://forum.bjbiker.../page__st__1660

 

Ako te je zamena ulja i filtera sa putem izasla 300-400eur onda nesto definitivno nije uredu. :lud:

 

Pitanje je da li je placen i 1800eur posto ga je toliko cenio verovatno je spustio barem na 1700eur.

Sta tebe briga koliko ga je on platio, sta da ga je dobio na poklon, znaci i on mora nekom da ga pokloni ???? A moze da trazi i 5000e, njegov je ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Evo za sve koji misle da sam nesto prepravio neka procitaju celu diskusiju na 84 toj strani.

http://forum.bjbiker.../page__st__1660

 

Ako te je zamena ulja i filtera sa putem izasla 300-400eur onda nesto definitivno nije uredu. :lud:

 

Pitanje je da li je placen i 1800eur posto ga je toliko cenio verovatno je spustio barem na 1700eur.

Sta tebe briga koliko ga je on platio, sta da ga je dobio na poklon, znaci i on mora nekom da ga pokloni ???? A moze da trazi i 5000e, njegov je ;)

 

To niko ne spori cak sam mu ponudio 100eur vise nego sto ga je on platio ali mu to nije dosta :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ljudi sto je sramota sto neko hoce da zaradi? Ako smo clanovi foruma pa nismo rodjena braca. sadasnja cena je ok ako je motor dobar i to je najbitnije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Ma volim i ja da svi zarade samo ne na meni :lol:

 

U svakom slucaju i dalje sam u potrazi za motorom pa ako neko ima nesto zanimljivo neka ponudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Za motor sa papirima i u odlicnom stanju ok ali full croseva ima mnogo u ovom cenovnom rangu.

U ponedeljak idem da pogledam 4-5 motora neki sa papirima neki bez i svi su oko 2000eur.Svi u oglasima stave dosta vecu cenu zbog eventualne zamene ali za kes drasticno spustaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ali nevezano za pomenuti motor nikad mi nije bilo jasno kako neko moze da trazi 2000-2500 e za kros bez papira a istovremeno ima legalan da se kupi po istoj ceni ....to sam vise puta vido po oglasim a i sad ima sigurno nekoliko divljaka gde se vlasnici ubijaiju i traze cifre blesave a zaboravljaju da organi mogu da ga konfiskuju prilikom transporta uz krivicnu prijavu kod koga ga zateknu.0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ali nevezano za pomenuti motor nikad mi nije bilo jasno kako neko moze da trazi 2000-2500 e za kros bez papira a istovremeno ima legalan da se kupi po istoj ceni ....to sam vise puta vido po oglasim a i sad ima sigurno nekoliko divljaka gde se vlasnici ubijaiju i traze cifre blesave a zaboravljaju da organi mogu da ga konfiskuju prilikom transporta uz krivicnu prijavu kod koga ga zateknu.0stabre.gif

 

Sta konkretno podrazumjevas pod terminom "papiri" i za koje krivicno djelo je prijava?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6324 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Pod terminom papiri se podrazumeva da motor ima dokumentaciju o poreklu - carinsku deklaraciju ako je uvezen, a nikad registrovan ili saobracajnu ako je (bio) registrovan. Prijava je carinski prekrsaj ako motor ima stranu saobracajnu (nije placena carina), a ako nema nikaku dokumentaciju verovatno nesto jos gore :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Nda...realno, "dokumentacija o poreklu" je isto sto i "papiri", samo malo vise slova, ali jednako neodredjeno.

Kros motor se u principu ne moze registrovati, niti imati saobracajnu, tako da ne znam zasto to pominjes?

 

Preostaje jedino ta carinska deklaracija, kao nesto konkretno...i to samo ako je motor uvezen.

Znaci saobracajac ce mi traziti carinsku deklaraciju za krosera na prikolici?

Ono "dobar dan, imate li carinsku deklaraciju za ovaj motor na prikolici"? :)

A sta ako nije uvezen? :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja