Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem hard enduro/cross 250-450cm3 4t

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Da,bas to. Ranije su prolazile fore registrovan na klub. Pa se desavalo da lagano oduzmu motor i kazu nek dodje neko iz kluba sa papirima po motor. Jednostavno ako motor nije kupljen nov u srbiji onda biti uvezen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6305 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Nda...realno, "dokumentacija o poreklu" je isto sto i "papiri", samo malo vise slova, ali jednako neodredjeno.

Kros motor se u principu ne moze registrovati, niti imati saobracajnu, tako da ne znam zasto to pominjes?

 

Preostaje jedino ta carinska deklaracija, kao nesto konkretno...i to samo ako je motor uvezen.

Znaci saobracajac ce mi traziti carinsku deklaraciju za krosera na prikolici?

Ono "dobar dan, imate li carinsku deklaraciju za ovaj motor na prikolici"? :)

A sta ako nije uvezen? :Mina:

Saobracajac ce ti traziti saobracajnu, jer on ne zna da se kroseri ne registruju. Kad mi kazes da nemas saobracajnu, moras da mu pokazes neki "alternativni" papir inace ti ga oduzimaju, pa se ti posle objasnjavaj sa sudijom sto nemas dokumentaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Saobracajac ce ti traziti saobracajnu, jer on ne zna da se kroseri ne registruju. Kad mi kazes da nemas saobracajnu, moras da mu pokazes neki "alternativni" papir inace ti ga oduzimaju, pa se ti posle objasnjavaj sa sudijom sto nemas dokumentaciju.

 

evo reply ovdje da ne offujemo vise covjekovu potragu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ja ne vidim cemu nervoza ovde....bez da se stavljma na niciju stranu ali niko ne stavlja zadnju cenu vec neku malo vecu pa uz neko pogadjanje ako ima mesta da obori i dodje do one za koju ce da ga da...u konkretnom slucaju da je Zlacjani napisao i 1800 e sigurno bi se naso neko ko bi pokusao da ga oborio makar 100 e.....ovako je cena ta koja je pa gde se nadjete....a ako motor ima ispravne papire i da meni treba takav ja bi se lako dogovorio...pod uslovom naravno da je sa motorom sve ok.

 

Ja stavljam zadnju cenu, barem na ovom forumu. I to obicno napomenem, a onda ipak dobijem XYZ poziva sa osnovnim pitanjem "A koja bi bila zadnja cena"? I, onda popizdim, i za nesto sto je, npr 550e, kazem da ne bih trazio vise od 800e. Karakter mi ne dozvoljava, jbg. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ja ne vidim cemu nervoza ovde....bez da se stavljma na niciju stranu ali niko ne stavlja zadnju cenu vec neku malo vecu pa uz neko pogadjanje ako ima mesta da obori i dodje do one za koju ce da ga da...u konkretnom slucaju da je Zlacjani napisao i 1800 e sigurno bi se naso neko ko bi pokusao da ga oborio makar 100 e.....ovako je cena ta koja je pa gde se nadjete....a ako motor ima ispravne papire i da meni treba takav ja bi se lako dogovorio...pod uslovom naravno da je sa motorom sve ok.

 

Ja stavljam zadnju cenu, barem na ovom forumu. I to obicno napomenem, a onda ipak dobijem XYZ poziva sa osnovnim pitanjem "A koja bi bila zadnja cena"? I, onda popizdim, i za nesto sto je, npr 550e, kazem da ne bih trazio vise od 800e. Karakter mi ne dozvoljava, jbg. ;)

 

Pa sam si sebi dao odgovor zasto ne stavljati zadnju cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Ako hoces da i dalje budes Night rider, moras ugraditi FAR :lol: :lol: :lol:

 

I to je u planu kao i ventilator samo da resim napajanje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Banja Vrujci
  • Motocikl: Yamaha Radian 600, Beta Xtrainer 300

Hvala...

 

Cak je i bolji nego sto ga je bivsi vlasnik opisao.

Uopste mi nije rekao za pola aftermarket/tuning delova koji su na njemu i koji zbirno dosta kostaju.

Tek je namontirao novi izduv i dao mi stari.Nove gume tek namontirane.Ima ugradjen automatski dekompresor. Plus jos jedna glava motora sa ventilima,fabricka guvernala fabricka prednja kljesta (stavljena su veca sa plivajucim diskom) nove Yamaha lezajeve klipnjace,klipnjacu,klip,nove karike,stare sajle(sve su nove) i jos neke delove :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja