Jump to content

Moto Zajednica

Peda Piccolo

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova

Molio bih za savet ko ima PEDA PICCOLO motor da li je on kineske proizvodnje ili italijanske posto su meni rekli u servisu da je italijanske proizvodnje motor a kineske plasike sada ne znam sta da radim:

 

On ima 3.3 kw

2 taktna je masina

 

pa me brine sto je masina 2 taktna jel je bolji od 4 taktni ili ne i da li vise trosi i da li to vredi da se uzima ja bih uzeo nov al da se raspitam kakav je to motor i da li vredi da se uzme

 

Molim vas da mi neko pomogne ne znam sta da radim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: ZaPir; Osa

Ne znam za novije, ali pre su svi bili kinezi 100%. Motori jesu po nekoj licenci ( da li prastare honde il yamahe nisam siguran ) ali sve je made in P.R.C. :D:D ...2t ili 4T ,naj približnije, ako hoćeš malo startnosti 2T ( ali veća potrošnja i treba ti više ulja za mešavinu ) 4T manje startan, ne trebaš ulje ( osim redovne zamene ulja, a to je 1 litar msm ), tiši rad motora... Neko voli 2t neko 4t. Kod takvog tipa skutera gde bi trebalo da ti bude kao osnovno prevozno sredstvo, idi na ekonomičnost. Ja mslim da je malo isplativija varijanta 4t varijanta...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Maxx 125

Kolko sam razumeo u radnji u Nisu, rece mi prodavacica, da su oni kao bolji od ostalih kineza i da nisu isti tj. nesto prave kinezi a nesto italijani.

Moje licno misljenje da sve prave kinezi a da se mozda samo sklapaju u Italiji i lepe one nalepnice kao fol design-Italy.

Ako te zanima ta velicina skutera pogledaj imas sprint basic ili sprint sport, cena je priblizna a 4t masina i sigurno je isplativiji za voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Ljudi moj drug ima peda piccolo 2013 godina taj motor je strasno dobar i postize brzinu 75 kmh a sa dvojicom 70 km/h po meni nije los peda skuter a i ne smeju lagati da je italijanski ako je kineski masina mu je italijanska a kineske su plastike cak od mog druga pali na kurblu na trecinu a na alnaser samo sto pipnes po meni to nije los motor sta ima veze sto je 2 taktni ako ide ko mecava ali moj drug ga i cuva maximalno svi servisi na vreme radi evo njihovog sajta

 

Ako se rade svi servisi na vreme svi mozete racunati da ce vas dugo voziti. Motore cuvajte vi njih cuvace oni vas

 

 

http://www.pedamotor.com/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Moli se uvoznik Peda skutera ,da svog PR.-a nauce znakovima interpunkcije. Zabolela me glava citajuci njegovu reklamu bez i jednog zareza.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ne trazis ti savet vec reklamiras. Ljudi su ti vec rekli da je kinez ti opet kontriras. Tako da tebi saveti ocigledno nisu potrebni. I iz tvog nadimka se vidi da si ili zaljubljen ili prodajes to kinesko sranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: BMW F800ST Honda NX 250

brate nije bitno dal je kinesko bitno da me sluzi kao bog nigde ne staje ide kao metak i to je to

Brate pazi se, u tom slučaju, daleko ćeš dogurati...

 

:zdravo:

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

brate nije bitno dal je kinesko bitno da me sluzi kao bog nigde ne staje ide kao metak i to je to

Brate pazi se, u tom slučaju, daleko ćeš dogurati...

 

:zdravo:

 

 

brate sto da se pripazim ?????

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

U prvom postu trazis savet da li da ga kupis a u sledecih nekoliko pricas da te dobro sluzi. Odluci se vec jednom da li ga imas, zelis, prodajes ili sta vec.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova

Te kineske masine su dobre samo u slucaju da odma uzmes Malossi mutivar umesto fabrickog varijatora,takodje zamenis kvacilo, jer zna da trokira i kida kajiseve (remen) na 1000 km. Dobar kais po mogucstvu, sa malo kevlara i eto resenja. Motori im dobro sluze,ali se pomiri sa tim da prvi put kad skines plastike malo grublje ostajes bez zabica. Vozio sam kineza,bio mi je prvi skuter,naravno drag beskrajno ali ima mana ako se ne saniraju na vreme.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

to sam samo hteo da vas probam da vidim sta cete da kazete za taj motor inace imam motor i extra me sluzi a prodati ga necu nikad nego sam hteo da vidim koja ce budala da prica kakav je to motor inace motor je italijanski za ostali da znate

 

nepostoji bolji motor od PEDA PICCOLO 2014 godina :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

to sam samo hteo da vas probam da vidim sta cete da kazete za taj motor inace imam motor i extra me sluzi a prodati ga necu nikad nego sam hteo da vidim koja ce budala da prica kakav je to motor inace motor je italijanski za ostali da znate

 

nepostoji bolji motor od PEDA PICCOLO 2014 godina :D :D

Super, idem odmah da kupim dva.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

to sam samo hteo da vas probam da vidim sta cete da kazete za taj motor inace imam motor i extra me sluzi a prodati ga necu nikad nego sam hteo da vidim koja ce budala da prica kakav je to motor inace motor je italijanski za ostali da znate

 

nepostoji bolji motor od PEDA PICCOLO 2014 godina :D :D

 

Koliko vidim juče si se priključio BJB zajednici, nisi se ni predstavio, nisi dao o sebi bilo kakve podatke, postavio si temu da bi navodno zatražio savet oko nabavke skutera, a onda napišeš da si u stvari želeo da se neka "budala" upeca i da svoj komentar o skuteru koji ti već imaš?!

Iskreno, iz svega ovoga izvlačim zaključak da je jedini razlog zbog koga si se priključio forumu, taj da provociraš ljude i praviših budalama. Javili su se u ovoj temi ljudi koji su imali dobre namere i dali neka mišljenja i savete (koje si ti zatražio u prvom postu), a onda ti izvadiš patku i popišaš se po ljudima.

"Hteo sam da vas probam ....... "?!

Pa eto, probao si! Jesi li sad srećan?

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja