Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Koja preplasena gomila....a bojite se samo dve stvari...SVEGA i SVACEGA...bolje sedite po svojim misijim rupama i nemojte plasiti ostale kojima je ostalo jos po nesto dostojanstva i obraza....hajde u misije rupe...brzo..da vas ne bi neki cika milicajac pogledao popreko i napunite gace bez pelena....

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV

Ko cvika ili se predomislja ne treba ni da pomisli da dodje ni ovaj ni bilo koji put... Alo bre ljudi to je nase...dokle da poklanjamo nesto sto teskom mukom i krvavo zaradimo??? Na noge do kraja za ideju,dok god ne ostvarimo. Zbog vecine takvog drustva nam ovako sve i ide...ne cutim vise nikom i ne dam sto je moje,pa nek me i streljaju ako treba....to je moj krvav lebac. Samo zajedno za jedno ko je spreman...ostali kus!!!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Koja preplasena gomila....a bojite se samo dve stvari...SVEGA i SVACEGA...bolje sedite po svojim misijim rupama i nemojte plasiti ostale kojima je ostalo jos po nesto dostojanstva i obraza....hajde u misije rupe...brzo..da vas ne bi neki cika milicajac pogledao popreko i napunite gace bez pelena....

 

Bravo za komentar da mogu dao bih ti 1000 +

 

 

P.S.

 

 

Imali neko iz NS da bi me vozio na protest, plaćam pola troškova za gorivo.1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Ovo danas je ispalo extra! Hvala svima koji su dosli! :D

 

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ovaj novinar je nevidjeni debil a tekst mu je na nivou osnovca.

 

Prvo napise ovo:

 

Oni su protestvovali zbog mnogih nepogodnosti koje utiču na motocikliste, ali kako javljaju iz MUP-a, nisu pravili nikakve probleme.

 

A zatim ovo :

 

Iako, prema zakonu, ne smeju da stoje dok je rampa podignuta, nezadovoljni bajkeri nastavili su da prave gužvu.

Nisu krenuli nekih sat vremena, psovali su saobraćajnu policiju, vređali sve redom i kada su krenuli pozdravili su nas rečima "vidimo se sledeće nedelje" - opisuju događaj zaposleni na naplatnoj rampi.

 

Imbecil !!! >:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Mi imamo četri zahteva:

- da se za motocikliste prepolovi putarina,

- da se omogući kvartalna registracija,

- zatim da se bajkerima dozvoli žuta traka kako bi se povećala njihova bezbednost na ulicama,

- i kao poslednje, mi zahtevamo da se zaustavna traka za automobile kod semafora pomeri za metar unazad, čime bi se predvidelo mesto za motocikle

 

– kaže Đurić.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A poskupljenje osiguranja??

 

Ono sto mi zapade za oko, slika ispred naplatne rampe, 4 komada kolega u sorcu, neki u patikama, i cini mi se da vidoh golu nogu jednog deteta kao suvozaca???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Novinar debil, negde sam pročitao da će za sledeći put angažovati jače snage tjst žandarmeriju.

Tekst u telegrafu je korektan kao i komentari. 99.9% komentara je podrška protestu 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2405 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Teško će mafijaški kartel osiguravajućih kuća da se odrekne ovog poskupljenja jer su sigurno mnogo novca potrošili lobirajuci u krugovima vlasti kako bi se domogli naših para na "legalan" način. E pa bando jedna da znaš da je nas mnogo i da smo složni. Imamo mi još hiljadu načina da vas pritisnemo da čujete nas glas. I nismo mi samo u Beogradu. Ima i južna pruga sitnih para...

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS

Данас сам вас видео у Таковској док сам комбијем ишао из Панчева!Један од коментара из Телеграфа:Konačno da i u ovoj Srbiji neko ne pristaje da je samo glasač bez mozga i ovca za šišanje!

Bravo momci i devojke!

Потпуно се слажем,а надам се да је ово само била генерална проба!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Не треба одустати и треба бити истрајан, поздрављам организаторе и нека слободно позову таксисте, аутопревознике и све остале, сигурно гурамо даље! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

Svaka cast ljudima koji su u ovome ucestvovali!

Nadam se da ce se protest prosiriti Srbijom, tj. za pocetak na svim naplatnim rampama, a onda I na druge nacine.

Naravno I da bude sto masivniji.

 

Velika je sramota sto se MAS u poslednjem trenutku povukao, ali srpska istorija je puna tzv. Brankovica. Pokazali su da im je cilj samo zgrtanje para.

 

Nazalost, u ovom vidu protesta ne mogu da ucestvujem, ali zbog sveukupne situacije moj protest ce biti to sto ovih dana idem da vratim tablicu. Pa ce mo se cerati.

 

Nema predaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Plamen je danas upaljen,hajde da se napravi pozar...svi smo mi osteceni od osiguravajucih kuca,cak i policajci koji su pokusali danas da nas osujete u nameri...mi se borimo za prava svakog gradjanina a ne bajkera....

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Lazovi iz blica. Kako mogu da kazu da smo psovali i nasrtali na ljude i policiju??? Ufffffffff :ljut::ljut::ljut::ljut::ljut:

 

Sledece nedelje, ako opet budemo isli, ima da ponesem parole!

 

 

 

 

PS: nadam se da su svi svesni da smo im trn u oku, posle svega sto se desilo danas i da imaju u vidu da ce da slede sankcije na ovaj ili onaj nacin. Ah, da i da znate da nas prate. Danas je slikana svaka tablica i svaki bajker koji je bio na skupu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja