Jump to content

Moto Zajednica

Kineske kacige - UPOZORENJE

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Nosim neki najjeftiniji model Airoh kacige, nije neki top brend ali bar znam da je original krštena kaciga, i bolje to nego glumiti neko ludilo i raskoš sa "agv" fuš govnetom sa alija...

To je kao kad na stojadina nalepiš nalepnicu "Ferarri"... :lol2::lol3:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1077 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 20 minuta, Efendija Skalin je napisao:

Pun kupujem-prodajem Rosijevih AGV kaciga za 4000-5000 RSD bas ovakvog kvaliteta

Taman i ja to da napišem.. Pre neki dan drugar mi pokazuje oglase po KP, lepo ga uputim u nekoliko niških prodavnica gde može da nađe originale, između ostalog i AGV sa VR46 grafikom. 

Promenio član Alexandra995
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1077 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Upravo, doda još 50e i uzme LS2 ili MT.

Mene je moja Shark privukla zbog grafike i sunčanih naočara, na kraju se ispostavilo da mi potpuno odgovara u svemu. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 258 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500
pre 34 minuta, Alexandra995 je napisao:

Upravo, doda još 50e i uzme LS2 ili MT.

Mene je moja Shark privukla zbog grafike i sunčanih naočara, na kraju se ispostavilo da mi potpuno odgovara u svemu. :)

Ili HJC

kaciga.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2839 postova

Gledao sam te na kp vr46 i sad je cena 10000 i izgledaju kao totalni krš i to n a slikama  a ova što sam stavio skrinšot  i te neke druge slične n aalikama izgledaju odlično i zato sam pito da li je neko imao u rukamA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Narucim ja jednom patike sa fb oglasa, navodno original, prilicno povoljna cena, slike dobre i jasne sa puno detalja, vidi se sa slika da su original. Stigne to meni, prvo mi bila sumnjiva kutija za patike od obicnog braon kartona bez ikakvih grafika. Srecom poznavao sam momka iz brze poste, pa sam otvorio da pogledam pre placanja, kad unutra kopija i to mnogo losa kopija. Zapakujem nazad i odbijem posiljku, posle se prodavac cudio sto nisam primio paket. 

 

Sta je fora, slikaju original, a salju kopiju. Mozda to nije slucaj sa kinezima, ali eto sta sam ja doziveo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma bre ne znam ni kako nekome to može da padne na pamet.

Ajde da je oklop za motor pa i nekako.

Kaciga mora da ima određena svojstva, a ovo kinesko govno od recikliranih flaša je za izbegavanje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 3 sati, aca-pn je napisao:

Narucim ja jednom patike sa fb oglasa, navodno original, prilicno povoljna cena, slike dobre i jasne sa puno detalja, vidi se sa slika da su original. Stigne to meni, prvo mi bila sumnjiva kutija za patike od obicnog braon kartona bez ikakvih grafika. Srecom poznavao sam momka iz brze poste, pa sam otvorio da pogledam pre placanja, kad unutra kopija i to mnogo losa kopija. Zapakujem nazad i odbijem posiljku, posle se prodavac cudio sto nisam primio paket. 

 

Sta je fora, slikaju original, a salju kopiju. Mozda to nije slucaj sa kinezima, ali eto sta sam ja doziveo.

Ja naručio Nike negde iz Subotice valjda, reko neki šverc. One na izgled, detalji, extra, ali što su smrdele... Oprao ih, okačio u dvorištu na nedelju dana, ne vredi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja