Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
Ne mora da se vozi pun gas, nego taman toliko da 1litar traje 20km... Pa da vidimo ko je bolji u tome...

A moze i litar benzina, auto put, pa ko dobaci dalje...

Ili Ada huja, staza, i onako pricate da je to vas teren, pa da se vidimo tamo...

 

Na ovo pristati samo ako se Bokilic pretrese da ne nosi nesto od nedozvoljenih sredstava, kao npr ovo ;D:

 

605718Lrg.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa ima tu jedan problem,,,,,,posto oni nemogu da nose pragnje,zbog nedostatka konjskih snaga,morace neko od nasih takmicara da gu natovari,

au,,sa nam rade,pa i na prevaru bi da pobede.... :P :P :P

p.s. tenera i na plin ide bolje od afrike...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

ST nije motor za siroke narodne mase tako da nemamo mnogo predstavnika ide jedan na jedan,ja nemam ST tako da ocekujem da se neko od VLASNIKA JAVI da ne bi ja izlazio na megdan sa mladjim bratom ;).HU onda bi morao da vam dam prdnost od 10km ako bi se trkali na 20.

 

Jel moze xrv 650, il mora xrv 750. Ako priznajete 650, onda sam na raspolaganju. ;D

 

Samo da znas da je u mom kraju jeftinije pragnje, pa kad krenes za Bg svrati pored mene, ostace ti vise za gorivo. ;)

 

 

A sa cime se ti to kukavce busas u grudi, pa ti ne mozes ni sa obicnom tenerom :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa bilo bi lepo da se pojave nekom afrikom od 800,,do 900cm,,da bi bili jednaki sa super tenerom,,,,,,al to sam dok je ladno vreme,ako bude toplo pregrejace im se masine,,,,,,,,pa ce posle stvarno morrati prikolicama da ih vracaju kuci.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

pa bilo bi lepo da se pojave nekom afrikom od 800,,do 900cm,,da bi bili jednaki sa super tenerom,,,,,,al to sam dok je ladno vreme,ako bude toplo pregrejace im se masine,,,,,,,,pa ce posle stvarno morrati prikolicama da ih vracaju kuci.....

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

ST nije motor za siroke narodne mase tako da nemamo mnogo predstavnika ide jedan na jedan,ja nemam ST tako da ocekujem da se neko od VLASNIKA JAVI da ne bi ja izlazio na megdan sa mladjim bratom ;).HU onda bi morao da vam dam prdnost od 10km ako bi se trkali na 20.

 

Jel moze xrv 650, il mora xrv 750. Ako priznajete 650, onda sam na raspolaganju. ;D

 

Samo da znas da je u mom kraju jeftinije pragnje, pa kad krenes za Bg svrati pored mene, ostace ti vise za gorivo. ;)

 

 

A sa cime se ti to kukavce busas u grudi, pa ti ne mozes ni sa obicnom tenerom :P

 

Sa tobom i na auto put, ako treba  ;D

Sjebacu te na kilazi  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

ST nije motor za siroke narodne mase tako da nemamo mnogo predstavnika ide jedan na jedan,ja nemam ST tako da ocekujem da se neko od VLASNIKA JAVI da ne bi ja izlazio na megdan sa mladjim bratom ;).HU onda bi morao da vam dam prdnost od 10km ako bi se trkali na 20.

 

Jel moze xrv 650, il mora xrv 750. Ako priznajete 650, onda sam na raspolaganju. ;D

 

Samo da znas da je u mom kraju jeftinije pragnje, pa kad krenes za Bg svrati pored mene, ostace ti vise za gorivo. ;)

 

 

 

A sa cime se ti to kukavce busas u grudi, pa ti ne mozes ni sa obicnom tenerom :P

 

Sa tobom i na auto put, ako treba  ;D

Sjebacu te na kilazi  ;)

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Do suza si me nasmejao. Imas pivo za ovo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

nemo na kilazi,,ima da ti se desi cudo....

 

 

 

 

 

 

 

 

  Idi bre Bolkilicu pa sta je ovo,jel ovako izgleda Afrika koja je pokusala da se trka sa SUPER TENEROM po of -roudu pa se zanela i skakala skakala i na kraju doskocila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

ti si bre pobrkao neke loncice,al kad smo kod off a,,obicno afrika prodje ovako

 

 

 

 

 

 

 

        Pa kako i ne bi kad je teska ko tuc ,jedino je GS tezi od nje od tih satro endura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja