Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

;D ;D ;D  će da vidimo, i to čodo  ;D

 

Za vas Ercove i gedore su cudo ;D ;D ;D ;D

 

Gde ste bre teneristi  ;D jel se to psihofizicki pripremate, pa ranije ležete  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ja ne nam kako ste zamislili da pobedite i u cemu ,u kojoj to displini mislite da imate superiornost nad ST.U off-u tesko ,na autoputu jos teze,pa gde onda.Mozda subjektivni osecaj a?

  Dovedemo nekolkiko nezavisnih forumasa i damo im na 10 minu afriku pa ST pa nek glasaju. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Ja ne nam kako ste zamislili da pobedite i u cemu ,u kojoj to displini mislite da imate superiornost nad ST.U off-u tesko ,na autoputu jos teze,pa gde onda.Mozda subjektivni osecaj a?

   Dovedemo nekolkiko nezavisnih forumasa i damo im na 10 minu afriku pa ST pa nek glasaju. ;)

 

Moze, odlican predlog, a mi da glockamo prjagnje i zalivamo pivcetom dok se oni vozikaju  :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Dobro jutroooo pilićiiii, ima perje da leti na sve strane! ;D

 

Oce, oce ali vase  :D :D :D :D

 

Sektasi, sta kazete na ovo:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=29220.0

 

Mlad je pa gresi, al ce ubrzo shvatiti gde je pogresio :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
Citat: kepo  danas u 14:18

Citat: Neskebg  danas u 14:15

 

Zato sto je Afrika dresh (vrsalica,kanta,konzerva) 

 

 

Eeeeee, necemo se vredjamo 

 

 

Hehe, naravno da necemo. Afrika je odlican motor, samo mislim da premalo daje u odnosu na cenu. Zato sam kupio ST.

 

ST daje, nije da ne daje...pragnje, pice, salatu, ide po cigare... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Dobro jutroooo pilićiiii, ima perje da leti na sve strane! ;D

 

Oce, oce ali vase  :D :D :D :D

 

Sektasi, sta kazete na ovo:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=29220.0

 

Mlad je pa gresi, al ce ubrzo shvatiti gde je pogresio :P :P :P

 

Ma neeeeeeka, vise ce ceniti sledeci kad ga bude kupio,  ;) a sledeci, zna se sta je  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

aj tisina tamo,,,, >:( >:(>:( nemo da nam se gurate u st sektu,bivse at sektase primamo kad se osvestite naravno sam uz pomoc  pragnjeta,,,        :P :P :P :P :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ma vi i nemate sektu, volite nesto, ne znate tacno ni sta ni zbog cega :) Gde vam je sektaska tema "super tenera" ? Nemate je jer ne bi imali o cemu tamo da pisete :P ;D ;D Al zato dobro dodjete nama afrikancima da jedemo, pijemo i smejemo se za dz ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Ma vi i nemate sektu, volite nesto, ne znate tacno ni sta ni zbog cega :) Gde vam je sektaska tema "super tenera" ? Nemate je jer ne bi imali o cemu tamo da pisete :P ;D ;D Al zato dobro dodjete nama afrikancima da jedemo, pijemo i smejemo se za dz ;D

 

Mi nismo sekta, daleko bilo, mi smo smekeri na najboljim sport endurima! :P :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Ma vi i nemate sektu, volite nesto, ne znate tacno ni sta ni zbog cega :) Gde vam je sektaska tema "super tenera" ? Nemate je jer ne bi imali o cemu tamo da pisete :P ;D ;D Al zato dobro dodjete nama afrikancima da jedemo, pijemo i smejemo se za dz ;D

Rade ljudima motori,ne kvare se pa ne stoje u servisima tako da nemaju o cemu da pisu(sem mozda o stanju svesti,a za tako nesto postoje nadlezne ustanove a ne ovaj forum),a nemaju ni vremena jer to vreme provode vozeci se na motoru. To je samo Boklic aktivan dok mu ne stigne nova ST :D :D :D

Salim se.Oba motora su odlicna i uopste se ne bih bunio da dodjem u posed nekog od njih,a ova tema sve vise pocinje da podseca na ono klinacko "Moj tata je veci od tvog tate i sigurno bi mogao da ga prebije! "

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ma vi i nemate sektu, volite nesto, ne znate tacno ni sta ni zbog cega :) Gde vam je sektaska tema "super tenera" ? Nemate je jer ne bi imali o cemu tamo da pisete :P ;D ;D Al zato dobro dodjete nama afrikancima da jedemo, pijemo i smejemo se za dz ;D

Rade ljudima motori,ne kvare se pa ne stoje u servisima tako da nemaju o cemu da pisu(sem mozda o stanju svesti,a za tako nesto postoje nadlezne ustanove a ne ovaj forum),a nemaju ni vremena jer to vreme provode vozeci se na motoru. To je samo Boklic aktivan dok mu ne stigne nova ST :D :D :D

Salim se.Oba motora su odlicna i uopste se ne bih bunio da dodjem u posed nekog od njih,a ova tema sve vise pocinje da podseca na ono klinacko "Moj tata je veci od tvog tate i sigurno bi mogao da ga prebije! "

evo vam,covek vam sve lepo reko,nama netreba tema,kad se zna da su nam motori superiorni,ustvari nama netreba ni garaza,zna se sta je izdrzljivost,,,,,dugotrajnost,pouzdanost itd,,,nevozimo mi krseve pa da sad treba tu da pitamo i da se razglabamo... :P :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

u stvari kad malo bolje razmislim ST mu dodje kao Partizan,a AT Zvezda

 

Pa pre je obrnuto, ako cemo analogiju. Partizanovci navijaju za manji klub, sa slabijim timom. Pri tom mogu da imaju parolu "Afrika se vozi a ST se voli!" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja