Jump to content

Moto Zajednica

МАКСИ вожња Бања Лука

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Екипа од само два члана стигла у БЛ и купамо се у аква парку...велико хвала колези боксерБЛ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Екипа успешно утекла од кише целим коридором у комаду!!!250Км за 2ч и 50мин...тренутно паузирамо у Ср.Митровици...следи путопис !!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Макси вожња у Бања Луку планирана да буде баш макси,на крају спаде књига на два слова... срећа па смо брат Лаки и ја баш макси по габаритима,па опет назив вожње има смисла...

Наиме,шта се дешава,такорећи у 5 до 12 отказују сви сигурни учесници ове вожње,на крају остадосмо Лаки и ја... било би сигурно много занимљивије да нас је ишло више да посетимо Републику Српску,али и нас двојица смо се лепо провели...

 

По договору сам био на Аутопуту код Руме...чекам Лакија који никада не касни... киша само што је стала,сунце се промаља и дан обећава... међутим,ветар дува и хладњикаво ми је док га чекам... после пола сата кашњења појављује се!!!0ljut2.gif

12.jpg

 

11.jpg

Пегламо на Ср.Митровицу, па на Кузмин на Ср.Рачу...Договор је да у Бијељини правимо паузу а кафу и доручак...

Бијељина,интересантан и чист градић,жив од раног јутра,људи љубазни са гомилом питања... онако безазлено радознали...

13.jpg

14.jpg

 

Возимо даље коридором преко Брчког и после око 90ак км правимо следећу паузу у Модричи,где се чујемо са чланом БоксерБЛ и договарамо се да се нађемо на пумпи на улазу у БЛ.

 

Кафић где сам уместо Капућина добио неку мешавину 3 у 1 ,и када сам рекао да нисам то тражио,лик мртав ладан са све локалним нагласком, каже ''Па пробај,добро је!!!'', а ја доле од смеха!!!1lol.gif

10.jpg

 

 

Међутим,ми уместо за 2 сата колико је било планирано да стигнемо на договорено место,стижемо пола сата раније,јер је пут био права милина за вожњу и испод 100 км на сат нисмо спуштали...Касније нас колега спроводи до смештаја где нам је резервисао и овом приликом му захваљујем на томе ... 0takoje.gif

Срамота али нисмо стигли ни да се сликамо са човеком иако смо цело вече били после са њим...1jok.gif

 

Хостел где смо одсели... газда опуштен лик,све је ново и чисто почело да ради пре пар дана,цена преноћишта 11е,од центра 5мин пешке...

6.jpg

 

Пошто смо се били упалили од вожње у опреми овако масни решили смо да одмах одемо на купање у аква парк ''Аквана'',вода пречиста,све ново и уређено,а улаз 2 е...џабе!!!

 

9.jpg

 

 

 

После купања,онако оронули од глади одосмо ''Код Мује'' на чувене ћевапе ... за сваку препоруку,пре свега због ћевапа али и због погледа на реку Врбас и Кастел...

 

7.jpg

 

8.jpg

 

Касније после одмора одосмо да града на пиће са колегом боксером и после пар пива,пице и сладоледа полако на спавање ...

 

Мало шмекамо девојке на корзоу...1hej.gif

5.jpg

 

4.jpg

 

 

Прелепи Храм Христа Спаситења

3.jpg

 

Јутро прелепо,ваздух свеж,спавао сам као беба(ал'нисам се упишавао у сну1mda.gif),кревети нови и преудобни!!!

 

Поглед са терасе на брдо и небо!!! Сутра бих се преселио у Бања Луку!!!

 

2.jpg

 

Око 9 сати се налазимо са колегом Кнежом,који је био пре две недеље код нас у Србији на нашем великом Макси окупљању у Жабљу...одосмо на доручак,па је план био да идемо на купање,али су се црни облаци надвили над БЛ да нам није било друге него да се спакујемо и кренемо да побегнемо од кише!!!

 

0.jpg

 

После сладоледа на ''Бањалучком сплаву''... растанак са Кнежом и паљба... ухвати нас пљусак на излазу из Бл али му побегосмо колико нас мотори носе ... договор је био да правимо паузу у Модричи али пошто су нас облаци пратили све време одвозали смо до границе у комаду... свих 250 км и то за мање од 3 сата ... Посебно бих да предложим нов део пута од Модриче до Брчког где су кривине врх за пеглање а пут нов!!!Паузу смо направили тек у Ср.Митровици,ту смо ручали и растали се... ја сам имао срећу да не покисме уопште,али зато брат Лаки је најеб'о к'о жути ... скоро целим путем од Митровице га је шибао пљусак.. Нових и веома интересантних 700тинак км у мојој евиденцији,нова дестинација оверена,лепо искуство,нова познанства,видео се са неким драгим и старим пријатељима у БЛ које годинама нисам видео... Мени баш срце на месту!!! 1oda.gif

 

МАКСИ ПОЗДРАВ!!! 1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Gilera Nexus 250

Срамота али нисмо стигли ни да се сликамо са човеком иако смо цело вече били после са њим...1jok.gif

 

 

 

...kao da se ima sta i vidjeti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Како нема ... можда те спази нека треба ... 0staa2.gif па се заљуби!!! 1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja