Jump to content

Moto Zajednica

HONDA Silver Wing 400

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: SW 400

Još jednom da pohvalim @N.F.S.

Izuzetno dobar čovek. Zaista hvala na svemu.

Ja sam inače skuter malo vozio po dvorištu, kao deca kad uče bicikl. :)

Sad sledi dobijanje dozvole i posle vožnja bez žurbe i sa strpljenjem. 

I naravno, druženje tek počinje.

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 298 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Poslušao N.F.S. poručio igličasti ležaj kako je rekao, stigao za 3 nedelje. Drugi sam ovde kupio jer je standardnih dimenzija. Oba su inače od kvačila. Ostaje mi samo da odnesem lamelice da se prelepe ferode. Da li neko ima preporuku za nekoga iz Novog Sada i okoline da to kvalietno radi?

IMG_20220610_190903.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: SW 400
Pre 3 sati, N.F.S. je napisao:

Nisam ga gasio ovih par dana! Uzivace verujem covek...

Hvala Stef!

Polako s džubox, prvo da savladam prekidače :)

Ne znam kad stiskam sirenu, kad palim duga a kad pokazivač pravca :):):)

Izađoh malo i na put, s obzirom da mi je to prva vožnja mogu reći da sam zadovoljan. Okretanje je za sada malo problem ali to dolazi sa iskustvom. Još sam prvo okretanje izveo na raskrsnici gde prvo silaziš pa na pola okretanja uzbrdo a ja htedoh iz prve da okrenem bez stajanja. Hm, u trenutku dadoh i gas i na kočnicu, srećom ovo drugo pobedi. :)

Malo sam precenio početničke mogućnosti. Još je sve to ukočeno i zategnuto ali u suštini nije loše.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8590 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pricali smo, ako zelis, odemo na poligon, polako da prodjemo kroz osnove, teorijski i prakticno.
Isto smo godiste pa ne zameri sto ti ovo nudim ali mislim da ti imam sta pokazati.

Pritiskaj i instruktora da odradis polaganje.

Sent from my EML-L09 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: SW 400

Ne zameram nimalo, naprotiv. I znam da mi možeš mnogo pokazati i pomoći ali mi malo glupo da te cimam i za to. 

Juče sam zvao instruktora, ovih dana ću opet. Sad za vikend imam neke proslave vazda pa čekam da to prođe i u ponedeljak ću ga pozvati. A tebi stvarno hvala na svemu. I rad sam prihvatiti ponudu samo ne želim da ti budem na smetnji.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8590 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Cenu sam spustio osetno (na cudjenje okoline a ponajvise naseg forumasa Kanda82 :D ) samo zato sto me nije pitao da spustim! 

Poneo se lepo, kulturno, zato je i nagradjen, ne samo u vidu novca vec i u smislu pomoci koju cu mu rado pruziti.

 

Samo zbog stava!

Bog mi je svedok (i porodica) da one koji mi se ne svide odbijem, i ako zele punu cenu platiti.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250
Polako s džubox, prvo da savladam prekidače
Ne znam kad stiskam sirenu, kad palim duga a kad pokazivač pravca :):):)
Izađoh malo i na put, s obzirom da mi je to prva vožnja mogu reći da sam zadovoljan. Okretanje je za sada malo problem ali to dolazi sa iskustvom. Još sam prvo okretanje izveo na raskrsnici gde prvo silaziš pa na pola okretanja uzbrdo a ja htedoh iz prve da okrenem bez stajanja. Hm, u trenutku dadoh i gas i na kočnicu, srećom ovo drugo pobedi.
Malo sam precenio početničke mogućnosti. Još je sve to ukočeno i zategnuto ali u suštini nije loše.
 
Pusti muziku, mozak na Otavu, lezi pored mašine i popi pivce... Malo naravno

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: SW 400

Pa nisam znao koji razlog da navedem za skidanje cene.

-E izvini, ova jedna guma ti je dot 21 a i dao si mi rezervne delove samo za jedan servis. :)

Video sam na forumu po pohvalama a i po njegovim postovima kako održava motore tako da sam znao da skuter vredi svake pare, naročito pored svega onoga što se na oglasima može naći. I nisam zaista očekivao da će toliko spustiti, plus pun rezervoar i rukavice na poklon još i pre nego što sam se odlučio za kupovinu. Ja sam za sve motore koje sam do tad gledao vodio i kolegu koji se pomalo razume da pogleda detaljnije, ovde za tim nije bilo potrebe.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8590 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Joooj padaju mi na pamet scene iz "Maratonaca", nikako da skupim hrabrost i klip postavim, da mi se ne naljutis :D 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2413 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
12 hours ago, mtcsnoopy said:

Pa nisam znao koji razlog da navedem za skidanje cene.

-E izvini, ova jedna guma ti je dot 21 a i dao si mi rezervne delove samo za jedan servis. :)

Video sam na forumu po pohvalama a i po njegovim postovima kako održava motore tako da sam znao da skuter vredi svake pare, naročito pored svega onoga što se na oglasima može naći. I nisam zaista očekivao da će toliko spustiti, plus pun rezervoar i rukavice na poklon još i pre nego što sam se odlučio za kupovinu. Ja sam za sve motore koje sam do tad gledao vodio i kolegu koji se pomalo razume da pogleda detaljnije, ovde za tim nije bilo potrebe.

Ma to te navukao na poklone i spustanje cene samo da mu odvuces djubre iz kuce :P 

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 298 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Ocena vrlodobar!   Mala zamerka je sto nigde nećete naći pođdatak da je max dozvoljena brzina 130, pise na viziru, ali već ste ga kupili. Da li ja vozim brze? ne vozim,ali možda nekome znači.  Drugo, ja sam visok 182 i sve je ok, ne udara vetar u glavu, ali tu je pri samom vrhu kacige, istegnem se za 5cm i već to nije to. Ali u odnosu kako je bilo sa orginalnim vizirom ovo je pesma. Sve u svemu, vrlo dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 298 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

`Zaboravio sam napisati da sam ga ipak morao probati na vecim brzinama, po satu 160, sad kolika je stvarna brzina bila ne znam, sve je bilo ok, nista ja nisam primetio neobicno, sve stoji na svom mestu, ali to sam samo probao na par minuta, iz znatizelje.

Pri montazi obavezno izbusiti cetvrtu rupu i limcic kjoji se dobije u pakovanju ucvrstiti kako je propisano - sa  4 srafa, od cega 3 srafa sa svake strane idu kroz vizir i limcic, dok cetvrti, koji se dobije u pakovanju,  ide samo kroz limcic. 

Promenio član keš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.
Pre 1 sat, keš je napisao:

Mala zamerka je sto nigde nećete naći pođdatak da je max dozvoljena brzina 130

To je brzina na kojoj je testiran...ali ne znaci da nece izdrzati vise...

Kao sto i na svakom koferu pise max 120kmh...i 10kg (Givi monokey), a i praksi izdrzava 200+ kmh sa 20+ kg..

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 91 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW400T, ,Honda VFR1200X Crosstourer
Pre 8 sati, Loshmi82 je napisao:

To je brzina na kojoj je testiran...ali ne znaci da nece izdrzati vise...

Kao sto i na svakom koferu pise max 120kmh...i 10kg (Givi monokey), a i praksi izdrzava 200+ kmh sa 20+ kg..

Ne čitaš šta je napisao @Keš 

Rekao je da nigde ne piše prilikom kupovine,a kada je stigao pisalo je na viziru. Čitaj !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja