Jump to content

Moto Zajednica

rajmax63

Članovi
  • Broj tema i poruka

    172
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

O članu rajmax63

  • Rođendan 09.01.1963.

Contact Methods

  • Website URL
    www.tehnomarko.com

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Banana držav
  • Motocikl
    EX Honda CB 750 F Bol dor, EX Honda SW400T, EX Honda Integra 750 DCT ,Trenutno Honda VFR1200X Crosstourer DCT

Poslednji posetioci profila

1679 profile views

rajmax63's Achievements

Svrati ponekad

Svrati ponekad (2/6)

207

Reputacija u zajednici

  1. Ja nisam ni video da si postavio post pa to što sam napisao pametovanje se nije odnosilo na tebe u konkretnom slučaju. To što se poklopilo moje i tvoje pisanje je slučajnost.
  2. Nije indentična ,nego slična . Dok sam ja pisao Dragan je postavio tekst sa mapom ,a ja to nisam znao .
  3. Šta ti znači to da pametujem . Koji ti je kurac. Nisam video da si postavio tekst i mapu.
  4. Kao prvo . Moraš da znaš da je most Đurđevića Tara zatvoren u nekim periodima i prema tom vremenu se koriguješ . Potpune obustave: 06:00–08:00, 10:00–12:00 i 14:00–20:00 časova. Ako ne želiš preko mosta da čekaš vreme otvaranja, onda sa Durmitora odeš do mosta Đurđevića Tara (obiđeš kolonu koja čeka otvaranje mosta) i ispred samog mosta odeš za Mojkovac pa Bijelo Polje , Prijepolje i dalje kući. Ja sam bio sada za viken14.06.2026. na Durmitoru i odvozao deo prstena . Inače Durmitorski prsten sam do sada ceo dovozao 8-9 puta. Za Durmitorski prsten ti je potrebno najmanje 4 sata vožnje bez stajanja. Pošto se staje svaki čas zbog slikanja jednstvene lepote planine taj put traje i do 5-6 sati. Dužina Drumitorskog prstena je oko 90km. . Vredniji je Durmitor od Ostroga hiljadu puta. Evo ti prava karta za Durmitorski prsten i nemoj da ti neko pametuje da je drukčije . https://maps.app.goo.gl/wFVVnsfmWZNXqeT27
  5. Otišao sam i ja u Trebinje na skup bajkera. Znači ono kada odem motorom ili autom se ne računa kada nije moro susret. . Elem , išlo se dva dana ranije Prvi dan ,četvrtak, Novi Sad, Ruma , Šabac, Mali Zvornik , Vlasenica, Han Pijesak, Sokolac, Sarajevo ,Mostar Drugi dan muvanje po Trebinju , Dubrovnik , Herceg Novi . Treći dan od Trebinja do Koktora pa nazad u Trebinje celo popodne do uveče . Četvrti dan Trebinje , Nikšić, Durmitor i malo po prstenu vožnje , Đurđevća Tara, Pljevlja, Goražde, Višegrad , Čačak, Novi Sad . Pređeno 1600km i prvog dana nismo skinuli kišno odelo i u povratku kod Beograda nas uhvati amargedon od nevremena ,ali smo stigli do OMV pumpe Surčin . Do kuće u kišnim odelima.
  6. Nije loše , sve je lepo organizovano ,ali šta se radi četri dana u Sen Tropeu !!!
  7. Super. Nalazimo mane ,a dobre stvari prećutimo. Samo je pokreni.
  8. Sretan put i lep provod. Voziš Jadransku magistralu ,a pola voziš po autoputu. Nije to onda vožnja Jadranske . Prvi put sam je prošao sa Spačekom tamo davne 1982. godine. Počinje na Grobniku ,a završava u Ulcinju.
  9. OK, uradio, fercera .
  10. Mogu li da znam, jel ima neka web stranica ili aplikacija da se ovo može tamo videti. Vazda moram dolaziti na forumu.
  11. Auuuu pa ti pretiš . Ti si od onih "znaš ti ko sam ja" sa Voždovac, Braća Jerković ovo,ono, iz Zemuna, raspitaj se. Sama sebi daješ dijagnozu. Pun mi qur.. vas koji vazda pretite. Prošao sam ja to, još tamo '90 .
  12. Ipak si nepismen i nadasve psihički nestabilan. U tvom društvu je teško biti, jer bolest ne bira.
  13. Idi leči se. Ipak si nepismen. Pogledaj tvoj pisanje bez intrepunkcija i dijakritičkih znakova.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja