Otišao sam i ja u Trebinje na skup bajkera.
Znači ono kada odem motorom ili autom se ne računa kada nije moro susret. .
Elem , išlo se dva dana ranije
Prvi dan ,četvrtak, Novi Sad, Ruma , Šabac, Mali Zvornik , Vlasenica, Han Pijesak, Sokolac, Sarajevo ,Mostar
Drugi dan muvanje po Trebinju , Dubrovnik , Herceg Novi .
Treći dan od Trebinja do Koktora pa nazad u Trebinje celo popodne do uveče .
Četvrti dan Trebinje , Nikšić, Durmitor i malo po prstenu vožnje , Đurđevća Tara, Pljevlja, Goražde, Višegrad , Čačak, Novi Sad .
Pređeno 1600km i prvog dana nismo skinuli kišno odelo i u povratku kod Beograda nas uhvati amargedon od nevremena ,ali smo stigli do OMV pumpe Surčin . Do kuće u kišnim odelima.