Jump to content

Moto Zajednica

mini garaza za motocikl

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ja sam napravio ranije dva kom,na tockove,kao prikolica,skines tockove,parkiras de hoces, skines tockove spustis i tu je...smaknes rudu ubacis uutra,kad hoces da je pomeris za pola sata gotovo..

eh sad neznam kolka je racunica ali mislim da je tada bilo oko 250e sa materijalom tockovima gumama, stop svetlima, rudom,itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 589 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

evo i dimenzije,siroka 230cm.dugacka 280,u najnizem delu visoka 190cm,povrsina nesto preko 6 kvadrata,cevi kostale oko 11 hiljada,lim jos nisam racunao,4 dzaka cementa za betonazu,sljunak nisam merio :).moje ruke besplatne.evo sad sam izracunao,oko 17000 kosta sav lim.zidni profilisani sa sarom 10mm,krovni profilisani 40mm profil,plastificirani

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 589 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

napravljena vrata,sutra lim na njih ukoliko nije nestalo pop nitni:). valjda ce i krov biti gotov sledece nedelje i onda useljenje :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Bilo bi dobro kad bi još koju dijagonalu udario u jednoj ravni. A i poneka polica nije na odmet nikad, bar za kacige i opremu. Inace izgleda odlično i motor će tu da uživa. :)

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 589 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

bice jos ojacavanja,dijagonala,kosnika kako to ovde kazu :) ..pa i nije bas mini,reko kad pravim da napravim da ima komocija :) bice tu unutra josm svacega,alata polica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 589 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

ljudi,sta da vam kazem...gotovo.... po suncu i kisi,i tako dalje...vredi svaki spon u ocima,opekotina od varenja,ljute rane al junacke :)

n623go.jpg

 

2yuwwgj.jpg

 

nn7d44.jpg

 

s6km0l.jpg

 

1p8rad.jpg

 

5zkwh.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

bice jos ojacavanja,dijagonala,kosnika kako to ovde kazu :) ..pa i nije bas mini,reko kad pravim da napravim da ima komocija :)bice tu unutra josm svacega,alata polica

 

Лепо си ово направио колега! 1aha.gif

 

Само, немој да нам бацаш коску, нисмо ми од јуче, знаш... 1hej.gif

Место за алат и које-шта-нешто још, мало сутра!!!

 

Правиш ти место за још једну машину, колико ја видим!!! 0namigivanje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Lepo izgleda, jedino bih dodao tu jos nekih 50-tak e ubacio mineralnu vunu, 8 stafnica i dve-tri table knaufa inace kad opeče letos zvezda ljubimcu će biti ko u rerni (iskustveno govoreči obzirom da imam onu pleKanu montaznu garažu za auto )

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 589 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

da,to me ceka,izolacija.videcu stirpopor da stavim,na krov i na jednu osuncanu stranu jos bar :) a nije mesto za jos jedan motor,visak mesta sam predvideo za alat,jedan mali radni sto i tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Blago tebi ! :care:

.

.

Vi, ozenjeni, sram vas bilo ! Nije to sto ste pomislili, nego blago njemu zbog garaze ! :nanana: :nanana: :nanana:

 

PS: jedna ideja: dodaj jos koje metalne usice na vrata i dovratak za par masivnih katanaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Volim da vidim kada civek uzme alat i stvori... Svaka cast, meni ovi izgleda bas dobro... Izolaciju ces staviti svakako, tako da ce tada biti prava stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 589 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

hvala ljudi sto vam se svidja :) stavio sam jaku rezu i katanac,i to je dosta.garaza je u dvoristu, sa tri psa unutra koji takvu dreku dignu kad neko pridje kapiji kao da je neko pustio macku na izlozbi pasa....da sam lopov mene bi zaobilazio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

Где све људи држе моторе ово је хилтон 1lol.gif

Свака част, одлично изгледа, а заштитиће од свега.

Све похвале.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Evo još jedna ideja, jes da je ovo predviđeno za bicikle, ali je lako prilagoditi da bude za motor :

 

fietstrommel-1.jpg

 

fietstrommel-2.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

U opste nije lose a nije ni mnogo skupo za tako dobru stvar . Mada , i da imam tih 280 evra i da sa prodaje kod nas , kao sto vec rekoh gore negde zgrada mi je na tako glupom mestu da ne znam gde bi to stavio 1hmm.gif Uvek mi ostaje da mastam kako mogu sam da napravim tako nesto 0namigivanje.gif

P.S odnosi se na CycleShell , drugi posta je u medjuvremenu izasao dok sam kucao 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Odzaci
  • Motocikl: Yamaha 535

U opste nije lose a nije ni mnogo skupo za tako dobru stvar . Mada , i da imam tih 280 evra i da sa prodaje kod nas , kao sto vec rekoh gore negde zgrada mi je na tako glupom mestu da ne znam gde bi to stavio 1hmm.gif Uvek mi ostaje da mastam kako mogu sam da napravim tako nesto 0namigivanje.gif

P.S odnosi se na CycleShell , drugi posta je u medjuvremenu izasao dok sam kucao 1oda.gif

 

Nije loša stvar, može da se napravi bez problema, Moje iskustvo sa ciradama je ovako, pored zgrade deca igrala fudbal (kao i ja kad sam bio mali, šta da im kažeš) udarali loptom u garažu koja se nalazila tik pored zgrade i slomili m i nosač tablice. Sreća pa je otpala odmah a ne u putu. Pored zgrade imaju već postavljene montažne garaže, izmerio razmak, utvrdio da ima između 95 i 100 cm dogovorio sa vlasnicima (sreća pa je dobar komšiluk) zatvorio ga odozgo i sa prednje i zadnje strane (vrata sa obe strane) i dobio garažu od 4,5 m2 ima i za motor i za bicikle. Još da rešim mehanizam za parkiravanje sa početka teme mislim da sam rešio problem parkiranja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Zanimljivo :

 

 

Ovo mi izgleda odlicno a cini mi se da moze i lako da se napravi. Moze eventualno i bez te plasticne osnove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Odzaci
  • Motocikl: Yamaha 535

Ili mora biti pričvršćeno za pod ili bilo kakcvu osnovu da težina motora drži pokrivku i to da dihtuje, pokušao sam bez pričvršćivanja dunuo malo jači vetar i od cirade napravio jedro i srušio motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 589 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

postavio sam izlolaciju na krov i na jednu osuncanu stranu,vise nije rerna,po ovom suncu unutra je prijatno,jos popodne malo uhvati sunce s prednje strane,ako i to izolujem bice ko u sobi :) stiropor tvrdi 3cm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja