Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak na moto gp trke

Recommended Posts

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F, Yamaha 600 thundercat

Da li neko ide organizovano ove godine na trke? Konkretno mislim na Brno, posto bih jedino tamo mogao da idem, ali ni to jos nije sigurno.

Imam veliku zelju da vidim Rosija uzivo.1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F, Yamaha 600 thundercat

Ne bi bilo lose da se ide u Brno, samo da s nama idu ljudi sa iskustvom. Verovatno bi najbolje bilo sa nekim kombijem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Moja ekipa ide u Mugello... krecemo u sredu 28.maja, trka je 1.jun, kampovanje na stazi i u povratku smo na po dva dana u Porecu i Trogiru, zatim Sarajevo i odatle u Uzice na moto skup 6.jun kod MK Uzice... 11 dana, ukupno oko 2.500 km.

 

Ako ima zainteresovanih nek se jave radi organizacije smestaja posto imamo podrsku svuda gde cemo boraviti pa samo da javim koliko nas je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F, Yamaha 600 thundercat

Moja ekipa ide u Mugello... krecemo u sredu 28.maja, trka je 1.jun, kampovanje na stazi i u povratku smo na po dva dana u Porecu i Trogiru, zatim Sarajevo i odatle u Uzice na moto skup 6.jun kod MK Uzice... 11 dana, ukupno oko 2.500 km.

 

Ako ima zainteresovanih nek se jave radi organizacije smestaja posto imamo podrsku svuda gde cemo boraviti pa samo da javim koliko nas je.

 

 

Ja jedino mogu u Brno, nista drugo mi ne odgovara ni vremenski, a ni novcano.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Evo reklame sto sam je dobio od agencije "Ski and Fun", moze biti nekome interesantna.

 

Ko ce biti novi DOKTOR?

San Marino - MOTO GP

First Minute - 260 eur

 

Paket ukljucuje - 11.9.2014:

- bus prevoz Beograd - Rimini - Beograd

- 2 nocenja sa doruckom u htl 3* u RIminiju

- ulaznice za trke 2 dana

- organizaciju putovanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: HONDA VFR 800

IJAO al se meni ideee. :) i prosle god mi se islo . Kad bi mogao na svaku trku bi isao.Jako je bezveze sto nema kod nas ali aj sad. Uvek su pare problem i bar meni je tesko da skupim i nadjem vremena da odem na bilo koju trku. Hm bilo kako bilo lepo je mastati i nadati se.Svi oni koji nadju vremena i odu na bilo koju trku zelim im srecan put i valjda ce okaciti slike za nas koji ne odemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12774 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Pa može za relativno male pare da se ode. Ako ti je baš želja da vidiš trku uživo Brno je super. Tamo gde je plebs, na livadi, najbolje zezanje a i odlično se vidi trka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: HONDA VFR 800

Pa može za relativno male pare da se ode. Ako ti je baš želja da vidiš trku uživo Brno je super. Tamo gde je plebs, na livadi, najbolje zezanje a i odlično se vidi trka.

 

 

Ma da Brno je najbolja opcija.Uvek ono ali, hteo bi motorom otici, ali sam trenutno zaglavio sa nekim skuterom. Nije los (majesty 250) moze i sa njim ali nije to to. Ako ga prodam mislim da ce puno vremena proci dok opet budem na 2 tocka a nemam da ga menja uz doplatu. Ma bice jednog lepog dana pa makar imao i 60 god :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: VFR 800 Fi RC46, Suzuki DL 1000 V-Strom ABS, SCOTT SCALE EXPERT 29"

Sutra 14.08 u 6:30 krecemo nas cetvorica iz Zrenjanina put Brna. Verovatno cemo biti u kamp Startu (izlaz 182 sa autoputa za Prag posle Brna). Kamp i najjeftinije karte sto bi reko To Crank tamo di je plebs, jer za bolje i nismo :).

 

Ako neko hoce sa nama moze da nas nadje u kampu. Verovatno cemo zastavu okaciti, kad budete videli skontacete koju. Imamo i "support crew" koji dolaze kasnije malo kolima i nose cumur i rostilj. Svi su dobro dosli :).

 

Znam da sam trebao ranije da se javim, ali sad sam se setio.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Vijorila se zastava :)

Pa što nisi došao da se javiš? :)

 

Jel neko isao Kawom zx6r ? 2000 godiste, zelena ?

 

I trebalo bi da je bila i crna 2010 zx10r ?

 

Nisam siguran za Hondu da li je isla :P

 

cam00923.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: VFR 800 Fi RC46, Suzuki DL 1000 V-Strom ABS, SCOTT SCALE EXPERT 29"

Pa bilo je bas puno nasih ljudi. Neke sam skontao u kampu,neke na stazi a neke na autoputu u povratku. E sad bas te motore da li sam video ne znam. Nisam obracao paznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Pa bilo je bas puno nasih ljudi. Neke sam skontao u kampu,neke na stazi a neke na autoputu u povratku. E sad bas te motore da li sam video ne znam. Nisam obracao paznju.

 

Steta :( , jer ono skroz desno je moja Kawa, koja je prodana pre 4 meseca :D, i tada se spominjalo BRNO, da zato uzimaju motor, a tada je na satu imala 73.000km, pa me zanima kako je sada Kawica moja :):(

 

Cudan je to osecaj, da mozes da zavolis nesto sto nije zivo bice 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja