Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?

Recommended Posts

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Imao sam Atlas do pojave wozzija, vezivao se za vizilo cini mi se, kada se ovi pojavili presao sam kod njih jer je mogao bilo koji auto i motor cak sto drugi nisu imali.

@Blaza velikohvala u svakom slucaju, posle sam se i ja izinatio jer su me razbesneli. Zvao sam i burazera da smisli gde da ga ostavimo i da palim na bus.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1642 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

E do k...

 

Meni Vozzi ističe u aprilu, i očigledno neće biti obnavljanja.

Sad sam im video fb i instsgram strane - poslednje objave u oktobru prošle godine, a pre toga svakih nekoliko dana nešto.

 

Očigledno se nešto desilo/dešava, a ja sam imao baš korektno iskustvo s njima.

 

Znači Atlas ili Tesla? (Nisam zaboravio na AMSS)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Vidjao sam ranije dosta slep sluzbi sa natpisom Wozzi na vratima, sada bas obracam paznju i nisam video ni jedno. Video sam nekoliko sa natpisom Tesla (Zelena slova). Atlas su jedno vreme imale ove kurirske sluzbe iako mahom teretne kombije voze, verovatno neka ponuda za njih a sada ne znam, ta mi je informacina dok sam uzimao Atlas. Uz Atlas sam dobijao vaucer za besplatan pregled vozila u Bosch ovlascenim servisima i jednom sam ga iskoristio u Motor servisu u Jagodini kad su mi rekli da su dizne u pitanju kada me auto zezao, a 2-3 ta vaucera su mi propala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 677 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

AM Club sad na papiru ima dobre uslove. Imaju moto dodatak, a u nekom Multi Evropa paketu se osiguranje vodi na lice, a ne na vozilo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: nemam

Evo ja sam posle malo proučavanja tržišta odlučio da uzmem AM Club pomoć na put.

Kada sam popunjavao online formular video sam da daju 10% popusta na preporuku,

tako da ako neko hoće isto da uzme neki njihov paket, može da se pozove na mene i dobije 10%,

kontakt na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: nemam

Izvinjavam se,

izgleda da to ipak ne ide tako, treba da unesete nekog ko nema kupljen paket da bi ste ostvarili 10%,

onda ga oni valjda maltretiraju dok ga ne ubede da i njemu treba paket.

Ja sam mislio da je obrnuto, da neko ko je već kupio paket preporuči nekog i onda on dobije 10%,

ali čudni su putevi mrčidajzinga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
Pre 1 sat, Paljevina je napisao:

Ovo mi se ne svidja samo zato sto se bas vidi da pokusaju da navuku ljude time sto "kopiraju" izgleda oficijalnog brendinga AMSS-a, a nemaju veze s njima.

 

Sajt je polu-funkcionalan, u fazi izrade, pa mi ne deluju kao ozbiljna firma, ne uliva mi poverenje... Pisite iskustva ako neko koristi njihove usluge...

koliko vidim u ovom mom ček programu,firma osnovana 2015 za 100 dinara doo,promet prošle godine 78k evra sto znači da imaju oko  2000 klijenata(ako je 40 evra paket),četvoro zaposlenih,plaćaju dobavljačima u roku 30 dana.

To je bas mali promet za prošlu godinu,stalna imovina 7600 evra.

Atlas ima promet oko 2,2 miliona evra,stalnu imovinu skoro milion evra.

Pogledah i wozzi sudske sporove,tuze ih preduzeća koja se bave transportom i slepanjem,verovatno ne plaćaju za usluge pa ih ljudi tuze,otuda i to da verovatno ne mogu da nahvataju nekog ko ce doci da vas pokupi kad ste u problemu.

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
pre 10 minuta, Paljevina je napisao:

To je to onda... deluju neozbiljno a sad si i potvrdio to @piki... Moram da pogledam da uzmem nesto, Atlas deluje jedini okej izgleda...

i sam se lomim sta da radim,u ponedeljak pičim za Švabiju,sto sastanaka jedno 6000+km,jbg.

Sve odrzavam max,bas iz tog razloga da ne mislim,i jedan auto star 25 godina ne prodajem nego se i dalje odrzava kao da je juce kupljen.

Ali sa ovim novim elektronikama nikad nisi siguran.

Meni je bas zbog broja vozila bilo dobro to sa wozzi da se ne vezuje za vozila nego za coveka.

Atlas to nema,ima ali samo za Srbiju,jbg.Evropa paket,ali za Srbiju ne vazi jbg.

Promenio član piki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
Pre 2 sati, zaludan je napisao:

@piki ako te ne mrzi, molim te pogledaj podatke i za Tesla - Tesla24h DOO, Novi Sad

 

imaju dve firme(sestra firma) ,jedna je stabilna sa ocenom rizičnosti ,druga je u banani,promet oko 260 hiljada,stalna imovina 29 hiljada.

Nijedna firma nema sudski spor.(8+7 zaposlenih).

Osnovani 2020 u martu.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: none

Ima na drugim auto forumima direktna iskustva sa svim pružaocima usluga, prelistajte

Moraju ugovori da se čitaju u sitna slova, ko šta nudi i pod kojim uslovima. Ako ste napolju, pružalac usluge će sve učiniti da vas osposobi tu na licu mesta jer je šlep do Srbije najskuplja opcija za njega, a u servisu u zemlji defekta već ucenjuju sa visinom učešća u popravci. Ima i začkoljica kod nekih, tipa ako odete u servis onda bez obzira o čemu se radi nemate pravo na šlep nego ste kao pristali na popravku tim činom.

Uopšte nije jednostavno izabrati, jer svi oni zvuče sjajno na papiru ali u realnosti su pakao.

Ja sam se trenutno odlučio za Atlas jer jedini šlepuju nazad BEZ PITANJA o čemu se radi. Naravno, mnogo zavisi i šta vozite jer nije isto popravljati auto od 2000 i 20 000 evra u inostranstvu, cena šlepa je ista za svaki auto.

Pre Atlasa sam koristio Vozzi jer sam ga koristio za moj i tastov auto, ali su promenili uslove oko šlepa i džaba mi što važi za 2 auta kad moram da doplaćujem u slučaju šlepa. Atlas nudi da imaš pravo jednom u toku trajanja ugovora da promeniš auto, bez pitanja, tj. ne interesuje ih da li je auto na tvoje ime, da li si ga prodao ili prebacuješ recimo na tastov auto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1642 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 19 sati, hansol je napisao:

Ima na drugim auto forumima direktna iskustva sa svim pružaocima usluga, prelistajte

 

Nevolja je što su sva pisanja stara min. nekoliko meseci, a Vozzi, koji je po mnogim iskustvima bio najbolji, je izgleda baš od skoro u problemu, pa je još uvek jako malo korisnika koji su doživeli ovo što i @Biker Q ili ne pišu po internetu.

Ako izostaviš "samo" njegovo iskustvo, Vozzi je u komentarima ovde sjajan. I ja sam bio njihov zadovoljni korisnik, ali nešto ne želim da na sopstvenoj koži potvrđujem da su propali :D 

 

 

Pre 19 sati, hansol je napisao:

džaba mi što važi za 2 auta kad moram da doplaćujem u slučaju šlepa.

 

Nešto si pobrkao - doplaćuje se u slučaju popravke, a šlep je besplatan, ali tek kad servis kaže da ne može da reši kvar za dva dana.

 

Naravno, ako se uopšte pojave bilo gde više...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Pa moze da se popravi sigurno s tim da platim ja. Sta se to ne npopravlja, poruce pumpu novu 400e, 4 amortizera po 100e i popravi se a auto vredi 1000e. Ja bezuslivno u paketu imam po zelji slep na zeljenu adresu i sve su dali od sebe da me prebace u najblizi servis koji ce da popravi, pa popravice, ali po kojoj ceni? a meni bez drugih uslova ako zelim sleduje slep na zeljenu adresu....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Uplacujem Vozzi vec sigurno 4 sezone i mislim da ce ovo biti poslednja.

Prvobitno mi je bilo ok jer mi je jedan paket vazio i za auto koji registrujem u Srbiji i za motor koji registrujem u Republici Srpskoj, onda su to ukinuli pa sam morala da placam po jedan paket za svaku drzavu.

 

Ove sezone dve situacije sa njima:

 

Prva:

Na Goču pocepam karter na autu, odslepaju me do Kraljeva, prespavam tamo dok majstor nadje delove, zove me sledeci dan da javi kako je sve gotovo ali moram da platim ulje koje je sipao jer to Vozzi ne pokriva. On sipao ono koje njemu odgovara po ceni koja njemu odgovara, bez da me iko konsultuje da li mi to odgovara.

 

Druga:

Beograd, motocikl, ispraznio se akumulator, registracija Republike Srpske, aktiviran evropski paket. Kontaktiram ih jer mi treba tzv. brzi servis, da neko dodje i upali motor busterom, da napuni akumulator, sta god da uradi samo da mogu da vozim. Kazu mi da nemaju nikog ko to moze da uradi jer ne saradjuju sa serviserima za motore koji bi hteli da izadju na teren nego treba da im platim slepanje motora do BurnOuta da bi mi tamo upalili motor (o njihovom trosku) ili ako u roku od 48h ne mogu samo da upale motor onda mogu da me slepaju do adrese u Republici Srpskoj (jer je tamo registrovan motor). Odbila sam to i na kraju uz pomoc kolege upalila motor na kablove.

 

U novembru mi istice poslednji paket koji imam za SRB vozila i dobro cu razmisliti da li cu opet da im ukazem poverenje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin

Pa ovo je jos i dobro, meni rekli da ne placaju oni popravku auta ako se desio u Srbiji za EU paket, jedino ako su tebi taj iz RS aktivirali kao EU na Gocu. Smestaj nista vec samo slep do servisa koji sutra moze da pogleda auto a meni refundacija autobuske ili vozne karte do kuce. Jos mi kazubevo ti pozovi servis da ti kaze cenu, ja pozovem, kaze covek ja ne mogu sada da pricam vozim....

Promenio član Biker Q

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: none
On 2/29/2024 at 1:19 PM, zaludan said:

Nešto si pobrkao - doplaćuje se u slučaju popravke, a šlep je besplatan, ali tek kad servis kaže da ne može da reši kvar za dva dana.

 

Naravno, ako se uopšte pojave bilo gde više...

 

 

Šlep ograničavaju na do 1000 evra, a računaju recimo 2 evra po km, znači preko 500 km moraš da doplatiš.

Za svakog pružaoca usluge detaljno isčitajte uslove, ovo je veliki biznis preko kog su neki hteli preko noći da se obogate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1642 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 59 minuta, hansol je napisao:

Šlep ograničavaju na do 1000 evra, a računaju recimo 2 evra po km, znači preko 500 km moraš da doplatiš.

 

Ovo jedino ako su opet menjali uslove. Šlep je bio neograničen o njihovom trošku ako auto ne može da se popravi za dva dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6904 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Održavajte svoja kola koliko god je moguće. Do skoro nije bilo pomoći na putu pa se vozilo. Sad je pomoć na putu normativ.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1658 postova
  • Lokacija: Paracin
Pre 5 sati, Alekre je napisao:

Održavajte svoja kola koliko god je moguće. Do skoro nije bilo pomoći na putu pa se vozilo. Sad je pomoć na putu normativ.

Na autu starom 15-20 god svaki deo svakog casa moze da otkaze. Mada vidim da ce pre na auto putu cekati slep neki 5 god star nego golf ili audi starije generacije, nesto i otkaze ali se odvuce, ovi novi upale stop i nema mu mrdanja.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja