Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje sezone moto skupova MAS-a u organizaciji Mk Extrem u Smederevu 25-27.aprila 2014.gpd.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Moto skup se odrzava u Smederevskoj Tvrdjavi gde nas klub prvi put organizuje skup radi boljih uslova

 

 

 

ROCK GRUPE

PROGRAM

NEXT CODEX NS

ALT BEND SD

STATIC KOS

VATRENE KOCIJE JA

NAJDA I GALE DELIVERANCE INC.-

PETAK

DOCEK BAJKERA 9H

BAJKERSKA VECERA 19H

ROK KONCERTI OD 19H

SUBOTA

 

RUCAK 15H

DEFILE 16H

BAJKERSKE IGRE 17H

KONCERTI OD 18H

 

NEDELJA

DORUCAK I KAFA 10H

RASTANAK...........

 

KONTAKT TEL 0641234 064

TELEFON ZA SMESTAJ 063284250 SHUSTER-IGOR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Ljudi policije ima na svakom skupu i bajkeri doleze na skupove znajuci da rizuju ako piju i krenu kuci zato izvolite u nas kamp tamo vas niko nece dirati budite sigurni...A nas pustite da napravimo dobru atmosveru da se se opustite i provedete....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Ljudi policije ima na svakom skupu i bajkeri doleze na skupove znajuci da rizuju ako piju i krenu kuci zato izvolite u nas kamp tamo vas niko nece dirati budite sigurni...A nas pustite da napravimo dobru atmosveru da se se opustite i provedete....

 

Druze sve sto si napisao je na svom mestu. I onaj ko seda pijan na motor stavlja glavu u torbu. Vise puta sam to sebi uradio ali sam platio samo novcem, ako me razumes. Ali nigde kao u Smederevu nisu panduri revnosni. Mozemo mi da negodujemo ali to je ipak za nase dobro... Pozdrav od kojota 1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

To sto te kontrolisu na izlasku iz kampa je skroz ok, sta imas od toga da se vozis pijan? Samo da navuces bedu na vrat. Bzv je sto u nedelju ujutru cekaju na putu i tada se duva, a za motor je o,o promila. <_<

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Problem se javlja kad odes npr u petak i popio bi jedno pivo, a ako to uradis nema vracanja kuci bez kazne :zbunjen:

Ako ostanes u subotu je uglavnom glavno vece koje ume da potraje.... i ujutru sigurno ostaje neki promil :stabre: i umesto da odes kuci ko covek da se naspavas ostanes i bez dozvole, para a neki i bez posla :staa2: propadne ti cela sezona u startu!

Ok za ove sto se napiju pa sednu na motor i glupiraju se, ali ko mirno i lagano vozi ne vidim razloga da nadrlja posle jednog piva i nakon sat/dva sedne i lagano :moto3: kuci.

Takodje mi nije jasno sta su pokusali da urade jureci lika koji ga razvukao 200 na jugovu jureci ga pravo u centar grada. Pa on bi usporio u gradu, ali ovako sa policijom za repom.... ne verujem :neznam: Po meni je tu policija ugrozila njegov zivot, tj njih dvojice ako se dobro secam, zivote ostalih ucesnika u saobracaju , pa i svoje zivote jureci napaljenu budalu kroz centar grada!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

To nisu tacne informacije da je policija nekog jurila i ugrozila ostale ucesnike u saobracaju a u nedelju se saobracajna policija povlaci kad se zavrsi treca smena i vise ih nema na putevima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

ako hoce preventivno da deluju onda nek vracaju u kamp one koji naduvaju a ne da pisu prijave...tako je bilo recimo u Cupriji i svi zadovoljni... a to moralisanje koje ovde moze da se procita, licemerno je, svi pijemo i vozimo i tako je oduvek i verovatno ce uvek biti.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Kolega veljabandit gresis, nije tacno da svi pijemo pa vozimo... Evo ja nikad ne pijem pa onda vozim, i nikad necu...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1662 postova
  • Lokacija: Paracin

Nema nikakve logike traziti da policija ne radi svoj posao po pitanju alkohola, bolje je pijanog iskljuciti iz saobracaja nego da ugrozi svoj ili tudje zivote, bice sutra i on sam zahvalan. Svima treba da bude jasno da ako su popili treba da ostanu u kampu, ko iz nekog razloga mora da krene ne planirano neka trazi drugi prevoz ili zove taksi a motor ostavi u kampu. Ko se pravi pametan i hoce da izadje i vozi motor pod dejstvom alkohola i treba da bude sprecen, eventualno policija i neka redarska sluzba iz kampa da opomenu vozaca da se vrati u kamp bez pisanja prijave, onako drugarski. Ako znas da moras da vozis nazad uzmes bezalkoholno pivo itd.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 483 postova
  • Lokacija: Smed. palanka
  • Motocikl: HONDA CB 750 boul d"or, free-style

Kao stari bajker sam hiljadu i jedan put vozio pod dejstvom nekog piva vise i ne opravdavam to. Naravno policija treba da radi svoj posao, ali za alko test u nedelju ujutru je bas izivljavanje! Godinama sam u organizaciji moto skupa u mom gradu i sve se to da resiti sa nasim plavo-belim drugarima, bar za nedelju. Svu srecu u organizaciji zelim komsijama iz SD-a. Pozdrav Mika

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Peda X-road 2; Peda TEK 250 Pro

Nema nikakve logike traziti da policija ne radi svoj posao po pitanju alkohola, bolje je pijanog iskljuciti iz saobracaja nego da ugrozi svoj ili tudje zivote, bice sutra i on sam zahvalan. Svima treba da bude jasno da ako su popili treba da ostanu u kampu, ko iz nekog razloga mora da krene ne planirano neka trazi drugi prevoz ili zove taksi a motor ostavi u kampu. Ko se pravi pametan i hoce da izadje i vozi motor pod dejstvom alkohola i treba da bude sprecen, eventualno policija i neka redarska sluzba iz kampa da opomenu vozaca da se vrati u kamp bez pisanja prijave, onako drugarski. Ako znas da moras da vozis nazad uzmes bezalkoholno pivo itd.

 

Sada sam u dilemi za ''bezalkoholno'' pivo, jer na limenci (takvog piva) sitnim slovima piše 0,5% alkohola. Pa posle dva-tri osveženja pomenutim (0stabre.gif bezalkoholnim) pivom nema šanse da se bude u zakonskih 0,00 promila...0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Kao stari bajker sam hiljadu i jedan put vozio pod dejstvom nekog piva vise i ne opravdavam to. Naravno policija treba da radi svoj posao, ali za alko test u nedelju ujutru je bas izivljavanje! Godinama sam u organizaciji moto skupa u mom gradu i sve se to da resiti sa nasim plavo-belim drugarima, bar za nedelju. Svu srecu u organizaciji zelim komsijama iz SD-a. Pozdrav Mika

 

Pa komsija moji Smederevci rade kod vas na skupu a vasi kod nas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Bogatic, Badovinci
  • Motocikl: Honda Varadero

Na svakom skupu policija stoji i kontrolise...prosle godine u SM su vracali u kamp one koji su bili nadrinkani...sto je opet manje bolno od oduzimanja vozacke...Ove godine ce to sigurno biti jos rigoroznije, Pa Smederevska policija poziva lokalne policijske stanice i prikuplja informacije koliko ce bajkera doci ne bi li se sto bolje pripremili. Ja nisam mogao da verujem kada me je pozvao policajac i pitao koliko ce nas ici u Smedrevo na skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Kise i ako bude bilo sigurno je da skup nece biti odkazan jer su sve pripreme vec zavrsene .Ove godine je cena ulaza snizena na 300 dinara a cena pica ostala ista eto resena je i ta diskusija o ceni ulaza samo da se sto vise ljudi druzi i upoznaje a naravno i opusti u novom ambijentu i kvalitetnom svirkom....Dobrodosli braco i sestre bajkeri

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Z750s

Kise i ako bude bilo sigurno je da skup nece biti odkazan jer su sve pripreme vec zavrsene .Ove godine je cena ulaza snizena na 300 dinara a cena pica ostala ista eto resena je i ta diskusija o ceni ulaza samo da se sto vise ljudi druzi i upoznaje a naravno i opusti u novom ambijentu i kvalitetnom svirkom....Dobrodosli braco i sestre bajkeri

 

Hvala na informaciji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja